Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kara

Polecane posty

Gość gość

jakie kary stosujecie u dzieci.? Ile maja lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praktyczbe wszystkie mi znane , zaleznie do zachowania. Wiek podstawowkowy,. Moja czasami zachowuje się naderdojrzale, bardzo roztropnie, do rany przyloz, a czasami jak rozkapryszony smarkacz w fazie buntu 2 latka ,ze obedrzeć ze skory to i tak za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, to mój syn ma to samo. I żadne kary nie robią na nim wrażenia... Chętnie poczytam, może się dokształcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie daje klapsów niekiedy podniosę głos kar tez raczej nie stosuje bo jest mala jeszcze ma dwa latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kocha ten dziecięcia, kto rózgi oszczędza, rózga bowiem przywary złe z dzieci wypędza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie stosowalam kar w stosunku do dzieci, mnie tez nie karano. Tlumaczenia zawsze wystarczaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma 7 lat chodzi na treningi piłki nożnej która uwielbia. Jeżeli coś mocno przeskrobie to jest idealna kara ze nie pójdzie na trening.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja stosuje inna metodę. Córki maja swoje tablice na których dostaną smutne minki i wesołe. Jeżeli sa grzeczne i maja dużo uśmiechniętych minek zawsze jest nagroda ale nie materialna tylko np rodzinny wyjazd do zoo wyjście do kina albo z dziewczynkami ustalamy co by chciały w nagrodę. Na moje działa idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa... A znacie jakieś sposoby na dziecko, które kpi sobie z tych wszystkich metod? Mój wszystko kwituje, że jego to nie obchodzi i nie chce nagród. A na kary też odpowiada, że mu to nie przeszkadza. I dalej robi swoje. Ma 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ma rodzeństwo .? Jeśli tak to mógłby zobaczyć ze bycie grzecznym przynosi "korzyści ". A jeżeli nie to hmm nie wiem moZe zakaz oglądania telewizji albo ignorowanie dziecka póki się nie uspokoi i nie przeprosi za swoje zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czasami gdy upominanie nie działa wytargam za ucho i wtedy skutkuje od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 godzin temu, anaa napisał:

czasami gdy upominanie nie działa wytargam za ucho i wtedy skutkuje od razu.

Ty jestes jakas psychiczna czy co?Jara cie odkopywanie tematów i wpisywanie swoich chorych wypierdow?Lecz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ty jestes jakas psychiczna czy co?Jara cie odkopywanie tematów i wpisywanie swoich chorych wypierdow?Lecz sie.

a ciebie jara śledzenie mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×