Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Gość Patik
Robiłam dzisiaj test i jedna krecha:( a cała noc spać nie mogłam.Najpierw śniło mi się ze 2 krechy i Wielka radość aż się przebudzilam a poznie drugi sen ze tylko jedną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patik
Chyba nie mam już pomysłu na moje leczenie.Naturalnie się chyba nie uda....Będę rozmawiać z gin o możliwości inseminacji? Co Wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patik
A tak w ogóle To już straciłam nadzieję na naturalne zajście w ciążę.Idę do gin i porozmawiaj o możliwości inseminacji.Co Wy myślicie o takim rozwiazaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofilda
Patik nie trac nadzieji. Latwo powiedziec ale odpusc i zobaczysz ze sie uda. A co do insiminacji tez o niej myslalam i tak myslalam ze sie udalo normalnie. Trzeba wszystkiego probowac. Nie poddawaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj byłam u lekarza i dziewczynkę będę miała :) Lekarz stwierdził, że tak *****iwego dziecka to dawno nie widział :) Mała nawet na głowie stawała podczas usg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofilda
A w ktorym tygodniu jestes. Ja ide za tydzien na genetyczne bede miec wtedy 13 tydzien. Ciekawa jestem czy bedzie juz cos widac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi89
Sylka super gratuluję :) ja dzisiaj ide do lekarza i mam nadzieję że dowiemy się co będzie :D ja jestem w 16 tygodniu mam nadzieje ze coś już będzie widać i że się ładnie dzidzia pokaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćDomi
Tak, ja dostałam wczoraj :) Ale na szczęście nie nastawiałam się na ciążę bo dopiero pierwsze opakowanie Ovarinu kończe, a poza tym mam niedoczynność tarczycy. Miesiąc temu miałam około 4,2 a czytalam gdzieś, że szanse na zapłodnienie to powinno być ok. 2,5. Jutro robie ponowne badania tarczycy i zobacze czy coś spadło bo biore tabletki eutyrox. Mam nadzieję, że jest już lepiej :). A może Patik ty też masz coś z tarczycą? Sprawdzałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćDomi
Tak, ja dostałam wczoraj :) Ale na szczęście nie nastawiałam się na ciążę bo dopiero pierwsze opakowanie Ovarinu kończe, a poza tym mam niedoczynność tarczycy. Miesiąc temu miałam około 4,2 a czytalam gdzieś, że szanse na zapłodnienie to powinno być ok. 2,5. Jutro robie ponowne badania tarczycy i zobacze czy coś spadło bo biore tabletki eutyrox. Mam nadzieję, że jest już lepiej :). A może Patik ty też masz coś z tarczycą? Sprawdzałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patik
Też biorę euthyrox ja miałam tsh3,6 teraz po tabletkach cos koło 2. Ja czekam na @. We wtorek odstawiłam luteine i mimo negatywnego testu mam jeszcze malutka nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dalej czekam na @ ale boje sie robic testu w sumie jestem umowiona na 5 do gin musze pogadac o droznosci bo juz dalej tego nie zniose zlapalm jakiegos dola dzis ze sie poplakalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patik
Też mam mega doła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiulka1986
ja biorę ovarin już pełne 3 tygodnie, @ brak od 24 lutego..... :( nie wiem poczekam jeszcze 2-3 tyg i pójdę do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga55
Dzisiaj dostałam od mojego gin pierwszy Clo. Trochę mnie przeraziły skutki uboczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEdyta
2 miesiąc z ovarinem, czekam na @ nadzieji sobie nie robię... hormony oki, lekarz dał skierowanie na badanie nasienia dla męża a i wykona chyba hsg by sprawdzić drożność jajników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi89
Sylka1 u mnie tez prawdopodobnie dziewczynka bedzie:) gin powiedzials ze watpi zeby juz cos wyroslo;) ale powiedziala ze potwierdzi czy na pewno na nastepnej wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super, gratulacje :) A jakieś imię wybrałaś już? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, piszcie sobie na forum o Ovarinie imiona dla swoich dzieci. Litości! Tu się wypowiadają kobiety które nie potrafią zajść w ciążę. Trochę szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My to samo przechodziły!! Też próbowałyśmy różnych rzeczy żeby wreszcie móc wybierać imię dla naszych dzieci! Wystarczy forum od początku przeglądnąć i zobaczyć że każda z nas stosowała Ovarin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi89
Tak. Mamy juz wybrane imiona;) Sylka1 musimy sie na inne formu przenies bo jak widac niektorym osoba zal d**e sciska i zaczyna przeszkadzac ze cieszymy sie ze w koncu zaszlysmy w ciaze dzieki ovarinowi, i dajemy porady innym starajacym sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak wam się fajnie o dzieciach pisze to się mailem wymieńcie. Kobiety którym ciężko zajśc w ciążę dołują się czytając wasze wpisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandr89
Skoro Ci to az tak bardzo przeszkadza ro spoko nie musimy tutaj pisac wiecej...sylka to moj e-mail sandra18888@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandi już możesz edytować post z mailem i usunąć go. Wysłałam Ci już wiadomość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jak kto ale Wy powiniscie wiedzieć ze rozmowy o dzieciach bolą....nawet najbliższych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi89
Ja nawet jak nie byłam w ciąży to potrafiłam cieszyć się z tego że ktoś z mojej rodziny czy koleżanek jest w ciąży nie byłam nigdy zawistna czy zazdrosna że ja w ciąże zajśc nie mogę poprostu cieszyłam się z czyjegoś szczęścia, ale widocznie niektórzy nie potrafią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety podchodzą do tematu ciąży bardzo emocjonalnie. My też cieszymy się, że Wam się udało... ale o szczegółach piszcie sobie prywatnie i uszanujcie inne staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×