Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inhalacja mucosolvanem, pomogla waszym dzieciom??

Polecane posty

Gość kolroik
tego leku nie mieliśmy, po budixonie neb takich objawów nie zauważyłam, dobrze ze to tylko 2 inhalacje dziennie, koleżanki synek tez chory i inhaluje go chyba 2 czy trzema różnymi rzeczami, wspólczuję, mój by tyle nie usiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnie inhaluje Baby od Sanity, nie przerywa podawania aerozolu, nie zatyka przewodów, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O zaletach inhalacji uczciwie piszą na inhalacja.pl, dobra stronka, dużo praktycznej i przydatnej wiedzy jeśli ktoś chce zacząć aerozoloterapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wybrać inhalator pod człowieka i pod terapię to dobrze opisują w poradnikach na http://inhalacja.pl, przejrzysta, ładnie zaprojektowana strona z rzetelną wiedzą bazującą w dużej mierze na fachowej literaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często swego czasu zaglądalam na portal http://inhalacja.pl jak jeszcze nie miałam inhalatora i szukałam optymalnego sprzetu dla nas dla dzieci itp. Fajnie jasno piszą o sprawach technicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się ostatnio skusiłam tak samo na Silent Mesh + BabyTemp od Sanity i to był dobry wybór. W komplecie jest sporo taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanio wyszedł żonie zakup zestawu inhalator Baby i rozgrzewający Jednorożec już nie pamiętam dokładnie jaka to jest oszczędność przy zamówieniu dwupaku ale coś kilka dyszek bodaj. Wszystko działa prawidłowo ten jednorożec szybki i wygodny w nagrzaniu długo potem też trzyma ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Pro bardzo dobry inhalator różnorodnego użytku, że tak powiem. Poza przygotowaniem aerozolu można też skorzystać tutaj z irygatora i oczyścić sobie drogi oddechowe. Z innych plusów to na pewno mi się bardzo przydaje regulacja tempa pracy, można dostosować prędkość dla siebie, czy dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczciwie pokazują inhalatory z ich plusami i minusami na http://rankinginhalatorow.pl. Można też dodawać swoje oceny modeli i przez to pomóc innym w wyborze do czego swoją drogą zachęcam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam od jakiegoś czasu bardzo fajny praktyczny zestaw dla dziecka inhalator Baby i rozgrzewający jednorożec to polskiej marki Sanity. Polecam – w zestawie wychodzi taniej, a inhalator i taki kompres warto mieć jeśli jest dzieciątko w domu, można szybciej pomóc maluchowi w przeziębieniu, bólach brzuszka (tutaj myślę oczywiście akurat o ciepłym okładzie a nie inhalacji) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem też najwięcej pewnych informacji i porad jest na http://inhalacja.pl, poza tym wszystko mają dobrze przejrzyście pokazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erevla

Dziewczyny, potrzebuję pomocy. Używa któraś z Was nebulizatora Air Pro? Kurcze, nasz się chyba zapchał, a jak na złość sezon przeziębieniowy. Możecie coś doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna

Kupiłam siostrze  zestaw  Baby i rozgrzewający Jednorożec i sobie chwali. Bezpieczny wygodny inhalator do stosowania już od pierwszego miesiąca życia, a co do jednorożca to też jest sprawdzony pod kątem używania przez dzieci, nie uczula, nie podrażnia wrażliwej skóry dzieciątka, nie ma w środku żadnej wody ale nagrzewa się go na sucho w mikrofalówce, takżę o wiele lepsze rozwiązanie niż jakieś termofory....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zara
Dnia 18.12.2018 o 20:18, Gość Erevla napisał:

Dziewczyny, potrzebuję pomocy. Używa któraś z Was nebulizatora Air Pro? Kurcze, nasz się chyba zapchał, a jak na złość sezon przeziębieniowy. Możecie coś doradzić?

czego ty używałaś boziu, ja używam mojego Air Pro już od jakiegoś czasu i żadnego problemu nie było, wszystkim go polecałam m.in. z uwagi na solidne wykonanie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
proszę powiedzieć, jak zachowuje się nebulizator? Jeśli przestał działać i nie wydziela się para, to faktycznie może wskazywać na zapchanie membrany nebulizatora. W tym celu należy przeprowadzić czyszczenie z użyciem białego octu.
1) Wlać do pojemnika na lek wodę (ok 6ml) o temperaturze nieprzekraczającej 40 stopni Celcjusza
2) Dodać kilka kropli białego octu (5-6 kropli)
3) Odstawić urządzenie na 30 minut.
4) Po tym czasie uruchomić nebulizację wraz z octem i poczekać, aż cały środek się znebulizuje.
Jeśli ta metoda nie przyniesie oczekiwanego skutku, warto spróbować drugiej opcji:
1) Odpiąć głowicę na lek od korpusu urządzenia
2) W miseczce zrobić roztwór z wody o temperaturze nieprzekraczającej 40 stopni Celcjusza oraz białego octu
3) Zanurzyć głowicę i pozostawić do odmoczenia na około 1-2h.
Proszę o informację zwrotną, czy powyższe rady pomogły i czyszczenie nebulizatora przyniosło skutek. Jednocześnie proszę pamiętać, że problem może wynikać ze niewłaściwego dobrania produktów, których używała Pani do nebulizacji. Zachęcam do zapoznania się z artykułem edukacja.healthin.com/artukuly/jak-sprawdzic-czy-lek-nadaje-sie-do-nebulizacji-w-air-pro.html gdzie można Pani poznać listę leków, które nadają się do nebulizacji w Air Pro.
Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania nt. nebulizacji, chorób układu oddechowego czy rodzajów nebulizatorów, zachęcam do dodawania we wpisach hashtagu #pytaniedohealthin. Chętnie wyjaśnię wszelkie wątpliwości.
Pozdrawiam
Ekspert Air Pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mataka

Mamy AirPro i też możemy polecić. Chociaż początki walki z oskrzelami były trudne teraz synek przyzwyczaił się i chętnie daje się nebulizować szczególnie, że można ten nebulizator przenosić i wszędzie można go użyć. Berodual + AirPro daje świetne efekty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata

To prawda że edukacja w kwestii inhalacji delikatnie mówiąc kuleje w naszym kraju. Na zachodzie Europy świadomość ludzi jest dużo większa. Sama mam siostrę w UK i tam inhalatory są dużo popularniejsze. Co do kampanii Akcja Inhalacja to jak najbardziej popieram i polecam, sama dużo wiedzy jaką mam nabyłam dzięki materiałom udostępnianym właśnie przez Sanity w ramach akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genei

A czy taki nebulizator jest stosunkowo łatwy w obsłudze? Dziecko sobie poradzi z tym samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matty

Chcę kupić inhalator Silent Mesh i tylko jedna rzecz mnie zastanawia, jak to jest z tym zasilaniem, dobrze rozumiem, że można ładować i przez baterię i z kabla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Chcę zamówić zestaw inhalator Baby + rozgrzewający Jednorożec i tylko mnie ten ciepły okład zastanawia, jak go przygotować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 
Genei, odpowiadając na Twoje pytanie - nebulizator Air Pro jest łatwy w obsłudze, cichy i poręczny, umożliwiając przeprowadzenie procesu nebulizacji pod różnym kątem, co szczególnie wydaje się być przydatne u niemowląt i małych dzieci. Zalecam jednak, żeby każda nebulizacja – nawet u starszego dziecka odbywała się pod kontrolą osoby dorosłej. Jednym z powodów jest fakt, że przed podaniem jakiegokolwiek leku w postaci inhalacji należy dokładnie zapoznać się z ulotką. Trzeba pamiętać, że niektóre leki, jak np. sterydy, wymagają przemycia twarzy, gardła i języka dziecka po nebulizacji. Jeśli rodzice to zaniedbają, to może doprowadzić do rozwoju grzybiczych zmian w obrębie jamy ustnej. Lekarze zalecają przemycie twarzy i spojówek oraz wykonanie dokładnej higieny jamy ustnej po każdorazowej inhalacji. Dziecko może o tym po prostu nie pamiętać. 
Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania nt. nebulizacji, chorób układu oddechowego czy rodzajów nebulizatorów, zachęcam do dodawania we wpisach hashtagu #pytaniedohealthin. Chętnie wyjaśnię wszelkie wątpliwości. 
Pozdrawiam 
Ekspert Air Pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etakkk

Jak prawidłowo korzystać z inhalacji od jakiegoś czasu edukuje marka Sanity poprzez Akcja Inhalacja. Warto sobie sprawdzić ich artykuły, dużo praktycznych porad odnośnie samej techniki wdechu, czy lekarstw jakie można stosować przy konkretnych schorzeniach metodą wziewną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cewka

Czy przy nebulizacji AirPro przez sen dziecka należy trzymac pozycję półsiedzącą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjjj

Podpowiem SilentMesh od Sanity. Wygodny i prosty w całym przygotowaniu do badania, złożenie sprzętu zajmuje moment, potem szybko się składa i czyści, bardzo praktyczny na co dzień model. Świetnie że jest podwójny sposób zasilania, można i podładować i skorzystać z energii z baterii.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamm

Żona kupiła nam do domu zestaw polskiej marki Sanity inhalator Baby i rozgrzewający jednorożec i bardzo często się przydaje zwłaszcza że mamy dwójkę dzieci w wieku przedszkolnym które często chorują. Inhalacja jest szybka, nie męczy maluchów, kompresor nie hałasuje, sama estetyka inhalatora który przypomina zajączka też na pewno działa na korzyść. Dzieci się nie boją inhalacji. Podobnie zresztą z rozgrzewającym okładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amma

Również podpowiem inhalator Baby i jednorożec w komplecie od Sanity. Obie rzeczy nowoczesne, w bezpiecznym dla dziecka kształcie, praktyczne na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbn

W mojej ocenie dobra propozycja to inhalator Silent Mesh, produkt polski, siateczkowy inhalator, który działa również w oparciu o akumulator.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala

Zobacz sobie Sanity i inhalator dla dziecka, super sprzęt, z którego na pewno będziecie zadowolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

U mnie ten mały kieszonkowy model, Silent Mesh sprawdza się całkiem spoko. Nie zajmuje dużo miejsca, cenowo też mi odpowiadał, więc dla mnie było ok i dlatego na ten model się zdecydowałam. Ale z tego, co wiem to Sanity ma sporo różnych opcji w sprzedaży.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×