Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

w jaki sposob pokazywac kobiecie, ze moge zapewnic jej finansowy dobrobyt,

Polecane posty

Gość gość

ale bez chwalenia sie czy szpanowania? nie chce materialistki, ktora poleci na nowe busy co 2 tygodnie, ale chce by moja wybranka wiedziala, ze od innych facetow wyroznia mnie finansowa odpowiedzialnosc, dobre zarobki i zgromadzone oszczednosci ja 36 lat, ona 25, w miare swieza znajomosc, choc z widzenia znalismy sie dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swoją pracowitością, troszczeniem się o posiadanie własnego domu, nie wiem czy takowy już masz jeśli nie to pokazać że szykujesz się do jego budowy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź ją na basen i pokaż przede wszystkim, że jesteś zdrowy. Pieniądze, to nie wszystko, chyba że chcesz jej zapłacić za usługi, ale to na złe forum trafiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kurcze, to dzieli Was w sumei 11 lat roznicy :O To naprawde nie malo. Nie wiem, jak dla mnie to roznica wieku max 5 lat bo inaczej naprawde ma sie rozne widzenie zycia, priorytety itd. Ale ok, moze jestescie wyjatkiem (nawiasem mowiac kazdy sporo starszy facet w zwiazku tak mysli). Powiem Ci, moj maz jest bogaty. Nie tam, ze finansowo niezalezny ale po prostu bogaty. Do tego nieslychanie kochany i sczodry i nigdy dla mnie nie bylo to wyznacznikiem ile ma kasy bo uwazalam ze sama sobie zarobie na potrzeby :-D Ale my mamy taki styl zycia, ze zapylamy malym samochodzikiem bo nie cierpimy tych wszystich SUV i ich emisji :O Gdzie sie da jezdzimi rowerami, nawet do pracy :) Moj maz zapyla w graniturku i reflektujacej kamizelce nawet w zimie na rowerku a mowiac zupelnie szczerze moglby miec szofera ktory by go limuzyna wozil :) Dlatego uwazam, ze zeby znalezc partnera badz partnerke w zyciu z ktora/ktorym da sie naprawde cos zbudowac to: 1. Zapomnij o finansowych aspektach, nie probuj robic zadnych wrazen ani nic w tym rodzaju. Pieniadze przychodza i odchodza, mozesz sie rozchorowac, nigdy nie wiadomo. Nie buduj na tym zycia! 2. Postaw nacisk na zdowy tryb zycia i zobacz czy partnerka to taka "lala" ktora woli na wysokich koslawych obcasach w tempie zolwia isc przez ulice w imie tzw. stylu :O czy dziewczyny, ktora w stylistycznych trampkach dotrzyma Ci kroku gdy rowerem pojedziecie do baru na drinka :) 3. Wazne jest zeby Twoja dziewzyna miala dobre stosunki z rodzina: rodzice, rodzenstwo, zwroc na to uwage. 4. Do tego pamietaj, ze dziewczyna powinna miec jakis zawod ktory lubi i robi dobrze. Ja tu nie mowie, ze musi kariere robic i od razu nie wiadomo ile zarabiac. Ale na przyklad, jest fryzjerka i lubi to co robi i zarabia chociazby minimum ale jednak. To zmienia zupelnie Wasz zwiazek i to jak sie do siebie odnosicie. Kobieta musie miec cos wlasnego. Wierz mi. Trzymaj dystans od kobiet, ktore nienawidza tego co robia i tylko marza "zeby zajac sie domem" Ok, wiecej grzechow nei pamietam :-D Powodzenia! :-D Acha, na pierwszej radnce moj maz przyjechal rowerem w jeansach i t-shirt :) a ja nie bylam lepsza :) bo bylam w wytarganej 10letniej bluzce i sweat pants bo lecialam z miasta i nie malam czasu sie przebrac po sesji renerem :) Po czym poszlismy do knajpy gdzie akurat mozna tylko gotowka placic wiec zaplacilam za nasza kolacje bo on mial tylko karty ze soba. Nic nam to nie zaszkodzilo :-D Stac nas praktycznie na wszystko. Tylko widziesz, pieniadze to nie wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako chłopak rok młodszy od niej powiem Tobie, że kobiety w tym wieku strasznie lecą na kasę. Lepiej pod tym kątem brać takie po 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj i fajnie to opisałaś aż zazdroszczę Twojemu facetowi Twojego podejścia do życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość wczoraj i fajnie to opisałaś aż zazdroszczę Twojemu facetowi Twojego podejścia do życia x Gdyby jej facet nie był bogaty i nie płacił za wszystko zawsze nie byłaby z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszym pomysłem jest chyba założenie dobrej jakosci lokaty, np. tej z https://www.santanderconsumer.pl/lokaty/lokata-zysk,1.html na bardzo korzystnych warunkach. Poza tym zamiast rozpieszczać ja kolejnymi butami pokaż ze masz bardziej przyszłościowe podejście do pieniędzy. Zapisz was na wspólny kurs, zabierz w ciekawe miejsca, pokaż że pieniądze to nie tylko buty i drogie perfumy ale również rozwój, edukacja, nowe doświadczenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde, to już teraz wiem, jakiego banku unikać jak ognia. Tego z reklamowego wpisu powyżej. Jeśli oni na takich dziadowskich forach się reklamują, to naprawdę musi być z nimi już bardzo kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:10 nie wiem co powiedzieć ja od 10 lat zapylam w tych jak to sie ekscytujesz i ciągle podkreślasz trampkach i bluzie i chyba już mi sie to zaczyna nudzić, chyba sie przerzuce na coś romatycznego bo ileż można, chociaż to więcej wysiłku kosztuje, a co do pieniędzy to na co komu tyle pieniędzy, tym bardziej jak mu niepotrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ją kochasz, a ona ciebie to zasobność twojego portfela jest bez znaczenia, ale wydaje mi się że boisz się że znajdzie sobie młodszego dlatego chcesz ją zatrzymać przy sobie pieniędzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znając życie
Nie poruszaj aspektów finansowych wogóle, a jak ona zacznie się wypytywać rzucaj znajomość natychmiast, bo to suka i cie tylko wydoi z kasy. Jako standard powinneś udawać średniego biedaka, tak, bo właśnie tylko w ten sposób poznasz wartościową dziewczyne. Pozatym, daj dziewczynom mniej urodziwym też szanse, bo możesz być mile zaskoczony z ich wewnętrznych wartości, które nie są do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×