Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość z drinkiem

Toast za...

Polecane posty

Gość gość
Gosciu z drinkiem czas nie leczy ran:(czas pozwala przyzwyczaic sie do bolu:( Szczerze Ci wspolczuje bo wiem co czujesz.Mnie facet wystawil na dwa dni przed slubem:( I co mam zrobic?bic,pije,leze,wstaje,placze i tak juz 3 tygodnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z drinkiem. Zapij smutki. Poważnie, zapij. Jutro wstaniesz z gigantycznym bólem glowy, pomyślisz "c***ju to twoja wina". Otrząśniesz się Kiedyś na pewno. A mężczyzna? Pamiętaj. Karma wraca. Jego czeka to samo jak nie coś gorszego, co teraz Ty przeżywasz. Nie daj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie uczucia dziewczyno, tylko kobieca urażona duma, ale jest jedna rada klina klinem, innej nie ma:( Tylko to działa, uwierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z drinkiem
Gość 19:20 Przykro mi bardzo nie jestem w stanie wyobrazić sobie jak Ty się czujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z drinkiem
Samansara i gisc 20:23 Jak już pisałam piję codziennie od kwietnia ale to nie pomaga juz nie pomaga Wiem jutro kac gigant bo alkohol to jest jak pożyczenie humoru i samopoczucia z następnego dnia Bo jutro będę czuła się jeszcze gorzej jeszcze bardziej podle jeszcze więcej do niczego Nie czuję się urazona plaszczylam się i blagalam o to by był przepraszalam za wszystko co zrobiłam i czego nie zrobiłam więc gdzie tu kobieca duma: ( Nie chcę klina, mam milion możliwości by korzystać z życia, ale nie chcę nie potrafię on ma moje serce i duszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gorzała, jak powie Ci każdy terapeuta, potęguje depresję, choć wywołuje złudzenie odprężenia. Błędne koło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziś ale cały CZAS gorzała jest obecna w jej życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Don Fiasco. Ma rację przechodziłam to samo...Ale już jestem poza tym :) czas leczy rany naprawdę :) a alko tylko pogłębia te rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z drinkiem
Być może ale przynajmniej pozwala zasnąć choć i on jest w moim śnie Toast za radość za szczęście które jest tak ulotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kwietna? Alkohol w zastępstwie za tego s********a? Skarbie!! Odstaw się na 100000 $ idż do klubu. Posmakuj obcych ust, penisa Pragnienie gorzały Ci minie!! Tak. KLIN , KLINEM!! u mnie to działało, dopóki, dopóty nie poznałam kogoś, kto wbił się na stałe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z drinkiem
Chcę go nienawidzić gardzic i zapomnieć ale nie jestem taka Mogłabym go dziś zniszczyć jego życie karierę wszystko Zabrać wszystko jak on zabrał mi sens życia poczucie godności bycia kobietą która kocha ale wolę zasnąć tak na zawsze bo wiem że nie warto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z drinkiem
Samsara Jestem atrakcyjną osobą (mało skromnie to brzmi) wszyscy mnie tak postrzegają, jest parę osób które tylko czekają jak kiwne palcem ale ale ja nic do nich nie czuję oni nie są nim Próbowałam inne dały by sie pociąć za takie znajomości czy kontakty ale to dziś nie działa potrzebuje jego jego albo recepty by umieć spojrzeć na innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z drinkiem rozumiem Ciebie i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to fakt klin, klinem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z drinkiem
Poznałam kogoś Francuza jest pilotem gość marzenie wygląd kultura istne marzenie w łóżku super ale ale to nie to było miło ale to tylko sport fizycznosc bez emocji uczuć To nie moje klimaty Dziś to wiem Jestem kochana i kocham szkoda że nie jest to jedna i ta sama osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po takiej przygodzie modliłabym się raczej, żeby dane było mi zachować choć odrobinę miłych wspomnień o mężczyźnie którego kochałam. Nawet wtedy kiedy odebrałby mi wszystkie złudzenia. Nie przekreślaj tego co było między wami i pamiętaj zawsze. Usystematyzuj myśli i uczucia w swojej główce, przestań pić i wyciągnij lekcję na przyszłość. Nie można nigdy wszystkich kart stawiać na jednego człowieka, bo potem zostajemy z niczym. Zawsze warto mieć jakiś swój mały intymny świat, do którego można wrócić po takiej "wycieczce". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą napisałem mniej więcej to samo, ale nie tak dobrze, nie tak mądrze i z pewnością nie w sposób, który przemawiałby do do damy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie poniżaj się, nie płaszcz, bo tak jeszcze bardziej go odepchnęłaś, przestraszyłaś, on już wcześniej to planował. Otwórz sie na nowe, tylko wtedy zapomnisz o urażonej dumie, bo jak on mógł Ci coś takiego zrobić? A mógł...bo faceci, to świnie i im prędzej to sobie uświadomisz, tym lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie każdy facet to świnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z drinkiem
Już się nie kajam nie błagam choć fakt to on rozdaje karty ale wiecie co mi napisał przy którejś tam prośbie pytaniu dlaczego?już mnie nie chce, nie i nie kocha!!! Wyslam mi swój horoskop w którym pisze ze om to szybko się nudzi potrzebuje nowości itd...dobił mnie do żywego:( Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet pisze ze szuka nowości, to nie inaczej tylko szuka nowości. I spraw żebyś stała się jego nowością.. Albo go olej. Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci to najcudowniejszy gatunek na świecie. Nie myśl o nich źle tylko dlatego, że jeden przestał Cię kochać. Każdy ma prawo do niekochania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurna kto wierzy w horoskopy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurfa! Facet nigdy nie zakocha sie w tej samej kobiecie drugi raz, daj spokój. Pierdoły Ci pisze i się śmieje, a Ty robisz z siebie ofiarę! Tak, żyły sobie popodcinaj przez gnoja, a on strasznie się tym przejmie, nie bądź śmieszna. Rusz dupsko i weź sie za siebie, nie daj mu satysfakcji, żeby myślał, że jest pępkiem świata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda. Facet który kocha naprawdę kocha cały czas i jak nawet mówi że nie kocha ale kocha :) i wraca i pisze tu z własnego doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×