Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

limqq

poszukuje kobiety okolicach 30

Polecane posty

hej gdzie poznać wolną kobietę w okolicach 30 lat do związku lubiącą młodszych bo na ulicy lub parku raczej trudno nie każda nosi obrączki. Ja jestem młodym ambitnym człowiekiem dążącym do spełniania swoich życiowych marzeń. Jestem też trochę nieśmiałym ale za to bardzo czułym i wiernym człowiekiem. W życiu kieruje się honorem oraz własnymi zasadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdamaris
Od środy będę wolną, Nieskromnie mogę powiedzieć ze, jestem dobra w ... podaj@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdamaris
Zapomnialam zapytać Masz kopalnie diamentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam kogoś do poważnego związku ^^ a nie tylko sexu bez zobowiązań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zaczniesz czytać ze zrozumieniem będzie łatwiej wiec raczej mnie nie przekonasz miłego wieczoru życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdamaris
19:08 To podszywka! Słaba. Jakbym dostała pierścionek z diamentem, który musiałabym wozic taczka, to wiedzialabym ze cos dla ciebie znaczne. Nie masz kopalni diamentów? Nie masz smialosci, a co możesz zaoferować 30sto letniej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limqq
To nie tak ze jestem nieśmiały poprostu musze kogoś poznać żeby sie przełamać a co mogę zaoferować stabilność wierność wsparcie oraz poświęcenie poprostu siebie takiego jakim jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdamaris
Jesteś jaki jesteś. Jaki jestes? Uzyles wielu slow dla określenia swych przymiotów. Nie przeceniasz się, nie szafujesz cnotami? Masz je w sobie, czy dopiero ich szukasz? Znasz siebie, tego za x lat? O sobie. Tak wiele chcę, tak niewiele potrafię. Postaram się, zawalcze o szczęście czymkolwiek miałoby ono być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki jestem? Jestem człowiekiem dla którego dane słowo jest czymś bardzo ważnym tak samo jak szacunek do innych ludzi bez względu na ich pozycję społeczną. Mam wady jak każdy i nie nie szafuje się cnotami taki juz jestem bardzo pamiętliwy ale nie mściwy ludzie po alko potrafią mnie denerwowac samym byciem ale nie wszyscy i nie zawsze. Za 10 czy 20 lat będę kierował się w zyciu tym czym kieruje się teraz bo człowiek musi posiadać zasady własne nie koniecznie narzucone przez religie czy innych ludzi. Wiem czym szczęście jest dla mnie wiec takie szczęście staram sie osiągnąć. Potrafię wiele a jeszcze więcej jestem sie w stanie nauczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdamaris
Ostatnie zdanie najbardziej mi się podoba. Jest tu poczucie własnej wartości i wiara we własne możliwości.. Kwintesencja wypowiedzi. Szukaj swojej kobiety, pewnie na ciebie 👄czeka. Pozdrawiam Damaris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jakiś trop, czujesz ze jest blisko? Mi sie snila fajna laska, we snie usiadla mi tylem na kolanach, smiala sie, pozwolila sie delikatnie dotykac po brzuszku... Nie pomietam twarzy niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ciekawy opis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×