Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę tylko Ciebie 3

Ty... ja...więcej nic...2

Polecane posty

Gość gość
dzięki za szczerą odpowiedź. lubię wpisy sokole tak jakoś wydawało mi się, że twoje są podobne. ale to nic nie szkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kusie flirtu
Nie wiem kim jest Sokoł , także nie mogę się odnieść do tego ;) Słabo się znam na kafe gwiazdach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę tylko Ciebie 3
Pana Sokole właściwie nie znam, kiedyś coś przeczytalam, ale chyba byśmy się nie zrozumieli :-) A i przykro mi, ale nie znam żadnego nudnego nie flirciarza, więc nie umiem do końca odpowiedzieć na Twoje pytanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kusie flirtu
Wysiliłem się i poczytałem wcześniejsze wypowiedzi, i powiem szczerze że wiele z nich mnie rozbawiło ;) Chyba najbardziej próba znalezienia konfliktu, współzawodnictwa i zazdrości tam gdzie go nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćToTylkoJa
Dzień dobry wszystkim a szczególnie K...;) A tutaj dochodzenie i wrzawa widzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę tylko Ciebie 3
Panowie, obawiam się że to standard tutaj ostatnimi czasy :-o Jak miło, że niczego tutaj się nie doszukaja... Chociaż jak to mówią szukajcie a znajdziecie:-P coś w tym musi być :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćToTylkoJa
Ból 4 liter to najczęstsza przypadłość co drugiwgo polaka więc...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę tylko Ciebie 3
Ale szkoda tych 4 liter:-D gdyby jeszcze było o co :-) a może jest o co tylko ja tego nie dostrzegam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czemu sie wycofujesz gdy pojawia sie obok niej drugi facet? Podobno nie rywalizujesz to czemu nie piszesz normalnie z nią? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie im spokojnie pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze laski na hashnaked.com ! Faceci z #naked robią cuda! Wszystko całkowicie ZA DARMO! A przy tym brak reklam i spamu :) Nic tylko się rejestrować Kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakos rozmowa gosciato tylkoja sie nie klei, gdy ma pole do popisu :D a tak wczoraj zablysnął :D ten drugi też jakos zniknal nagle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona ma w sobie coś co chyba ich odstrasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kusie flirtu
Chyba nie jest nowym wcieleniem Obcego? ;) Nie jesteś K.. prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę tylko Ciebie 3
Nie wiem, sprawdź mnie jeśli potrafisz:-D czy to zabrzmiało jak zachęta? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kusie flirtu
raczej jak wyzwanie :P a ja wyzwania zawsze przyjmuje, taka jest kolejna moja wada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie zniknął ten drugi? nie lubi konkurencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę tylko Ciebie 3
A jakieś zalety posiadasz może??:-P Czy po prostu lubisz chwalić się tylko wadami a zalety mam określić sama? :-) to dopiero byłoby wyzwanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćToTylkoJa
Ten drugi ma prace i życie oprócz kafeterii moi drodzy:) Z czego mam się wycofywać? Ja się nie wdawałem w żadną flirto-intelektualną rozmowę..podjąłem temat autorki która go najwyraźniej porzuciła na rzecz fascynującej konwersacji;) Ja czekam na ciąg dalszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kusie flirtu
Szukam i szukam i ciężko z tymi zaletami ;) Może nikt mi ich nie uświadomił jeszcze? :) chcesz być pierwsza? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę tylko Ciebie 3
GośćToTylkoJa bardzo mi przykro, że zawiodłam Cię nie dopisujac do tej pory dalszej części:-D. .. myślę, że ona powstanie, ale muszą być do tego sprzyjające okoliczności. Nie mniej nigdy nie gardze interesującą rozmową... xxxx Po kursie flirtu Myślisz, że jestem odpowiednią kandydatka do tej zaszczytnej roli? :-) to propozycja czy tylko głośno wyrażasz swoje pragnienia? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kusie flirtu
Czy jesteś odpowiednia kandydatka to się dopiero okaże ;) Spróbować chyba warto :) Swoich pragnień nie wyrażam głośno, na forum , nawet erotycznym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćToTylkoJa
Chcę tylko Ciebie..nie zawiodłaś i ja również nie gardzę przyjemną i inteligentną rozmową ale szczerze mówiąc nie przez przypadek podpisałem swój pierwszy wpis tutaj tak a nie inaczej;) nie jestem zwolennikiem tasiemców i udawania co kolejny temat innego charakteru ;) i nie piszę teraz o Tobie:) A moim zdaniem i tak najwięcej o Tobie dowiedziałem się z Twoich pierwszych zdań w pierwszym temacie.. i z takich właśnie słów, pragnień szczegółów na które może nie wszyscy zwrócą uwagę lepiej poznałem Twój charakter a przynajmniej niektóre jego cechy niż pisząc 10 stron jaki to niedostępny i skromny jestem..;) oczywiście no hard feelings Panie flirciarzu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę tylko Ciebie 3
Zawsze możesz wyrazić je po cichu... może do uszka? :-) Podobno to kobiety lubią się droczyc...mężczyzna, który świadomie nie ujawnia swoich licznych (z pewnością) zalet to fantastyczna zagadka dla kobiety... może faktycznie warto spróbować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kusie flirtu
Przekaz podprogowy czyt. atak na podświadomość ;) Ciekawy sposób pokazania wad jednego, zalet drugiego ;) Jako typ pacyfistyczny nie odpowiem, a że też podobnie jak Ty "Ten drugi" pracuje uciekam na jakiś czas ;) Nie przeszkadzając swoim "udawaniem co kolejny temat innego charakteru oczko.gif " i pokazywaniem "10 stron jaki to niedostępny i skromny jestem.." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę tylko Ciebie 3
GośćToTylkoJa Doskonale zrozumiałam co chciałeś przekazać podpisując swój pierwszy post tutaj w ten a nie inny sposób :-) i nie ukrywam, że bardzo mi się podobało to, co napisałeś... zresztą o tym było już wczoraj :-) a ja nie lubię się powtarzać :-) Lubię i nie boję się wyrażać swoich pragnień... nawet na forum, ale piszę zawsze pod wpływem impulsu, odpowiedniego nastroju... więcej nie będę zdradzać... nie mogę za bardzo się odkrywać :-) zresztą pewnie sam przeczytasz wszystko między wierszami... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kusie flirtu
Zatem próbuj K... zobaczymy co może z tego wyjść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę tylko Ciebie 3
Może Panowie wymienią poglądy, a ja wrócę jutro?:-P Proszę Was, każdy z Was jest inny, każdy z nas jest inny :-) i myślę, że to czyni Was interesującymi - wlasnie to, że tak bardzo się różnicie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćToTylkoJa
Chcę tylko Ciebie... jestem z powodu jednej osoby a nie po to żeby wymieniać poglądy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×