Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość makarenkad

Meble

Polecane posty

Gość makarenkad

czy do kuchni oplaca sie robic meble tak na wymiar, czy to bez sensu? budujemy wlasnie dom, tzn juz teraz bedziemy wlasnie niedlugo odbierac stan surowy, i nie wiemy, co z kuchnia zrobic, czy isc do pierwszego lepszego sklepu XYZ i kupic meble ktore juz sa zaprojektowane, czy robic? Jak wy robiliscie w domach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem lepiej jest na zamowienie, wybierasz dokladnie to co chcesz, rzadko musisz to kompromisowac. ja swoja kuchnie marzen robilem w LamixMeble. moja zona tez chciala zeby to bylo takie, a to takie, dosc wymagajaca kobieta, wiec gotowce odpadaly ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem za tym, aby meble na wymiar zamówić, wykonają ci wszystko jak chcesz, my zamawialiśmy meble kuchenne w http://domimeble.com.pl/ - rewelacyjnie wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takich naprawdę idealnie pasujących to w sklepie nie kupisz, zaraz będzie że tu jest coś za krótkie a tu za długie. Najlepiej wziąć firmę, która wszystko dobrze wymierzy i zaprojektuje meble dla Ciebie. Dobrą firmą jest www.siemieniako.pl, robili nam meble do domu z których jesteśmy naprawdę zadowoleni, bardzo solidnie wykonane i na pewno długo nam posłużą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do domu gdzie są piękne duże pomieszczenia tylko na wymiar,mój mąż chciał tanio ja się uparłam i rozbiłąm własną skarbonkę na kuchenkę ale mam zrobioną kuchnię marzenie taką jak chciałam w moich kolorach i z ilością szuflad pod moje potrzeby. meble www.omegameble.com.pl szkło na ścianie Diament i Pan Hubert polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meble na wymiar na pewno pozwolą Ci na lepsze zagospodarowanie przestrzeni (sama mam szafy zrobione po sam sufit :) ). Niestety taka inwestycja jest dosyć kosztowna. Poza tym projektowanie mebla wcale nie jest takie proste jak się na początku wydaje i efekt końcowy u mnie nie do końca wygląda tak jak chciałam. Teraz jestem na etapie przemalowywania szaf i dokupywania mebli jednak z salonów. Połączenie wychodzi rewelacyjnie. :)) Natomiast jeśli chodzi o kuchnie, to jak najbardziej polecam! Sama zdecydujesz jaki rodzaj szafek chcesz mieć i ile szuflad. Dodatkowo możesz manipulować wysokością blatów. Z powodu mojego wzrostu, ja mam wyższe niż standardowe salonowe, i nie muszę się teraz pochylać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meble do kuchni na wymiar to zawsze będzie najlepsze rozwiązanie, zwłaszcza jeśli spędzasz w kuchni sporo czasu. Taką drogą dopasujesz pod siebie każdy najmniejszy element więc myślę, że jednak warto zainwestować w kuchnie z prawdziwego zdarzenia niż wziąć pierwsze lepsze meble z sieciówki. Takie jest moje zdanie bo sama mam kuchnię zrobioną na wymiar i bardzo sobie chwalę takie rozwiązanie. Za projekt odpowiada http://zumar-meble.pl jeśli lubisz gotować, masz liczną rodzinę itp. to jest to najlepsza z możliwych opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam, że jak najbardziej się opłaca. :) jeśli zamówisz meble u zaufanej firmy, zrobią to porządnie i niedrogo. Ja mam meble od http://www.stolarstwoagmar.pl/ i jestem z nich bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXJanXXX
polecam zajrzeć na meblewoskowane.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego jakie macie wymiary kuchni, czy jest to kuchnia gdzie będą pasować typowe meble dostepne w sklepach, czy też może po wstawieniu niezbędnych sprzętów zostanie niezbyt pasowne miejsce i nie zmieści się nic co jest oferowane w sklepach to wtedy nie będzie innego wyjścia jak tylko kupić meble, dopasowane do miejsca jakim będziecie dysponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie na wymiar;) będą dokładnie takie jak chcesz i do tego będzie można w pełni zagospodarować miejsce w kuchni, a to bardzo ważne;) ja jak robiłam kuchnię to też chodziłam i szukałam tych idealnych, aż w końcu poszłam poszukać po zakładach stolarskich i znalazłam;) mam piękne drewniane meble, dokładnie takie jak chciałam, zrobiła mi je firma http://www.azuko.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuchnię najlepiej zrobić w zabudowie meble pod wymiar. Dlaczego? Bo będziesz mieć każdy zakątek zagospodarowany, będzie ciągłość, estetycznie to wyglądać będzie. Do tego należy dokupić sobie stół jadalny. Proponuję przyjrzeć się marce Alef Desing. Ich stoły cechuje najwyższa jakość wykonania oraz unikalne, a zarazem proste wzornictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio w swoim programie Szelągowska pokazywała jak urządzić kuchnię meblami z sieciówki. Da się? Da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kogoś tac na droższe meble to niech takie kupują.... ja jakos nie przepadam za meblami z sieciówki .....Jakos mi to nie leży....ale wole chyba bardzoej trwalsze meble od polskiego producenta Agal ze Szczecina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×