Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maja443

druk cyfrowy wrocław

Polecane posty

Gość estilab

Ja korzystam z oferty z Opola - Estilab. Robią wysokiej jakości wydruki etykiet samoprzylepnych. Wzory takie, jak im podasz. Szybka realizacja zleceń, i naprawdę spoko wszystko. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał
Dnia 7.10.2019 o 15:38, Gość estilab napisał:

Ja korzystam z oferty z Opola - Estilab. Robią wysokiej jakości wydruki etykiet samoprzylepnych. Wzory takie, jak im podasz. Szybka realizacja zleceń, i naprawdę spoko wszystko. Polecam

Też mogę polecić drukarnię Estilab, działają ekspresowo ,a wykonanie etykiet w najwyższej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sławekkkk9786

Druk cyfrowy zawsze zlecam drukarni http://www.drukarniakursor.pl/. Nigdy nie mieliśmy żadnych problemów co do tej drukarni. Zlecenia realizowane na czas, a jakość druku cyfrowego - bardzo dobra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiśnia

Ja ostatnio korzysta z usług drukarni cyfrowej z Opola. Mają korzystne ceny i szybko wykonują zlecenia. W estilabie nawet kształt zlecenia dobierasz sobie indywidualnie, także polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia
Dnia 19.11.2019 o 10:54, Gość Wiśnia napisał:

Ja ostatnio korzysta z usług drukarni cyfrowej z Opola. Mają korzystne ceny i szybko wykonują zlecenia. W estilabie nawet kształt zlecenia dobierasz sobie indywidualnie, także polecam 🙂

czytałam dobre opinie o tej drukarni, a jak jest z cenami i terminowością? Działają zgodnie z terminem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera

Sprawdzaliście estilab? Spoko drukarnia i niedrogo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila
Dnia 20.12.2019 o 10:36, Gość Wera napisał:

Sprawdzaliście estilab? Spoko drukarnia i niedrogo. 

Korzystałam i potwierdzam, Estilab szybki i konkretny. Wysoka jakość i dobra cena!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×