Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z jakim najszybszym wytryskiem u faceta mialyscie do czynienia?

Polecane posty

Gość gość

Bo moj facet moze dojsc podczas pieszczot. Czy to sie moze zmienic z nabieraniem doswiadczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy jak facet dawno nie miał seksu i jak go kobieta podnieca .. Jeśli robi to często to powinien dłuzej wytrzymać a jesli prawiczek , to wystarczy ze sie otrzesz o jego penisa nagimi pośladkami i moze strzelić po 30 sekundach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe też takiego miałam, że lał w gacie. Porażka, o dobrego partnera na do seksu to bardzo trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Hehe też takiego miałam, że lał w gacie" x no i co zostalo mu tak czy wyrobil się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
wcale nie trudno , ja jestem dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh kiedys kolezanka opowiadala mi jak to nowo poznany facet strzelal przy niej. a to bylo tak : najpierw ona rozebrala sie i na sam widok jej nago pierwszy wystrzal. pozniej on rozebral sie i drugi wystrzal. trzeci raz strzelil jak tylko dotknela jego palke. i ona uznala ze to nie ma sensu i wolala zrobic sobie palcowke ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jakimś czasie zmieni się to i wytrzyma dłużej. Tez tak miałam, ale dużo czasu zeszło zanim to się zmieniło... z lekka irytujące to było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze podejście : jeden ****** już Drugie podejście: jeden ****** już Trzecie podejście: trzy ruchy i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze podejście:jeden rooch i już drugie podejście : jeden rooch i już trzecie podejście:trzy ruchy i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
To mój pierwszy raz był trochę dłuższy chyba niecała minuta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mialem i to calkiem niedawno taka sytuacje ze nie kochalem sie ze 3 tygodnie i ktoregos razu dziewczyna zrobila mi pokaz masturbacji ja jej palcoweczke k***s stal mi caly czas i jak w nia wszedlem to doslownie po 4 *****ch sie spuscilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja z mężem w parku parę metrów od kościoła trwało 4 sekundy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż doszedł najszybciej po wielkim podnieceniu przy pierwszym trójkącie z udziałem kochanka.Wszedł po kochanku i kilka razy posónął i wytrysnął bardzo dużą ilością spermy do tego twardzym członkiem jak nigdy do tej pory.Przy następnych trójkątach już nie było szybkiego wytrysku. A teraz gdy mamy seks z inną parą z wymianą to juz normalnie trwa około dwadzieścia minut a przy drugim podejściu około godziny taksamo jak mój kochanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość62
Dla odmiany cala noc z nowo poznana babka nie moglem sie zlac. Tragedia pala stala nawet reka nie mogla mnie spuscic.popryslkalem ptaszka takim zelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość62 co to za żel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×