Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocka

Skuteczne wpływanie na swoją świadomość.. wiara i ufność? jaki jest wzorzec?

Polecane posty

jestem w zgodzie z zasadą harmonii eliminuje emocje pełne strachu, niepokoju, lęku, zazdrości, nienawiść wypieram jestem całkiem zdrowy, sprawny, silny. kochający, zrównoważony i szczęśliwy.. modle się zaczynając i kończąc dzień. wiara i wytrwałość to moje 2 imię jestem silnym, wyprostowanym i dobrze zbudowanym mężczyzną a jednak nie mogę osiągnąć sukcesu.. co robię źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzysz w Boga Bóg = sukces nie wierzysz ? spójrz dookoła gdyby nie On nie było i nas i wszystkiego na co patrzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sukces nie ma nić wspólnego z harmonią sukces to wzrost a ty kierując się harmonią siedzisz na tym samym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i masz rację.. moze to wina podswiadomosci.. nie dopuszczam tej mysli dominujacej zwanej Bogiem moze to dlatego ;p taka jakas krzywa afirmacjaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
afirmacja - to jest wmawianie sobie sukcesu, na przekór rzeczywistości modlitwa - to jest proszenie o pomoc Stwórcę aby nam pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cocka. Najpierw wyjmij ten pasek ze spodni,zmień jeansy na ciemniejsze i dopasuj koszulkę, wtedy będziemy polemizować... Bo już po samym ubiorze Stwierdzam że c***a z ciebie, sorry że tak ostro, ale szczerze..przypominasz mi byłego..nawet z gadki..taka sama porypana..treść przerasta formę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×