Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość reox
6 lat i 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny - 4 dni do @ a dzisiaj mi się śniło, że dostałam okres więc może odwrotnie będzie. Rano jakoś mi nie dobrze ale nie możliwe, że by coś było. Wieczorami jestem bardzo gorąca bo mąż narzeka i temp 37. Bolą mnie piersi i takie mam dziwne uczucie jak dotykam to mnie to denerwuje. Gratki dla nowych mam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyspacudow
Hej Reox w Krakowie jest taki hotel na przeciwko Wawelu i tam wlasnie to było jednak to byli ostatnie wesele na dachu w tym hotelu ... Mieszkańcy skarżyli sie ze za głośno ;) Ja już w pracy. Uciekłam wlasnie na śniadanie bo myślałam ze umre z głodu. Ja na razie objawów jakichś konkretnych nie mam. Muszę zjeść śniadanie ok 10 potem cokolwiek przegryźć ok 14 potem mam jadłowstręt znowu .... Nic nie boli piersi trochę ruszyły ale to wszystko. Babeczki mam pytanie czy któraś z was prowadzi może działalność gospodarcza ? Ps jak zastrzec nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Hej.chyba do was dołączę. Dzis rano zrobiłam test strumieniowy i niemalże od razu druga krechą.okres powinnam była dostać w pn 7.12. Tydzień temu zaczelo mi się takie plamie ie jak w końcówce okresu.trwalo 4 dni i myślałam ze okres za wczas przyszedł.ale bylo tak male ze wkladki dawaly rade. Szczerze to jestem bardzo zaskoczona. Niby zabezpieczen nie stosowalismy ale w dni plodne uważaliśmy. A teraz owulacje miałam ok 4 dni wczesniej. A dzień przed poszliśmy na całość bo wiedziałam ze owu xop za 4 dni. Mamy juz synka co ma 20 m-cy W przyszłym tyg zadzwonie do lekarza. Nie wiem jeszcze którego wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Dodam ze w styczniu skończę 32 lata. Aktualnie jestem przeziębiona i pilam syrop na kaszel na spirytusie i teraflu przeziębienie i aspirynę.ma. Nadzieje ze to nie zaszkodziło zarodkowi. Chyba jeszcze nawet zarodka nie ma u mnie. No nic mam nadz ze będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyspacudow
Muusia:) Moj lekarz mówi "dopóki nie wiesz ze jestes w ciąży to nie jestes " żaden syrop na bank ci nie zaszkodził :) ja mam córę 6lat do końca 3 mięs nie wiedziałam o ciąży (pracowałam 24h a @zawsze miałam super skąpe i 2 dniowe wiec przeoczyłam) nie wiedząc ze jestem w ciąży swietnie sie bawiłam paląc pijąc imprezując a dziecko mam super zdrowe :) oczywiście absolutnie nie popieram tego w ciąży ale jak to mówi moj cudotwórca ginekolog "jeszcze nie byłam" w ciąży ;) witaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc wszystkim.... Witajcie nowe dziewczyny :) Ja dzis taka jakas bez życia.... z wielkim przymusem wysprzatałam mieszkanie i zrobilam obiad. Mdłości na szczęście o wiele mniejsze ale sił brak. Mamarta daj koniecznie znac jak bedziesz po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Witajcie jestem w 6tyg ciazy.....test z krwi wuszedl pozytywny ....szukalam jakiegos miejsca w ktorym mozna podzielic sie swoini watpliwosciami na temat ciazy. Trafilam tutaj, termin wypada na ok6 sierpnia ostatnia miesiaczka 2listopad przy cyklach 26dni. Juz nie moge wytrzymac i chce sc jutro do lekarza na usg zeby potwierdzil ciaze. W perwszej ciazy z moim 2letnim juz synkiem wedlug zalecenia lekarza usg mialam robione w 5tyg i 4d i bilo juz serduszko, codla kazdej z nas jest szalenie wazne. Zastanawiam sie czy 6tyd i 4dni to nie bedzie za czesnie bo naczytalam sie roznych opini i juz sama nie wiem w co wierzyc? Pozdrawiam wszystkie starajace sie przyszle mamusie i te bedace w sytuacji podobnej do mojej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyspa cudów dzieki za uspokojenie. Justa ja od tygodnia jestem jak bez sil ale tlumacze to przeziębieniem. W pierwszej ciąży bylam na usg jakos w 5 t i ileś dni to serca nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Gość wyżej to ja. Czyli muusia. Ale może powrócę do mojego starego Nicka jafeteryjnego -setunia. Muusia mówi czasem na mnie mój synek. Wpadnie go uspilam. Pewnie pośpi z pól h. Napiszcie skąd jesteście? Może umieścimy w tabelce nazwę miejscowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamarta
U mnie usg będzie jednak dopiero za tydzień. Może to i lepiej, bo już na pewno powinno być widać kruszynkę. ;) Muusia, też właśnie myślałam o tabelce, żeby Was lepiej poznać, dołączyłam na 40 stronie i nie mam czasu wszystkiego przeczytać. ;) buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mussia ja jestem z okolic Gliwic :) Witam nowe mamy i przyszłe mamusie !;) miło ze jest nas tak duzo , nienadążam czytać postów :P Justa ja dzis tez jestem jakaś nie do życia a tu trzeba w pracy siedzieć :/ Ogólnie dzis troche kłują mnie jajniki na przemian , myśle ze to nic Złego .. Jak jechałam samochodem dzis i kichnęłam to mnie tak zabolało ze aż jeklam i sie wystraszylam :/ jutro wizyta w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamarta a w ktorym tyg jested?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamarta który masz tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowe szczęściary dopiszcie sie :) PRZYSZLE MAMY nick_wiek_ktora ciaza_termin porodu Airina___23___1___ 29.07.2016 Justa225____25___2___30.07.2016 gosc1981____31___2___02.08.2016 Ewelinaa111__26___2___02.08.2016 Janka55____22___1___03.08.2016 Jadziulka____26___1__07.08.2016 Taka sytuacja28___1___07.08.2015 SzelmaDe___28___2___09.08.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Łucja1988____27____2___08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka1185
dziewczyny, czy każda z was miała jakiś objaw ciąży? jutro powinnam dostać @ a mam śluz... i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczekzbudyniem
Założyłam nowy temat o tym, że dziś dowiedziałam się, że jestem w 5 tygodniu ciąży, a nie mam żadnych objawów. A więc dopisuję się, bo w sierpniu wypadnie termin. Muszę opanować szok, uwierzyć w swoją ciążę i iść do lekarza jak najszybciej. Pozdrawiam wszystkie mamy i przyszłe mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamarta Bylas u lekarza i nie zrobił ci usg czy wizyta sie nie odbyła? Airina O której masz wizytę? Paczekzbudymiem Ale masz apetyczny nik ;) Witaj. Opowiedz nam cos o sobie. elka1185 Witaj. Kazda z nas inaczej przechodzi ciążę. Jedne nie maja objawów inne maja wszystkie możliwe. Najlepiej będzie jak wykonasz tez albo najpewniej badanie krwi. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczekzbudyniem
Justa 225 Chyba przemienię się z pomarańczy, bo podejrzewam, że tu zostanę na dłużej. A więc mam 28 lat i ponad rok starań za sobą. Kiedy miałam dostać okres to już obliczałam kiedy wypadnie mi następna owulacja i każdego dnia kiedy mi się spóźniał przesuwałam termin owulacji coraz bardziej sfrustrowana, że wypadnie mi w końcu w Święta. Po tygodniu się ocknęłam się, że zrobię test. Wczoraj narzeczony kupił, dziś zrobiłam z rana. Jak czytałam na forach o bladych kreskach i o cieniach na teście tak moja w ciągu kliku sekund wystrzeliła tak, że mi włosy dęba stanęły. Za godzinę już moja krew była w probówce do badania i po 13:00 dowiedziałam się, że moja beta wynosi 3315. Na razie szok, radość będzie później :) PS Mam słabość do pączków, a pączki do mnie. Ciągnie nas do siebie, stądy chyba ten nick ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiorrr
Ale zasuwacie :-) Byłam dzisiaj znowu zrobić i tak... 7.12 wynosiła 7.48 9.12 wynosi 29.94 Mogę się już cieszyć? Jest to 30dc przy 28-29 dniowych cyklach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Pierwszym objawem ciazy byly bardzo obolale i powiekszone piersi, podwyższona temp. I brak miesiaczki.....bol piersi najgorszy, ciekawe kiedy minie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berni19943
Ja dziewczyny niestety odpadam. Jak zwykle się nie udało i znów zaczyna się docinki teściowej. Gratuluję wszystkim mamusiom! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiorrr
Hehe nie dopisała tam wyżej ze byłam zrobić beta hcg :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Jak wy mierzycie temp? W pochwie czy temp ciała? Bo ciała to mam normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica82
RZSowa mama a w jakich służbach pracujesz, jesteś juz na L4? Ja też służę, i od 08.12 na zwolnieniu mimo, ze to początek ciąży i nic się nie dzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reox
Dopisałam się do tabelki: Airina___23___1___ 29.07.2016 Justa225____25___2___30.07.2016 gosc1981____31___2___02.08.2016 Ewelinaa111__26___2___02.08.2016 Janka55____22___1___03.08.2016 Jadziulka____26___1__07.08.2016 Taka sytuacja28___1___07.08.2015 SzelmaDe___28___2___09.08.2016 Reox_______34___3____02.08.2015 Asiorr, beta Ci się potroiła, więc wygląda na to że jesteś w ciazy - gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Ja jestem akurat na wychowawczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Mam termometr bezdotykowy i ten zazwyczaj pokazywal temp.mojego ciala ok36.3 36.5 a od czasu jak zaczelam podejrzewac ciaze to 37.3 37.1 . Mierzylam rano po wstaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczekzbudyniem
Ja też się dopisuję: Airina___23___1___ 29.07.2016 Justa225____25___2___30.07.2016 gosc1981____31___2___02.08.2016 Ewelinaa111__26___2___02.08.2016 Janka55____22___1___03.08.2016 Jadziulka____26___1__07.08.2016 Taka sytuacja28___1___07.08.2015 SzelmaDe___28___2___09.08.2016 Reox_______34___3____02.08.2015 paczekzbudyniem___28___1___13.08.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×