Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

zarządca nieruchomości

Polecane posty

Gość gość

Jaki jest najlepszy zarządca nieruchomości w Łodzi? Jako wspólnota mamy ostatnio złe doświadczenia, dlatego szukamy zmiany, proszę o wasze opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź ich http://www.progresline.pl. Znajomi z nimi współpracują i nie mogą narzekać. Ostatnio nawet pieniądze na plac zabaw dla dzieci się znalazły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze się obawialam korzystac z usług biur nieruchomości, bo myślałam ze tam oszukuja i działają na nasza niekorzyść. Jednak znajoma polecila www.milenium.nieruchomosci.pl, gdzie jej pomogli znaleźć nowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie, wiec tez zdecydowałam się na ich usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
U nas też ostatnio nie za dobrze się dzieje dlatego postanowiliśmy zmienić zarządce. Poważnie zastanawiamy się nad tą firmą z Krakowa http://www.tww.pl Mają świetną ofertę, posiadają wszelkie uprawnienia i wiedzę na temat zarządzania nieruchomościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domin334
A macie jakiegoś sprawdzonego zarządcę z Warszawy? Chcemy zmienić, gdyż obecny nie radzi sobie z budynkiem - odśnieżać też prawie w ogóle nie odśnieża, więc chyba czas na zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubi931
Na naszym osiedlu zarządcą jest firma LemmonHouse, która zarządza dużą ilością nieruchomości w Warszawie i okolicach. U nas nie ma jakiegokolwiek problemu związanego z porządkiem na osiedlu, gdyż wszystkim zajmuje się zarządca - czysto, schludnie, a chodniki odśnieżane na czas. Dużym plusem jest również e-wspólnota, dzięki której mamy dostęp do wszystkich dokumentów wspólnoty mieszkaniowej przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJanina33
Potwierdzam, Progresline http://progresline.pl/#home to świetna firma, dba o nieruchomość, jak o swoją własność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emtebe 25
Witajcie Widzę że rozmawiacie o mieszkaniach i ich wynajmowaniu. Co prawda poszukiwałam innych informacji o Toruniu Poszukuję mieszkania na wynajem w toruniu a ten tekst http://mieszkania.torun.pl przyciągnął moją uwagę. Dobrze powiedziane. Całkiem dobry wątek. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy od kilku lat ciągle tego samego administratora, czyli Osiedle Zielone i raczej nie narzekamy. W każdym razie nie słyszalem żeby ktoś z lokatorów miał jakieś większe zastrzeżenia. Jest porządek na klatkach i wkoło, jak są robione zebrania z właścicielami to zawsze mamy o wszystkim info z odpowiednim wyprzedzeniem, ogłoszenia administracji są do podglądu w necie, jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie sprawdzonej firmy, która zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami to polecam wam się zgłosić do www.expert-nieruchomosci.eu Sam z nimi współpracuję i jestem zadowolony z jakości świadczonych przez nich usług. Ich siedziba znajduje się w Rybniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma Osiedle Zielone nam dobre warunki zaproponowała co do zarządzania i administrowaniem wspólnotą dobre 3 lata temu i współpraca się ukłąda cały czas oki. Te remonty co są planowane są rzeczywiście realizowane, nie pozostają jedynie w kwestii jakiś odległych planów bez konkretnj daty realizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podłączę się do tematu ponieważ widzę, że jest tu wiele obeznanych osób. Ja poszukuję firmy zarządzającej nieruchomościami na terenie Lubania. Jak dotąd mam od znajomego kontakt do www.wspolnota-luban.pl. Korzystaliście może z ich usług i moglibyście opowiedzieć coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deem

Dobry i godny zaufania zarządca nieruchomości to podstawa. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu i rozglądacie się tutaj za odpowiednią firmą to skontaktujcie się z www.eureka.wroclaw.pl Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dezmont

Znalezienie dobrej firmy, która zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami trochę mi zajęło. W końcu trafiłem na ofertę www.eureka.wroclaw.pl Teraz korzystam z ich usług i mogę wam powiedzieć że są świetni w tym co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desan

Wszystkim osobom z Poznania i okolic, które rozglądają się za dobrym zarządcą nieruchomości polecam skontaktować się z www.adminion.pl Sam korzystam z usług tej firmy mogę powiedzieć że działają bardzo profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaa

Zyskacie na współpracy z osiedlezielone.eu. Kontakt z zarządcą jest pewny i działają w imieniu mieszkańców faktycznie, a nie żeby naciągać na dodatkowe koszty, co jest ogromną różnicą w podejściu. My z nimi współpracujemy już od ponad pięciu lat. Jedna z najlepszych decyzji, bo budynek po prostu jest zadbany. Każdy to widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rre

Mieszkam w apartamentowcu, Sopot. Zarząd prowadzi osiedlezielone.eu i jest duży komfort kontaktu, rozliczeń. W internecie na indywidualnym koncie sobie przeglądam wszystko i wiem, co się dzieje. Nie muszę chodzić po sąsiadach się dowiadywać różnych rzeczy, jak miało to kiedyś miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaweł

Do administrowania nieruchomości polecam administratornajmu.pl. Pełen profesjonalizm i przyjemna współpraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w tym mieście też są, ale w kilku większych tam, więc może i w tym. Mówię o Integrum Management. Bardzo fajny zarządca dbający o sprawy wspólnoty. Działają kompleksowo, można liczyć nawet na pomoc prawną z ich strony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela

Zarządcę też jest dobrze dobierać pod względem wielkości wspólnoty, bo wiadomo, że nie zatrudni się firmy małej, bez doświadczenia do dużego osiedla. Najlepszym potwierdzeniem kompetencji jest praca, którą do tej pory wykonali. Dlatego my też wybraliśmy Integrum Management. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja mieszkam w Szczecinie i od dawna korzystam z usług firmy www.zarzadca-pboczar.eu, która zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami. Jeżeli zależy wam na współpracy z profesjonalną firmą, która się tym zajmuje to polecam wam się do nich zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna
Dnia 19.09.2019 o 09:11, Gość daniela napisał:

Zarządcę też jest dobrze dobierać pod względem wielkości wspólnoty, bo wiadomo, że nie zatrudni się firmy małej, bez doświadczenia do dużego osiedla. Najlepszym potwierdzeniem kompetencji jest praca, którą do tej pory wykonali. Dlatego my też wybraliśmy Integrum Management. 

Jesteśmy tak samo zadowoleni z usług Integrum Management. Bezproblemowy kontakt oraz szybka reakcja, gdy coś się dzieje. Jak najbardziej na plus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaD

Jeśli o to chodzi to z Lubania solidni specjaliści w zakresie zarządzania nieruchomościami to www.wspolnota-luban.pl/ Zajmują się organizacją i obsługą wspólnot mieszkaniowych. Firma solidna, rzetelna, można na nich polegać. My jesteśmy z ich usług bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Szczecina, które rozglądają się za sprawdzonym zarządcą nieruchomości polecam zgłosić się do firmy zarzadca-pboczar.eu Sam z nimi współpracuję i wiem że można na nich w pełni polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Też jakiś czas temu rozglądałem się za odpowiednią firmą, która zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami. Ostatecznie zdecydowałem się na usługi firmy zarzadca-pboczar.eu i mogę polecić ich wszystkim osobom mieszkającym na terenie Szczecina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo

Polecam zarządce Integrum Management , u nas działają od dłużeszego czasu i jesteśmy zadowoleni z współpracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy działa w tym regionie, ale w Warszawie i okolicach - wyłącznie Artur Fadrowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma od początku wyglądała całkiem przyzwoicie. Ich oferta od razu przykuła naszą uwagę. Nie chodzi tu o cenę, ale o to, że widzieliśmy w tym wszystkim pomysł na naszą wspólnotę. Jak do tej pory oceniam pozytywnie i wątpię, żeby miało sie to nagle zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również mogę polecić Firmę Zarządca Fadrowskiego. Jeśli ktoś chce aby jego osiedlem zajmowali się ludzie z doświadczeniem, kompetetni to to jest odpowiednia firma. Wszystko jest teraz wreszcie opisane i rozliczone "czarno na białym". Wiadmo jak deweloperzy, ściemniają i się uchylają, ale dział prawny fadrowskiego bombarduje ich wezwaniami. I tak pewnie nic z tego nie będzie (olewa nas deweloper), ale zrobili nam uchwały, przygotowujemy się do procesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas właśnie mamy pana Marcina od Zarządca A.Fadrowski. Miły i komunikatywny gość. Bez problemu idzie załatwić wszystkie sprawy z nim. Duzym ułatwieniem jest ichniejszy system e-kartoteka gdzie mogę sobie podglądnąć stan rozliczeń, napisac do zarządcy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×