Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziwny objaw z pochwy

Polecane posty

Gość gość

Witam, od jakiegos czasu mecze sie z biala gesta wydzielina z pochwy, ktora wystepuje w sporej ilosci. Mialam robiony posiew bakteriologiczny i mykologiczny i oba wyniki wyszly prawidlowe. Czy ktoras miala podoby problem i wie jaki moze byc powod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie masz infekcji to powodem mogą być zaburzenia hormonalne albo ciąża, taka wydzielina może być objawem ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha pierwszy raz słyszę o wydzielinie w ciąży :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Nie ma sie co śmiac jak sie nie wie, chyba, że własnie z własnej niewiedzy... A co do zmiany w wyglądzie sluzu, to zmienia sie on w zalezności od fazy cyklu, polecam do poczytania: http://www.lactovaginal.pl/choroby-kobiece,132/zmiany-w-wygladzie-sluzu-czy-zawsze-oznaczaja-infekcje-pochwy-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwa2123
Oczywiście że w ciąży pojawia się większa ilość śluzu, do tego stopnia że trzeba ratować się wkładką. Czasami ten śluz powodował podrażnienie dlatego od czasu do czasu aplikowałam probiotyk dopochwowy lactovaginal polecany przez PTG. Nie będąc w ciąży również ilość, jakość śluzu zmienia się w ciągu cyklu. Kiedy byłam młoda i hormony szalały ilość śluzu byłą większa teraz sytuacja się unormowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciąży również musiałam stosować wkładki, ponieważ ilość śluzu była znacznie większa niż przed ciążą. Profilaktycznie przed wyjściem na basen zakładałam invag, kapsułki które chronią przed rozwojem patogenów. Zrób badania hormonalne i stosuj profilaktycznie probiotyk dopochwowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×