Gość Stokrotka122 Napisano Listopad 1, 2015 Witam. Chciałabym opisać problemy z którymi borykam się od bardzo dawna. Dodam , że mam dopiero 17 lat. Około 5 lat temu gdy moi rodzice się rozstali zaczęły się owe problemy. Trafiłam do psychiatry z powodu mojej depresji. Teoretycznie pomogło, jednak tylko na chwilę. Mając 16 lat brałam narkotyki. Szybko jednak z tym skończyłam, a w tym momencie nawet się tego brzydze. Mialam też wypadek samochodowy, jednak skończył się szczęśliwie. Od pewnego czasu mam ogromne lęki związane ze śmiercią, nie potrafie normalnie żyć, boję się , że zaraz zamkne oczy i już nigdy ich nie otwore. Zaczynam się wtedy dusić , nie mogę zaczerpnąć powietrza. Boję się jeździć autem bo myślę, że zgine. Boję się wyjść z domu. Jestem chora też na lamliwosc kości i mam paciorkowca. Te myśli tak bardzo mnie drecza , boje sie dosłownie , że zaraz umre. Jak sobie z tym poradzic? Jestem młoda, chce żyć normalnie , a nie potrafię. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach