Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezenty na świeta

Polecane posty

Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śnieżynka80
Od 3 lat kupuje prezenty w internecie. Jak dla mnie bardzo wygodne rozwiazanie bo ja nie lubie biegać po sklepach. ciesze sie, że taka forma zakupów cały czas sie rozwija. Słyszałyście moze o formie zakupów cashbag?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam o takiej formie,ale może napisz innym na czym dokładnie polega. Co do sklepów internetowych,to również jestem ich wielką fanką,ostatnio kupowałam torebkę na Sklep.Krenig.pl i wszystko było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, polecam fajną stronkę którą wczoraj znalazłam thehome.pl, zamówiłam u nich świetne foremki do pieczenia,rękawiczki i fartuszki dla mojej mamy i babci:) Napewno się ucieszą, bo gotowanie to ich pasja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezynka80
polega to na tym, ze musisz zrobic zakupy wykorzystujac strone np cashbag. Tam jest do dyspozycji mnostwo sklepów i dostajesz zwroty za zakupy. Ja tak robie prezenty na świeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludmiłka
Teraz to juz nie ma co liczyć na jakies zwroty i zastanawianie sie. Czas sie powoli konczy :) Stanowczo wole iść do sklepu i zobaczyć co chce i od razu kupić. Trafiłam na stronke https://www.facebook.com/prezentdlamezczyzny/?fref=ts i musze się do Galerii Mokotów przejechac cos wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czekam na przesyłkę , mam nadzieję że dodzie , zamówiłam sokowirówkę z panasonica. Moja siostra jest w ciąży a z doświadczenia wiem, że soki które się samemu robi bardzo dobrze regenerują i dostarczają najwięcej witamin, więc moja siostra znajdzie taki prezent pod choinką. No i standardowo wszyscy - skarpetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura37
Nie rozumiem podejscia. Przecież można zamówic przez internet i przy okazji dostac jakis zwrot, który nam prześla na konto. nie musi to być przeciez od razu, ale liczy sie sam fakt. Przecież i tak musisz kupić to dlaczego nie skorzystać z takiej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość futerkopp
Robienie prezentów bez względu na okazje zawsze stanowi problem, przynajmniej dla mnie. Ile to trzeba sie nabiegać zeby coś kupić i zeby dobrze kupić. Po ostatniej rozmowie z koleżanką zastanawiam się dlaczego nie pomoc sobie. Ona robi też zakupy przez internet i też mi coś mówiła o tej stronce cashbag. No np za sukienke na sylwestra dostała zwrotu 30zł zwrotu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez wątpienia bardzo fajnym pomysłem na prezent dla każdego dziecka będą zabawki,ale te wysokiej jakości o solidnym wykonaniu,które można znaleźć na stronie Zabawki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dilmarket.pl mozesz kupic prezenty dla calej rodziny i wszytsko w jednym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krycha25
Jak dla mnei to najlepsze prezenty to takie praktyczne, do użytku codziennego, w które i tak się musisz zaopatrzyc. Nie mam tuu na mysli jakiegoś mydła dave czy coś, ale np jakiś portfel, którego sam sobie nie kupisz bo za drogi. Najlepsze jak dla mnie do tej pory okazały się portfele cavaldi. Zamawiam juz trzeci ze strony http://www.arwena.com/onas.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcecie uszczęśliwić aktywną osobą , lubiącą sport to polecam zapoznać się z ofertą tych o to dziewczyn tworzących legginsy sportowe nawet od 1 sztuki, indywidualnie dla konkretnej osoby :) www.facebook.com/ChilliCo/ lub allegro.pl/ShowItem2.php?item=6326716620&ref=last-visited

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolczyki z kółeczkami i kokardką to wprost wymarzony pomysł na prezent dla ukochanej osoby. Idealnie pasują do sukienki lub do codziennej stylizacji. Są w bardzo niskiej cenie. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biustonosz Oxford 2527 jest wyjątkowo wygodnym i dopasowanym modelem stanika. Jest cały niebieski w malutkie urocze groszki. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madika26
ja w tym roku czerpię inspiracje ze strony sferis.pl dla każdego z rodziny znalazłam coś praktycznego co na pewno będzie używane, sama nie lubię dostawać czegoś co jest później chowane do szafy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wpadłam na pomysł, że kupię bliskim po kawie. Wiadomo, że święta to spory wydatek. W tym sklepie znalazłam http://kupkawe.eu/ naprawdę fajne i nie drogie kawy no a jakie ładne filiżanki mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już mam pomysły na świąteczne upominki biżuteria, perfumy i lot w tunelu aerodynamicznym w wielkopolsce. Ten ostatni prezent to dla brata będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla dzieci super opcja na https://ebiton24.com/ sprawdźcie sobie jakie mają promocje i jakość rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powoli zaczyna się już okres kiedy warto poszukać ciekawych prezentów na święta, oczywiście polecam zamawiać w dobrych sklepach internetowych jak www.Stonki.com.pl są godni zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele pomysłów na świąteczny prezent, jeżeli ktoś szuka inspiracji można zajrzeć tutaj: https://www.sferis.pl/Prezent-Dla-Niej Fajnym prezentem byłaby na przykład nowa prostownica do włosów lub jakiś innych produkt którego akurat potrzebuje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×