Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy już kupujecie prezenty?

Polecane posty

Gość gość
kupiłam przed wczoraj już 5 prezentów dla dzieciaków. W tym roku i tak pózno zaczęłam kupować prezenty, bo w tamtym roku zaczęłam w sierpniu, a mam 20 prezentów do kupienia! Mamy 2 wigilię w jednym dniu, i na każdej obdarowujemy się prezentami, do tego rodzice mają urodziny w grudniu i 2 chrześniaków na początku stycznia ma urodziny i strzelam bankruta :P Dlatego prezenty kupuję z wyprzedzeniem, i potem w oklicach Świąt, kiedy ludzie mają szał pał w sklepach, ja mam już luzik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 14
Ooo a już myślałam że tylko ja rozglądam się za prezentami świątecznymi :) narazie tylko przeglądam allegro, smyka, Rossmann, i sklepy z ubraniami ;) hmmm.. mamie kupię zapewne cieplutki kocyk ewentualnie piżamę do tego kosmetyki lub biżuteria, siostrze (18lat) planuję kupić kosmetyczkę z kosmetykami i (lub) pizamkę ;), siostrze (lat 7) puzzle i zestaw do robienia bransoletek, planowałam na początku przytulankę lub lalkę ale po i tak pewnie sskonczylaby na dnie kosza z zabawkami ;). No i największy problem zostaje z tatą :( nie mam żadnego pomysłu, myślałam że może alkohol i jakieś kosmetyki,może koc no nie wiem, dajcie jakieś pomysły :) no i do tego dojdą pewnie jakieś pierdołki typu kubek, termofor, ramki itp i obowiązkowo góra słodyczy. Dla każdego wyjdzie ok 70 zł więc może być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeszcze nie ale chyba czas się już za czymś rozejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TreleMorele1987
Ja już pomału zaczynam szukać pomysłów, bo to jednak trochę osób będzie u nas plus to, że czasem pomagam mamie jeszcze z pomysłami ;) i widzę, że chyba dla kilku osób zamówię takie fotoobrazy: http://www.sweethomedecor.pl/sweetdekoracje :) Stworzenie fotoobrazu jest bajecznie proste - wybierasz szablon i format, dodajesz zdjęcie i gotowe. Na stronie są gotowe szablony,które można dowolnie personalizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też już zaczynam się rozglądać za prezentami. rodzicom i dziadkom zawsze dajemy kalendarze ze zdjęciami dzieci. dzieciom wiadomo - zabawki :) a sobie z mężem kupujemy wspólny prezent - coś do domu z czego razem będziemy korzystać :) z pozostałymi dorosłymi się nie obdarowujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek_79
Ja zaczynam od października kompletowanie prezentów ;) Staram się szukać jakiś okazji albo jak trafia się okazja to korzystam ;) Ostatnio znalazłam dzięki koleżance na facebooku super okazję w sklep.cobest.pl ! Perfumy z feromonami, nanosrebrem i nanozłotem -60%. Można kupić perfumy już od 32 zł ;) Tylko do końca roku jest taka obniżka.. Ja kupiłam i jestem zadowolona. A dzięki feromonom męskim w męskich perfumach dla mojego męża ja na tym skorzystam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja już się rozglądam no i powoli zaczynam kupować bo potem na raz ciężko byłoby od razu wszystkim kupic prezenty, na szczęście mam już pomysły na niektóre prezenty pod choinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam pojęcia co mężowi kupić, mamy po 32 lata, m wszystko ma , zawsze jak czegoś mu brakuje to sam sobie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim przyszłym mamom :) Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet ciężarnych. Wszystkie mamy, które są w pierwszej ciąży, w 2 lub 3 trymestrze, które nie przebywają na zwolnieniu lekarskim a dalej są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/10_Tg8fS5zHs5Xu6Hy2FdwSVsn_CtgGs-ooUF4tiyAsY/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaM87
Też już się rozglądam bo potrzebuję ich sporo a czasu coraz mniej ;p dla kobiet z mojego otoczenia szukam biżuterię, chociażby ręcznie robioną z kamieniami szlachetnymi, półszlachetnymi oraz z minerałami: http://www.kuzniasrebra.pl/ super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajdaaa
ja zamierzam dzieciaokm kupić na Gwiazdk elektorniczną kostkę dice+ bratowa ma i dzieciaki są zachwycone, mam nadzieję że i moje się ucieszą na taki prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już część mam , w sumie najważniejszych dla dzieci, młodszy dostanie lego i puzzle 3d a starszy do kostkę dice+, którą gra się na tablecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaSkocz
Ja powoli kompletuje prezenty i kitram w szafie, mam już dla męża wkrętarkę i koszulę w kratę tutaj brałam koszulę http://ekskluzywna.pl/koszule-meskie bardzo fajna, będzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam spam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze nic nie mam kupionego ale mam już pomysły w głowie, kostka akurat jest na liście :) Klocki dla młodszej córki i pluszak bo je uwielbia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla zenskiej czesci rodziny zrobilam chusty na szydelku. A dla mojego ojca jakies gadzety z Gwiezdnych Wojen, bo jest wielkim fanem. Za tescia odpowiada moj maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fixxon
a co dla dzeic, na co postwilisćie w tym roku, ja kupiłam elektroniczną kostke dice+ do grania na tabelcie, niestety teraz tylko elektronika się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameks221
Żonie w tym roku kupiłem bielizna na noc poślubną i spodobała jej się. Wybierałem na http://e-felina.pl/bielizna-nocna.html i jest spory asortyment. Jak ktoś potrzebuje, to warto zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno warto wczesniej kupic torebki, jesli chcesz cos oryginalnego kup sperosnalizowane: www.zrobtorebke.pl to bardzo oryginalny sposob opakowania prezentu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest fajny czas na prezenty walentynkowe ;) Może perfumy z feromonami ? www.sklep.cobest.pl - mają tam perfumy od 35 zł do max 41 z feromonami.... Totalna wyprzedaż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia332
Moim zdaniem prezent powinien być oryginalny oraz praktyczny, dobrany bezpośrednią pod tą osobę, a nie taki który można dać każdemu. Tata jest stomatologiem więc na ubiegłą gwiazdkę postanowiłam kupic mu nowy strój medyczny do pracy. Wiele razy widziałam jak co chwile zużywa kolejny komplet i kłóci się z mamą bo nie ma w czym iśc do pracy, więc prezent okazał sie strzałem w dziesiątkę :) Zamawiałam na http://www.uniformix.pl/pol_m_katalog-odziezy_ODZIEZ-MEDYCZNA-MESKA_bluzy-170.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejakno
Co do prezentów ze zdjęciem, to moim zdaniem takie pomysły są po prostu najlepsze, bo macie za niewielką kasę naprawdę coś fajnego. Kupiłam w tym roku rodzicom na rocznicę fotoksiążkę z EmpikFoto. Kosztowała mnie dosłownie grosze, a w roli prezentu się doskonale sprawdziło. Prawda, że kosztowało mnie to sporo pracy, ale zdecydowanie warto było ją wykonać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×