Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość z drinkiem

Toast za...

Polecane posty

Gość gość
gość dziś większych durnot nie słyszałam dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty gość ja też nie słyszałam ale wiem z własnego doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Może i nie słyszałaś..ja tez ale pisze ze swojego doświadczenia nie słyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z drinkiem
No właśnie dobił mnie tym do żywego Facet dyr stanowisko a on mi wysyła swój horoskop Mogę go wkleić jeśli chcecie Nie upijam się dla niego upijam się żeby nie tęsknić On myśli że po mnie to spłynęło widzi mnie wyglądam na super zadbana uśmiechnięta osobę on nigdy sie nie dowie co przeżywam i.jaką maskę codziennie wkładam Udaje super nastrój wygląd mi w tym pomaga ale w środku:( Myślę jak tylko wticjvdo domu i upic się we.łzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni raz napiszę. Wiem to z własnego doświadczenia, robiłam tak samo jak Ty, dzisiaj tego żałuję. Długo to trwało, ale w końcu wzięłam się za siebie i zaczęłam żyć, powiedziałam mu tylko: przyjdzie chwila, że docenisz moją miłość, ale ja już wtedy Cię kochać nie będę. Dziś kaja się przede mną, piękną, zadbaną, ale choć wtedy w to wątpiłam, dziś kocham kogoś innego, a na jego skomlenie mam mdłości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z drinkiem
Gość 21:20 Szacunek dla Ciebie o cholerna zazdrość za siłę i to jakie zmiany umialas przejść Szkoda że nie.jest to zaraźliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała nie smutaj się :) Pijmy dziś za błędy, Twoje i nasze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z drinkiem
Gość 21:26 Nie jest mi smutno jest mi wręcz podle Ho nie chce mi sie żyć to jakby różnica:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z drinkiem Życie tak właśnie jest. Kopie nas po du/pie Tylko od Ciebie zależy jak je przeżyjesz. Każdy jest kowalem swojego życia. Po prostu - nie daj się Upadaj aby zaraz wstać Wielu tu takich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_facet
protestuję przeciwko wrzucaniu facetów, znaczy mężczyzn do jednego wora pt: bezemocjonalni bzykacze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z drinkiem
Gość facet Nie wrzucam Małe ktoś mnie kilka miesięcy temu wyrzucił ze swojego życia i nie była to kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×