Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Paranormalne zdarzenie.

Polecane posty

Gość gość

Zdarzyło Wam się kiedyś coś podobnego? Jakiś czas temu poznałam faceta który był znajomym wspólnych znajomych. Po blizszym poznaniu wydał mi się dziwny i zaczął się przede mną otwierać. Wydawało się jakby miał podwójna osobowość. Najpierw rozmawiał że mną np o pogodzie i nagle zmieniał temat i zaczynał mówić jak szaman albo jakies medium. Kiedyś powiedział nawet że musi mnie mieć i chce mojej duszy. Albo mówił żebym nigdzie nie wyjeżdżała bo się to dla mnie źle skończy. Najgorsze jednak było to. Któregoś razu w gronie przyjaciół wypalilismy kilka jointow. Posiedzielismy i później poszlam do siebie spać. I nie wiem czy to była jawą czy sen, ale ukazał mi się on i mówił że ma nade mną przewagę i mówi że wejdzie w mój umysł i mnie prześwietli, widzialam go jak wierci mnie wzrokiem pelnym zaborczosci, drwiny i skupienia .całą noc się meczylam z ta wizja. To głupie ale on w tym śnie mówił że chce we mnie to zasiac i tak jakby chciał mnie zaplodnic. Na drugi dzień kiedy go zobaczylam, zapytał mnie czy dobrze mi się spalo,a mnie przeszedł dreszcz po lecach Po jakimś czasie wzięłam piwo z lodówki usiadlam na kanapie a ON obok i wziął ode mnie to piwo i spojrzał na jakąś info o tym że kobiety w ciąży nie mogą pić alko. I wtedy powiedział do mnie z drwina że Ty nie możesz. w duchu Bardzo się przestraszyłam na wspomnienie o nocnym koszmarze, ale odpowiedzialam mu że co on wgl pieprzy. A ON pod nosem powiedział że już niedługo czy coś w tym rodzaju. A kiedy poprosiłam zeby powtórzył to powiedział :nic nic. Tego typu rzeczy miałam wiecej. Spotkało was kiedyś coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podkreślam, że to nie jest prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to jakiś diabeł. Lepiej trzymać się od niego z daleka, może być dla Ciebie niebezpieczny...rany anie ciarki przeszly..dawno go znasz? Może znajomi mają podobne doświadczenia związane z nim? Pytałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się zdarzyło naprawdę i to nie tylko to. Było tego więcej. On jakby miał alter ego... To było chore. Ale to tylko jedną historia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja niesmiala interpretacja-za duzo sie napalilas tej nocy i dostalas zwidy.ogolnie za duzo palicie i stad takie´´paranormalne´´przezycia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na czysto on też miał jakby alter ego i mówił rzeczy które zmrozilyby krew w żyłach normalnego człowieka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez Lubie zajarac ale nigdy nie miałam takich schizow moi towarzysze jarania tez nie. Coś siedzi w tym facecie zwłaszcza ze się go obawiasz. Jesteś pewna że wtedy na fazie nie było go u Ciebie w pokoju fizycznie? Jakie jeszcze sytuacje się zdazyly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expert od paranormalii
ja mialam cos podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To był mój współlokator ale nie mogło go być u mnie w pokoju. Dzielilismy dom ale nie pokój. Pokój miałam z przyjaciółką i ona spala wtedy. To niemozliwe żeby tam był. Takich faz z nim było więcej. Ogólnie to był bardzo dziwny człowiek. Mówił że mnie potrzebuje i nie chce żebym się wyprowadzala gdziekolwiek dodatkowo on raz miał taka fazę że mówił jakby prowokował mówiąc o jakichś dziwnych tematach związanych z Bogiem, podważał niektóre rzeczy bezczelnie, nie w normalny sposób. Ogólnie wierzył w reinkarnację i mówił że lubi sobie odejść na fazie do innych światów medytacji itp. Nie da się tego wszystkiego opisać. Ja sporo lubilam wyjarac ale nigdy nie miałaby takich faz od marichunajen. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrafił mi powiedzieć też że przewidywał różne rzeczy ale jak kogoś ostrzegał to zazwyczaj ludzie mu nie wierzyli a potem było za późno i się to sprawdzalo. Mówił mi np żeby nigdzie nie wyjeżdżała kiedy miałam akurat gdzieś wyjechać, bo czuje że stanie się coś złego że będę bardzo smutna albo będzie się że mną coś działo .balam się go. W dodatku podczas rozmowy nigdy nie patrzył w oczy, tylko gdzieś indziej, w dal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expert od paranormalii
ja w to wierze i zaznacze,ze nichego nie pale,wiec tym bardziej takie rzeczy sa mozliwe. mialam kiedys romans z pewnym gosciem,bioenergeterapeuta z zawodu...czy jakos tak.pewnnego dnia bylismy w lozku i robil mi masaz,ale najpierw ulozyl dlonie nad moim cialem i wpadl jakby w trans.zamknal oczy,zaczal tak dziwnie oddychac...pozniej normalny masaz ale facet byl w jakis transie. snil mi sie raz,ale tego sie opisac nie da,przedstawil sie jako moj aniol stroz,mial takie przerazajace baaardzo jasno niebieskie oczy,zaczal mi cos mowic o moim losie,ze on tez los zna...wiele nie powiedzial ale przepowiedzial mi we snie pewne zdarzenie,ktore mialo miejsce za kilka dni...sen byl przerazajacy.jakies 2 tygodnie po tym snie widzialam dziwne cienie w mieszkaniu...teraz jest juz spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expert od paranormalii
a w tym snie ja nie moglam sie ruszyc,szalam jakby w jego silnym polu magnetycznym,nie byl to przyjemny sen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo ten koleś jest może chory psychicznie..może ma psychoze albo coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
Ją też w to wierze. Ją wgl jestem dziwną. Mam sny ostrzegawcze, sny prorocze. Po prostu takie rzeczy które mi się śnią czasami jak się okazuje później maja miejsce. Dodam jeszcze do tego tematu o tamtym gościu że on mi mówił że szukał i znalazł w koncu jakby szukał kogoś i znalazł kogoś odpowiedniego w sensie mnie. Ale do czego po co kim był naprawdę??! A później się wydarzyło to o czym pisalam i jeszcze później on powiedział że mam brudną duszę i jednak nie nadam się?! WTF? Coś w tym rodzaju. I jeszcze to że powiedział kiedyś kiedy prawdopodobnie nie był sobą że chce go otruć i moje pokolenie czyli że ją jestem z pokolenia Judasza i kiedyś ktoś w moim pokoleniu otruł kogoś i ciąży na mnie klątwa? Coś w tym rodzaju... Chore. Balam się wtedy. Ale kiedy mi zaczął mówić takie rzeczy to się rozplakalm a ON mówił żebym przestała bo on też BD i prawie płakał albo płakał razem że mną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za błędy ale autokorekta i chaotycznie bo chciałam szybko napisać i wyrzucić to z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ku/rwa przez ciebie się boje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabe. Ja ze swoją partnerką tak leciałem przez dwa lata. A myślałem, że minął tydzień co najwyżej. Ja pierdolę gdzie my nie byliśmy i co sobie robiliśmy. Wszystkie paranormalne akcje jakie razem przeżyliśmy są nie do opowiedzenia. Totalny kosmos. Jedynie seks da się opowiedzieć, wszystkie pornole razem wzięte w naszym związku. A reszta duchowa po za normą kompletnie. Jest coś więcej na 100%. Nie chcę więcej o tym mówić. Teraz żyjemy jak idealna para bez niczego. Ale to co odczuwaliśmy razem jest tak jakby miłość razy sto. Orgazm każdego włosa na ciele i umyśle. Namacalna i w konkretnej formie miłość, która dla większości jest tylko uczuciem ulotnym, w powietrzu.ja byłem też killerem bad tripow. Żadna inna podróż nie da namiastki tego. Jest równoległy świat o wiele lepszy. Tylko trzeba z pokorą z tego korzystać kiedy już wiesz jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o fazie k****. Tu chodzi o coś więcej o coś gorszego o coś ciemnego. Serio. Fazka fazka nie takie rzeczy się przeżywało jeśli chodzi o fazke i nie tylko po marichunajen ale tu na serio chodzilochyba o coś ciemnego mrocznego. Tego nie da się opisać i to było już jakiś czas temu więc emocje nie te ale to było naprawdę coś brunatnego. Do normalnych rzeczy to nie należało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź ty k***a więcej nie ćpaj co? Jedno chore i drugie, jeszcze sobie przyćpają i oto jest zagwozdka. Kurna niebiosa się rozstępują i nieznane się dzieje :O Idźta wy się leczyć do psychiatry albo coś innego konstruktywniejszego zróbcie dla siebie co? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty kurwa widzisz tylko joint w poście i już że cpuny co? ! Społeczeństwo zaściankowej ciemne i bezmozgie! Kurwa reszta rzeczy działa się bez " CPANIA".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko ten gościu to ćpun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty mocherze wal się na ryj. Nic nie kumasz. Chodzi i to ze to dzieje się tu i teraz. Cały czas obok nas. Żeby cokolwiek zobaczyć musisz wyjść jak kolwiek po za. Czasem trafia się i bez. Weź pod uwagę, że nigdy nie jesteś sam, nigdy. Siedzi zawsze ktoś obok nawet nie jeden. A czasem cały tłum. A przycipac to sobie możesz jak masz zakuty łeb. Bój się palancie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wypalilismy kilka jointow" I wszystko jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paliło się dużo i nie raz uwierz i nie jointy i nigdy takiego zjawiska nie widziałam. JOINt to prawie jak papieros był dla mnie w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest gorzej niż myślicie, bez niczego. Ja się z***biście boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha dzięki za radę leszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się co najwyżej możesz bać ,że aliena urodzisz bueheheh dziecko rosemary normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×