Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Informatyk na etacie czy outsourcing ?

Polecane posty

Gość gość

Czy uważacie że lepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie informatyka na etacie czy skorzystanie z outsourcingu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele tu zależy od samej wielkości firmy. Przykładowo ja pracuję w małej i zdecydowanie nie opłaca mi się trzymać kogoś na etacie. Wolę wynająć kogoś kiedy jest naprawdę potrzeba i ponieść tylko takie koszty. Poza tym nie muszę się zajmować urlopami, chorobowymi czy szkoleniami. Jeżeli chodzi o specjalistów outsourcingowych to od siebie mogę polecić Api Bielsko www.api.bielsko.pl. U mnie odpowiadają między innymi za wdrażanie programów informatycznych no i zajmują się konserwacją sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie informatyk na etacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem tego zdania że to wszystko zależy od wielkości firmy i przede wszystkim tego jak funkcjonuje. Przykładowo my z mężem mamy średnią i zdecydowaliśmy się właśnie na outsourcing. Wyszło nam że tak będzie bardziej opłacalnie i taka firma będzie w stanie ‘ogarnąć’ więcej rzeczy. A korzystamy z itWORKS www.itworks.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wszystko zależy od Twojej firmy. U nas sprawdził się outsourcing dokładnie w tej firmie: https://studiosoftware.pl/outsourcing-it . Zatrudniamy ok 25 osób. Zawsze możesz sprawdzić ofertę firm informatycznych w Twoim mieście. I dobrać rozwiązanie, które najbardziej będzie Ci pasowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×