Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę tylko Ciebie 3

Ty... ja...więcej nic...2

Polecane posty

Gość gość
Owszem autorce daleko do sw ale jest w tym co pisze taka naturalna i prawdziwa. To moze sie podobać.facet może czuć się jej przewodnikiem opiekunem. Fajnie to wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co sie czepiacie. Rozwalacie im temat. Facet ma doświadczenie w takim pisaniu to widać. Ona chyba nie lub nie ma az takiej wyobraźni i zdolności do pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke lubi widownie no autorko nie żałuj mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daleko do SW? Koke nie broń już tak swojej love :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podoba wam się jak pisze ta dziewczyna? wg mnie jest to ktoś nowy chyba nikt tu jeszcze tak nie pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest koke. wystarczy poczytać. podobny styl ale nie ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypoczynek nad brzegiem morza Zgłoś Koke 2014.07.06 slodko winna - nie przejmuj się, rób swoje, nigdy nie dopuszczaj aby gasł Twój zapał, szczególnie w obliczu krytyki innych ludzi, których intencja nie do końca mogą być szczere. Kilka takich zdań, przećwiczonych z niezłym towarzyszem, a będziesz sprawiała, że atmosfera będzie sięgała zenitu & 10.28 Dla SW też byłeś przewodnikiem kokos:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.58:) koke przewodnik buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zjedziecie mnie jeśli powiem, że lepiej pisali SW, Koke i Imperium? Kusza ma też potencjał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę tylko Ciebie 3
GośćToTylkoJa nie interesują mnie niczyje domysły, ani to kim jesteś. zapominam o widowni i skupiam się na czymś więcej niż "tylko" ... odrobinę cierpliwości ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyna jest słaba. dziwię sie ze widząc jak pisze ten facet nie odpuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Recenzja:) Język prosty, ma przekaz do ludu. Każdy zrozumie, prostota i piękno. Nie licząc westchnień samych autorów spod gościa do "autorów" To całokształt jest.... Przejrzysty...😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samansara jak zwykle szczerze. Też mam wrażenie, że ktoś z nich sam promuje siebie. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćToTolkoJaa
Musiałbym być tak niedowartościowany i zawistny jak wy kafeterianie żyjący forum żeby pisać do siebie z gościa...teraz już skupiam się tylko na Tobie K...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto cie prosil o recenzje. znowu wracasz tam gdzie cie nie chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez nie. Nie mówię o niskiej samoocenie.. Bardziej samouwielbienie mam na myśli:) Nie Twoje.... ale....;) No nic, piszcie tak, żeby majtki splywaly. Pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytyk z ero
Autorko. Do kąta. I wyjmij paluszek z buzi. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech pisze i sobie słodzi. Taki typ. Facet to nie Kokos. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę tylko Ciebie 3
wybacz Samansaro nie mam zamiaru Cię oceniać, ani wyrzucać z tego tematu. Zauważyłam jednak, że kilka razy pojawiałaś się na różnych tematach i byłaś z nich wypraszana. Wiele razy pojawiały się komentarze dotyczące Twojej osoby, że wciskasz się tam, gdzie niekoniecznie ktoś chce z Tobą rozmawiać. Nie mnie to oceniać. Nie mam potrzeby pisania ani do siebie ani do Ciebie z gościa, bo jeśli mam coś do kogoś - piszę wprost jako ja :) bardzo więc proszę pisz co chcesz i gdzie chcesz, ale daj sobie spokój z bezpodstawnymi oskarżeniami wobec mojej osoby. Dziękuję i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam dlaczego twój głos zawsze jest krytyką? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypraszana, bo to ostra sunia nie to co ty. Nie masz innych emotikonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ nie Autorko:) Widzisz Ty masz tyle łatwiej, że wiesz kim jestem(w końcu mnie czytałaś) A ja jako potencjalny "widz" oceniam. :) choć nie jesteś "świeżynką".. Prawda?:) Zawsze byłam szczera, a co sądzę? Możesz mnie nie czytać... Ale pierwszy raz widzę, aby goście byli tak łaskawie nastawieni do..... Jeżeli nie są wlasnie samymi zainteresowanymi:) Brawa dla Pana "po kursie flirtu" okazal się prawdziwym mężczyzną, dlaczego? Bo seks zaczyna się w głowie, poprzez rozmowę, a nie od ściągnięcia majtek😘 Pozdrawiam również. Edycja literówek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę tylko Ciebie 3
Odpowiem jeszcze krótko. Nie jestem Twoim wrogiem. Ty masz możliwość teraz mnie czytać, wcześniej zbyt wielu okazji nie było, tak sądzę. A wpisy gości są różne, te pozytywne pojawiają się może właśnie ze względu na to, że nie mam w zwyczaju z nikim się kłócić, obrażać, jestem pokojowo nastawiona. Może zwyczajnie są tu jeszcze osoby, które potrafią to dostrzec. Myślę, że Pana "po kursie flirtu" nie musimy mieszać do naszej rozmowy. Wycofał się, to jest Jego decyzja. Widocznie słowa dla Niego, podobnie jak dla Ciebie, to ściąganie majtek. Na to już niestety nie jestem w stanie nic poradzić. Mimo wszystko szkoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kursi flirtu
Chciałbym żebyś mnie nie oceniała, skoro nie znasz mojego zdania Pani K.. ;) Nie napisałem nic przeciw Tobie, a chyba nawet wprost przeciwnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale sama pomyśl Autorko Pan po kursie flirtu, zaintrygował Cię prawda? Towarzyszył Ci w pierwszej, drugiej części. Prawda? Pojawił się nowy "lovelas", poruszał "paluszkiem" tu i tam i Pan po kursie w odstawkę:O Pisalabys z kimś, kiedy czujesz, że ten ktoś ma ochotę na kogoś innego i przy Tobie się pieprzy z inną osobą?:) Wątpię. Ostatni mój wpis... Nawet oszczędzę sobie czytania. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę tylko Ciebie 3
Nie lubię takich sytuacji ... naprawdę. Masz rację nie powinnam Cię oceniać, bo właściwie nie znam Twojego zdania :) Nie będę przepraszać, bo to znaczyłoby, że czuję się czemuś winna. staram się zawsze postępować tak, by nikogo nie urazić. Być może czasem mi nie wychodzi D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×