Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

spóźniony okres po ellaone

Polecane posty

Gość gość

Jak długo spóźniał Wam się okres po ellaone? Ja juz czekam 6 dzień, brzuch mnie boli od tygodnia i mam mdłości. Tabletkę zazylam 9 dnia cyklu po 15 h. Robiłam juz test ciążowy -negatywny, ale ostatni raz kochaliśmy się z mężem tydzień temu, 26 dc wiec nie wiem czy wiarygodny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochasz sie bez zabezpieczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, zabezpieczalismy się za każdym razem prezerwatywa, ale tego razu kiedy wzięłam ellaone delikatnie nam się zsunela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletka po bez recepty opóźnia owulację o około 5-6 dni, dlatego po jej zażyciu okres może się spóźniać do tygodnia. Jeśli miesiączka będzie się spóźniać dłużej niż 7 dni a mdłości i ból będą się utrzymywać, wykonaj ponownie test ciążowy i skontaktuj się z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkll

Hejka, ogólnie to chciałam tylko wypowiedzieć się o moim przypadku, bo kolorowo nie było. Współżyłam w 10 i 11 dniu cyklu. Bez zabezpieczenia i po alko. Dopiero 4 dni później wzięłam tabletkę ellaone. Tak , wiem mega późno. I obawiałam się że nie zadziała. Cykle miałam 35-36 dniowe. Jeden test ciążowy wykonałam 14 dni po stosunku A kolejny test 12 dni po spóźnionej miesiączce. Oba testy negatywne.Okres spóźnił mi się aż 23 dni. Masakra. Więc nie panikujcie , tabletka zadziała. Tylko każdy organizm jest inny i trzeba to jakoś przeczekać i nie panikować. Okresu dostałam i wszystko jest okej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Ja miałam "wypadek" 5 dnia cyklu, w 4 dobie wzięłam ellaone, okres spóźnia mi się 2 dni (wcześniej regularny),  test zrobiłam 2 dni przed spodziewanym okresem i negatywny, czy ktoś miał chociaż trochę podobna sytuację? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

Mi pękła gumka w 5 dniu cyklu (1listopada teraz) i dopiero w poniedziałek zazylam ellaone bo wszystko było pozamykane. Okres powinnam dostac we wtorek ale flo zmieniło mi na czwartek przez bardzo duża ilość stresu, pomimo tego i tak nie dostałam i spóźnia mi się 4-6 dni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zibis

Bo pigułki po to nie pastylki, robią burze z hormonami, po ich zażyciu trzeba iść do gine, a najlepiej zabezpieczać się skutecznie, ja mam od wielu miesięcy diafragmę ginekologiczną i zakładam ja przed każdym stosunkiem, jeszcze mnie nie zawiodła  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×