Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość riri90

praca za granicą

Polecane posty

Gość riri90

szukam pracy za granicą najlepiej niemcy/holandia/belgia czy myslicie ze lepiej wyjechac z jakąś firma pośrdniczacą w takich wyjazadch do pracy czy szukac czegoś na własną ręke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcesz sama szukać pracy, to musisz znać dobrze język. Myślę, że optymalny wariant jest taki, żeby załatwić sobie pracę przez agencję pośrednictwa, a później sama sobie poszukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez uwazam ze jezyk to podstawa. są teraz szkoły językowe, które uczą specjalistycznego języka do jakiegoś konkretnego zawodu. ja np chodziłam do Akademii Językowej w Gdyni gdzie był kurs dla opiekunek osób starszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sporo ofert pracy za granicą widziałam na gowork

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weeroonkaa
lepiej poszukać pracy za pośrednictwem agencji, ja np jeżdże z VPU bo opróc pracy mam jeszcze zakwaterowanie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pracę w Belgii pomogła znaleźć koleżanka która tam mieszka. A jeżdżę tam busem z firmy www.sprintbus.eu, która ma stałe kursy na tej trasie, więc mam wygodny transport i mogę często przyjeżdżać do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na własną rękę to jest jednak spore ryzyko, zwłaszcza jak nie znasz języka. A jak jedziesz już w odpowiedzi na konkretną ofertę to masz ten dobry, pewny start. A ogłoszeń jest od groma, może tutaj coś znajdziesz: http://szukampracy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do Niemiec jezdze pracowac. Mam zaufana agencje EJ JOB ktora mnie jeszcze nie zawiodla, zawsze mam wszystko dobrze zorganizowane i dobra kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIrmina
Polecam Norwegię. Świetne zarobki i tanie połączenia lotnicze :) PolskaLata.pl :) kupiłam bilety za 136 zł w dwie strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak z rozliczeniem podatku za pracę za granicą? Robicie to sami, ktoś Wam to rozlicza? Może firma typu www.euro-punkt.pl czy www.ecpodatkowe.pl? Która opcja najlepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukujemy Opiekunek osób starszych gotowych podjąć pracę na terenie Holandii. Wymagana dobra znajomość niemieckiego lub angielskiego bądź komunikatywna holenderskiego Oferujemy: • Legalne zatrudnienie (odprowadzanie składek na ubezpieczenie społeczne) • Wynagrodzenie od 1350 euro (wynagrodzenie wypłacane w PLN lub EUR) • Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, formularz A-1 • Dodatkowy pakiet ubezpieczeń wyjazdów zagranicznych • Zwrot kosztów dojazdu • Opiekę koordynatora Wymagamy: • Doświadczenia w pracy związane z opieką nad osobami starszymi • Pogodnego usposobienia, cierpliwości i życzliwości • Dobrego stanu zdrowia • Chęci do podjęcia opieki nad starszą osobą • Mile widziane prawo jazdy Zainteresowała Cię nasza oferta? Zgłoś się do nas! Więcej szczegółów uzyskasz pod adresem sylwia.zareba@hrigroup.pl lub pod numerem telefonu 71 338 55 85, 71 363 45 14, 71 735 13 93 Agencja Pośrednictwa Pracy HR Investment Sp. z o.o. ul. Stalowa 9 41-214 Sosnowiec Adres korespondencyjny: ul. Wagonowa 5-7 53-609 Wrocław Tel.71 338 55 85 Certyfikat Krajowego Rejestru Zatrudnienia nr 4755

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A portal www.punktpracy.pl ktoś zna? Nie wiem, czy była tu już o nim mowa, a jeśli nie - to szkoda, bo fajna strona, na której są ogłoszenia i dot. zatrudnienia w Polsce oraz za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę nie szukać pracy na podejrzanych portalach tylko na sprawdzonych polach najlepiej z polecenia. Dobrze, że isniejąjeszcze takie zakałday jak zakłady doskonalenia zawodowego. Od grudnia mam zamiar sie tu zarejestrować www.zdz.lodz.pl i szukać pracy w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×