Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzikośćSerca

dziewczyna i jej kumpel

Polecane posty

Gość dzikośćSerca

Witam, mam problem z moją dziewczyną dostała propozycje na domówkę z jej kolegą ma iść tam i ja nie wiem się sprzeciwiłem ale potem jej pozwoliłem i mam mętlik potem słyszę że ma iść jeszcze z nim i znimi bo z jego kumplami z partnerami na andrzejki a ja też w domu. nigdy nie mieliśmy przed sobą żadnych tajemnic to znałem jej hasło teraz usuneła z mojej przeglądarki i niechce podać powiedziała że jak zmienie też to będziemy kwita ( nie zmienie). No ma rację nie jesteśmy na łańcuchu ale nie wiem co o tym myśleć. Były kłotnie co do tego bo nie ma co ukrywać jestem zazdrosny bo ją mocno kocham ale ostatnio mieliśmy krach powiedziała mi że mnie nie kocha raczej nie ściemniała ale naprawiliśmy to i sie mocno kochamy potem mi wyjeżdza że idzie sobie na domówke i na andrzejki z nim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile macie lat? A ty jej na andrzejki nie zaprosiles? Masz koleżanki? To zaproś jakąś po kolezensku i wyjdzcie gdzieś. Związku już chyba nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby byla szczera, zakochana, wzielaby Cie ze soba i nie robilaby tajemnic ze zmianami hasel. poza tym jaka laska majac faceta chodzi co chwile na imprezy z 'kumplami'? serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikośćSerca
akurat na andrzejkach mam 2 zmianę .. i lipa a jak przyjdę do 23 będzie ogólnie jeszcze nie była ale ma zamiar iść ja mam 20 ona 18 lat. i te andrzejki są 20km stąd wiec lipa taka a goście ze szkoły są .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikośćSerca
no a po za tym jak będzie domówka to na pewno pójdzie. ale nie co ja mam z tym zrobić pisałem do gościa żeby sobie uważał to wziął to za żart ale nie wiem sam juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×