Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wróciłem do Polski śmiecie

Polecane posty

Gość gość
Smieciarzu, nei wszystkie kobiety jak twoja byle gownem sie zadowlaja w doslowym tego slowa znaczeniu? Bo juz widze towj ryj zakazany , opluty zolcia, a poza tym juz bym cie dawno rzucila gdybym miala z dzieckiem mieszkac i z ajkimis kolegami. Moj maz przed wyjazdem zapewnil mi mieszkanie i ja zarabiam , wiec stul pysk!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on ma przeczyszczony mozg przez tanie piwka , dobre bo polskie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załatwił ci pokój u pakola. Wielki mi kurfa opiekun. Normalny facet potrafi utrzymać swoją rodzine w PL. Tylko nieudolne pajace ściagają rodziny na stałe do uka. Poza tym nigdy byś mnie nie rzuciła, bo bym cię nawet kijem nie tknął sciero. Tylko gamoń by chciał rochac takiego babsztyla jak Ty, antypolska kurefko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty kim byłeś jak tam wyjechałeś, że tak od smieci ludzi wyzywasz? Jestes pieprzonym n ieudacznikiem, któremu nawet w UK przy benefitach sie nie układało, bo jesteś go.o.w.n.o a nie facet, żałosną karykaturą mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założę sie że dziada pogonili ze zmywaka, dlatego tak się piekli. W Polsce jest dużo mostów i kanałów, będziesz miał gdzie mieszkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmywaku pogonili, to ciebie smieciu ale z PL. Ja z uka sam wyjechałem i to była najlepsza decyzja w moim życiu. Teraz mieszkam w mojej kochanej, pięknej PL i nie muszę już patrzeć na te wasze paskudne, zmęczone, poniżane, emigracyjne mordy. Pieprzeni foreigners.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe, a kiedy wróciłeś i ile tam byłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakumadafaka
jednego debila i umysłowo chorego mniej w UK, dzieki że wyjechałeś, many thanks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morda krotko kajdaniarzu, powyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez sie cieszę ze mnie już nie ma wsród polskojęzycznych, emigracyjnych debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski pracodawca nie zrobi krzywdy rodakowi. Płaci mu 1/4 z tego co powinien ale przecież w PL to wystarczy. No a jak robolowi coś nie pasuje to kopas w dupas i bierze się następnego niewolnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieciu, polski pracodawca także cztary razy mniej niż jego brytyjski odpowiednik, wiec morda w kubeł chamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w robocie braki kadrowe wiec nie tak latwo o roboli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy wszystkich teraz oszukują nie tylko polacy innych polaków. Po prostu zawsze trzeba mieć się na baczności nie ważne z kim się co robi. Niestety polacy robią swoich bo łatwiej o ich zaufanie, przykre ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak teraz to cale gowno czytam i nie wierze........ ze napisalem cos na tym pokur/wionym forum :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol jest czarny i nie skonczyl podstawowki bo dzieci rzucaly w niego kamieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Moi sąsiedzi są wspaniali, we wszystkim mi pomagają, mam zawalistych kumpli" BUEHEEEHEEEEHEEE pomagaja mu :D nie no wspaniale :D kazdy normalny dorosly czlowiek zajmuje sie soba i swoja rodzina a ten przyglup pier/doli o sasiadach i kumplach, dziecioszek z podstawowym niepelnym :D ogarnij sie tepaku i za robote wez a nie u matki na garnuszku gnijesz i bajeczki wymyslasz, do tego zalosne w ch/uj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracaja nieudacznicy, bo nie wierze, ze ktos komu powodzi sie dobrze na zachodzie wraca wlasnowolnie do tego pseudo kraiku zwanego PL. Sa i tacy, ktorzy wracaja ze wzgledow rodzinnych ale o wiele wiecej jest takich ktorzy sciagaja swoje rodziny na zachod. Bingol jest dobrym przykladem: polski alkoholik z ta swoja tatra i dla takich nie ma miejsca w normalnym spoleczenstwie. W PL zre kaszanke i sra ogniem z zazdrosci, ze innym sie udalo. Ale w glebi duszy wie, ze przegral zycie w tym swoim mieszkanku zakupionym za angielskie pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatra idioto jest za droga dla takich wsiorkow jak bingol, on harnasie za 2zl najwyzej chla :D tatra to jedno z najdrozszych piw w PLu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaszanka jest lepsza niz wasze smierdzace fishe and chipse :D nawet w uk grilla nie wolno wam zrobic bez zgody landlorda buahahaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL to pomyłka historii i dlatego 3.000.000 ludzi wys/ra/ło się na ten kraik a drugie tyle się pakuje. Zostali starcy, dzieci i alkoholicy, których tu jest najwięcej w Europie w przeliczeniu na 1.000 mieszkańców. No i jeszcze ku/rw/a, złodziej i ksiądz dobrodziej. Im się tu dobrze powodziło od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ywrociles do śmietnika polskiego??ha ha, uważaj bo cue zaczną inwiholowac, bo to podejrzane ,. Że takie zero dało radę wyjechać bezcmozgu to trudne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróciłeś? Po co i do czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uk strasznie smierdzi, wrasnie wrociłem do PL do normalnego domu z jednym kurkiem i wszystkie obrania mają ten sam SMRÓD ZGNILIZNY Z ANGIELSKIEJ KAMIENICY, trzeba bedzie wyprac ze 3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×