Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Stokrotka122

Zaburzenia lękowe.

Polecane posty

Gość Stokrotka122

Witam. Chciałabym opisać problemy z którymi borykam się od bardzo dawna. Dodam , że mam dopiero 17 lat. Około 5 lat temu gdy moi rodzice się rozstali zaczęły się owe problemy. Trafiłam do psychiatry z powodu mojej depresji. Teoretycznie pomogło, jednak tylko na chwilę. Mając 16 lat brałam narkotyki. Szybko jednak z tym skończyłam, a w tym momencie nawet się tego brzydze. Mialam też wypadek samochodowy, jednak skończył się szczęśliwie. Od pewnego czasu mam ogromne lęki związane ze śmiercią, nie potrafie normalnie żyć, boję się , że zaraz zamkne oczy i już nigdy ich nie otwore. Zaczynam się wtedy dusić , nie mogę zaczerpnąć powietrza. Boję się jeździć autem bo myślę, że zgine. Boję się wyjść z domu. Jestem chora też na lamliwosc kości i mam paciorkowca. Te myśli tak bardzo mnie drecza , boje sie dosłownie , że zaraz umre. Jak sobie z tym poradzic? Jestem młoda, chce żyć normalnie , a nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×