Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość Kkiniaa84
Kochane wirtualne przyjaciółki nie wiem czy będę miała czas by tu jeszcze zajrzeć przed świętami więc chcę złożyć was życzenia. Życzę wam moje kochane i również sobie wesołych, pogodnych świąt Bożego Narodzenia, dużo zdrowia, mimo naszych niepowodzeń dużo uśmiechu i pozytywnego myślenia,wytrwałości dla starających sie, nie możemy się poddać! Dla wszystkich mam zdrówka dla dzieciątek, dla ciężarnych spokojnej i nudnej ciąży bez przygód, dla wszystkich was jeszcze WESOLYCH SWIAT KOCHANE. Kurcze jestem już tydzień po histeroskopi i nadal plamie to w dalszym ciągu normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też już chciałam Wam zlożyć życzenia. Życzę,aby każda z Was dotarła do upragnionego celu,dużo siły,zdrowia,aby te Święta odgarnęły od Was smutki i żale i żebyście je spędziły w rodzinnej atmosferze. Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia ja też długo plamilam. Nie pamiętam konkretnie ile dni, ale długo to było. Jak po świętach nie przejdzie to zgłoś się do lekarza. Ania nie urazilas mnie. Jedyne co to martwilam się ze byłam nieostrozna i sprawilam Tobie przykrość. Chciałabym Wam złożyć najlepsze życzenia Świąteczne, aby minęły w rodzinnej, przyjaznej atmosferze. Wszystkim ciezarowkom wkrótce rodzacym wytrzymania do stycznia :) Pozostałym ciezarnym spokojnej, szczęśliwej ciąży, a staraczkom wytrwałości w walce o Cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanie moje ja właśnie siedzę z moim cudem osobistym na rękach. Od kilku dni wymyślił sobie takie właśnie spanie. W nocy też budzi się i na rączki do mamy. Ząbkuje, idą górne jedynki i dwójki,w prawdzie Franuś nie gorączkuje ale ciężko to znosi. A mama zamiast robić coś na święta jest uziemiona. Jest ciężko ale z damy radę i Wam wszystkie starające się życzę tego co sama doświadczam. Sama czekałam prawie 6 lat. Mamusiom oczekującym na swoje maleństwa życzę aby maluchy się nie spieszyły wiele zdrowia dla Was. Dla wszystkich spokojnych i zdrowych świąt w ciepłej rodzinnej atmosferze. :-) :-) :-) Niecierpliwa 83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
To już ostania prosta, oby do stycznia, a potem niech się dzieje. Wesołych Świąt , cięzarnym dużo spokoju, a starającym się cierpliwości. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Dziewczyny, tak myślałam, czego Wam < Nam > życzyć na te Święta aby dotyczyło każdej z nas i wymyśliłam, że każdej z Nas bez wzgledu na stan potrzeba cierpliwości, spokoju i miłości oraz ciepłych rąk które utulą gdy potrzeba i tego Wam i sobie życzę :) I niech dzieją się cuda przez ten magiczny czas bo wierze, że dziać się będą :) Dziękuję Wam za to , że jesteście :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem potwornie senna ... zaczyna mi to trochę przeszkadzać ... Pojechaliśmy z M... na ostatnie zakupy (dostanę od Mikołaja cudną piżamkę :D ) i jak M... mierzył fajny sweter z kapturem zrobiło mi się strasznie gorąco, za chwilkę słabo i musiałam ukucnąć opierając się o ścianę ... pierwszy raz coś takiego miało miejsce. Później (nie chciało mi się robić obiadu :P ) więc wyjątkowo zamówiliśmy pizzę ... po 2 kawałkach zbierało mi się na wymioty ... hmmmmm coś nowego w moim życiu :P Nie mogę pić mleka (piszę o takim ze sklepu-bo po takim od krówki nic mi nie jest), musiałam więc znaleźć jakiś zamiennik i w Biedronce znalazłam mleko bez laktozy - smaczne i nie mam po nich sensacji żołądkowych...jeśli któraś z Was ma podobne problemy to polecam. Cudnie ... jutro już wigilia ... Jeszcze raz nieocenione forumowe przyjaciółki ... każdej życzę spełnienia przynajmniej jednego marzenia ... a jak spełni się więcej, to chyba żadna nie pogardzi :P Buziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah, kochane, ja też się wzruszyłam czytając Wasze życzenia :-) Również się dołączam i życzę tego masgicznego cudu, który w powie do nas MAMO :-) x Darkness, ja co prawda jestem w pierwszej ciąży, ale takie sytuacje jak Twoje przytrafiają mi się co chwilę, np. siedzę, wszystko gra i nagle czuję że zemdleję, ale najpierw puszczę pawia ;-) x Dzisiaj miałam dzień z przygodami... Wyjeżdżamy z parkingu i słyszę że auto brzmi inaczej i coś szoruje po betonie... Małż pod auto, a tam wydech leży! A my musieliśmy do ubezpieczalni pojechać, bo koniec oc... Ale udało się, dobrze, że nie jechałam sama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
Dziewczynki, takie piekne zyczenia skladacie, ze chyba juz czas i na mnie. Zycze Wam wszystkim zdrowia, bo to najwazniejsze, zrozumienia wsrod najblizszych i zeby wszytskie Wasze zyczenia sie spelnily! Niech te swieta uplynal w spokoju i radosci! DZIEKUJE, ZE JESTESCIE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, i ja dołączam sie do życzeń, aby Święta upłynęły Wam w atmosferze NADZIEI, cierpliwości i ciepła rodzinnego i pamiętajcie że to ostatnie Święta "we dwójkę", przyszły rok bedzie najcudowniejszym rokiem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja również dołączam się do życzeń:) Wiadomo czego najbardziej Nam życzę-mam nadzieję,że za rok wszystkie będziemy spędzać święta w powiększonym składzie:*** Świętujcie,odpoczywajcie i nabierajcie sił do dalszej walki:) a przyszłym mamuśkom życzę szczęśliwego rozwiązania a potem wspaniałych chwil z maleństwem:*** xxx Ananasowa Skarbie co tam u Ciebie? od niedzieli się nie odzywasz:(:** xxx Basik bardzo mi przykro:((Ściskam Cię bardzo mocno.....spokojnych świąt:**** buźka;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane i ja chciałam złożyć Wam życzenia.. Życzę przede wszystkim tym starającym się dziewczynkom, aby ten magiczny czas napełnil każdy nadchodzący nowy dzień wiarą, siłą i nadzieją. Życzę Wam dużo siły i cierpliwości w zmaganiach, ale przede wszystkim wytrwałości w dążeniu do celu i spełnienia tego najważniejszego marzenia... :* A poza tym nam wszystkim Kochane życzę dużo zdrowia, dla nas i naszych najbliższych, ciepłej i rodzinnej atmosfery, miłości i radości w sercu w te Święta i nie tylko :* x Aniu - nie masz za co przepraszać.. Nie czuję się w żaden sposób urażona.. Było mi tylko przykro i głupio, że nieświadomie sprawiłam Tobie przykrość, za co też przepraszam... x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja też dołączam się do życzeń. Przede wszystkim to zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń. Siły , wytrwałości i nadziei bo tego chyba najczęściej nam brakuje. Życzę Wam aby każda miała swój cud w nadchodzącym roku. Dziękuję Wam że jesteście i bądźcie jak najdłużej :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleczka21
Dziewczynki moje kochane i ja pragnę złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Życzę Wam cierpliwości, bo to ona jest bardzo ważna w tych naszych trudnych sprawach. Nasza życiową droga nie jest usłana różami, ale mamy swój cel, swoje marzenie do którego dążymy ze wszystkich sił i zapewniam Was, że wszystkie doczekamy sie dnia, w którym zostanie ono zrealizowane, spełnione. Ten rok był dla mnie wyjątkowy, pełen zmian i zaskoczeń. Jestem teraz tak szczęśliwa, jak dotąd nie byłam i życzę każdej z Was tego samego. Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę oryginalna, ale w związku z tym ze podczytuje to właściwe jest złożenie Wam prostych, ale szczerych życzeń :-) mądrych świat i tylko mądrych ludzi na Waszej/Naszej drodze :-D pozdrawiam i wysyłam troszkę magii Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie forumowe siostry. Na te wyjatkowe swieta, zycze Wam pogody ducha, radosci, milosci, spokoju i przede wszystkim zdrowia. Zebyscie spedzily je w milej, cieplej, rodzinnej atmosferze, bez wasni i niedomowien. Zycze Wam aby kazdy dzien, byl spelnieniem marzen. Czekajacym na cud poczecia - spelnienia; Dla tych bedacych w stanie blogoslawionym, spokoju, porodu w terminie, zdrowego dzieciatka i szybkiego powrotu do formy; Mamusiom - cierpliwosci, przespanych nocy, samych radosnych chwil z maluszkami. Ponad to duzo prezentow pod choinka i smacznego jedzonka - tylko zachowac umiar. 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
wybaczcie, że burzę ten przedśiateczny nastrój, ale zaraz mnie krew zaleje!!! dziewczyny, przyszłą @, wizytę mam 4stycznia, ale nie wiem, czy transfer się odbędzie... po 1 listopada zmieniły się przepisy i musimy przejść nową kwalifikację... nowe badania. niewazne, ze ja je mam juz zrobione i są ok. na włąsną odpowiedzialnośc mam brac leki od jutra, a na wizycie się okaze, czy to kwalifikacja (bo moze jednak jakies jeszcze badania bedzie trzeba zrobic), czy tez wizyta przedtransferowa.. ech. zawsze pod gorkę! a najgorsze jest to, że niektóre dziewczynyw tej klinice dowiadywały się o tych dodatkowuch badaniach na wizycie i nic nie musiały wydłużać! w niczym to nie przeszkadxało! a moja lekarka mega poprawna wymysla tu... ech:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Dziewczyny zdrowych i wesołych Świat Bożego Narodzenia. Mamusiom pociechy ze swoich szczęść, przyszłym mamusiom szcześliwego rozwiązania a nam staraczkom cierpliwości i upragnionionych dzieci w przyszłym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciolka
Kochane forumowe koleżanki życzę spokojnych,zdrowych,pogodnych swiat,niech spełnią sie każde Wasze marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa no qrde biednemu to zawsze wiatr w oczy . Nic nie zostało tylko myśleć pozytywnie i bardzo przekonywująco prowadzić rozmowę w trakcie wizyty 4 stycznia. Ja trzymam kciuki za powodzenie ! Nie ma innej opcji i koniec ! Padam na twarz po emocjonującym dniu i wieczorze ..jutro cd a mój małżonek na cały dzień do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia83
Ananasowa może zadzwon do Gamety po świętach i dowiedz się co i jak. Spokojnych świąt Ci życzę mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doremido
Witam w ten magiczny Świąteczny czas! Nadrobilam zaległości na forum i dolaczam swoje życzenia....spełnienia marzenia o macierzynstwie, dla kazdej z nas duzo milosci, spokoju, wiary i wytrwałości, siły i optymizmu i oczywiście zdrowia dla nas i naszych bliskich! Ps. Wczoraj na wizycie wszystki ok. Szyjka sie trzyma na 2,8 cm bez zmian i nasz synek ma 2,7 kg w 35 tyg 4 dni... Piękne święta z wymarzonym brzuszkiem trwaja! Trzymam kciuki za każdą z nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merenka
Kochane, ja też na ten świąteczny czas życzę Wam dużo wiary w to że będzie dobrze, siły i wytrwałości w dążeniu do upragnionych celów, zdrowia dla Was i Waszych najbliższych, zwłaszcza tych przy i pod sercem i spełnienia wszystkich marzeń :) No i oczywiście, aby ten Nowy Rok był dla Was zdecydowanie lepszy od tego co się kończy. Ananasowa - przytulam Kochana, kiedy w końcu lekarze będą myśleć kategoriami swoich pacjentek... Przecież oni powinni wiedzieć, że każde opóźnienie to dodatkowy stres, zwłaszcza że o zmianie przepisów wiedzą już od dawna... Trzymaj się, oby jednak poszło jak najszybciej. Jeszcze raz wszystkiego co najlepsze!!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ananasowa - kurczę za bardzo nie kumam o jakiej kwalifikacji do crio Ty piszesz... Darkness też chyba podchodziła do crio w tej samej klinice po zmianie przepisów i pisała tylko o dodatkowych badaniach, które musiała zrobić. Kurczę współczuję Ci bardzo, ale dużo wytrwałości życzę. Dasz radę! Swoją drogą będę wdzięczna za info co trzeba zrobić krok po kroku żeby móc podejść do crio. Jakie badania i formalności trzeba wypełnić, co i jak... x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa- tak Darkness chyba przetarła szlaki, ale zadzwoń najlepiej do kliniki po świętach i bądź asertywna może uda Ci sie cos wskórać. Bedzie dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anansowa Kochana zawsze coś:(:( 3mam kciuki aby się to wszystko wyjaśniło...mam nadzieję,że będzie wszystko okey i że nie będziesz musiała czekać:*** zadzwoń od razu w poniedziałek do kliniki:** xxx Jak tam dziewczynki świętowanie? ja już się cieszę,że ostatni dzień dzisiaj....bo to niestety ale były moje najgorsze święta:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anansowa Kochana zawsze coś:(:( 3mam kciuki aby się to wszystko wyjaśniło...mam nadzieję,że będzie wszystko okey i że nie będziesz musiała czekać:*** zadzwoń od razu w poniedziałek do kliniki:** xxx Jak tam dziewczynki świętowanie? ja już się cieszę,że ostatni dzień dzisiaj....bo to niestety ale były moje najgorsze święta:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam,że się wcinam w temat,ale Potrzebna mi jest rada doswiadczonych osób. Dziś jest mój 7dpt a wczoraj podczas aplikowania luteiny i lutinusa zauważyłam jasną krew przestraszylam się. A dziś już nic nie ma. Czuję, że tym razem też się nie udało. Piersi mnie nie bolą brzuch jak na @. Proszę napiszcie jak było u was w środę idę na betę, ale do tego czasu chyba oszaleje. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosć 12:41 to normalne objawy, plamienie może, ale nie musi oznaczać implantacji, a piersi i brzuch mogą boleć lub nie. Idż na betę w poniedziałek i wszystko będzie jasne. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×