Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Uleczka131

dobra restauracja

Polecane posty

Gość Bebzun

Jeżeli chodzi o restauracje - to nie zamykał bym się na nie, tylko raczej poszedłbym w stronę Cateringu - u nas na Śląsku to szczególnie, bo mamy Telecatering.pl - to świetna alternatywa dla stacjonarnych restauracji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaginka

Nie tylko świeże i wspaniale podane jedzenie, ale także ciepła atmosfera jak w domu. Obsługa Restauracji Akademia w Warszawie, właśnie taką zapewnia swoim gościom. Tutaj z chęcią zabiera się w weekendy nawet dzieci. Ten lokal jest wyjątkowo dla nich przyjazny. Mają swoje małe krzesełka i stoliki i czas na zabawę z animatorkami. Zajrzyjcie tu koniecznie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek

Mam sprawdzoną i wypróbowaną pizzerię na Serbskiej w ch Tesco, chodzi mi o Maxi Pizzę -maxipizza.pl/poznan,produkty. Dbają o jakość, widać i czuć w składnikach że są wyselekcjonowane a nie jakieś marketowe po taniości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja tez podpowiem maxipizze najlepsza pepperoni jaką jadłem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W okolicy Pleszewa jest bardzo fajna restauracja Ludwinka – ludwinka.pl. Jeździmy do nich co jakiś czas na obiad. Smaczna gęsina, jak normalnie nie przepadam za takim mięsem tak tutaj mi wchodzi aż miło. Dobra uczciwa porcja, a nie jakieś 100 gram za 100 złotych jak to czasami bywa w restauracjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okoc

piwnica pod złotą pipą w krakowie jest świetnym miejsceem. uwielbiam tam chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

na całym świecie nie ma lepszej restauracji od Alby w Górze Świętej Anny. Najlepsza jakość składników, najlepszy smak i wykonanie, ogromne porcje i do tego niskie ceny. Szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka

Ja też od siebie polecam restaurację Akademia jak osoba wyżej. Byłam raz na przyjęciu urodzinowym tam i wiecie co , jestem pod wrażeniem, że zadbają o każdy szczegół, starają się tak by każdy był zadowolony a jedzenie, pyszne i nie jakieś małe porcje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli rozglądacie się za dobrym miejscem, w którym można zjeść i miło spędzić czas w Białymstoku to wybierzcie się do http://brooklyn.com.pl/  Tam możecie zjeść przepyszną pizze w bardzo dobrej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia 43

Jeżeli chodzi o restauracje godne uwagi oraz polecenia, to koniecznie Gdynia i tamtejsza restauracja Barracuda na Bulwarze Nadmorskim. Fantastyczny klimat i bogate menu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Z tego, co widziałem to najwięcej pozytywnych recenzji ma w Gdańsku panoramarestauracja.pl i to się potwierdza. Bywam tam najczęściej. Nawet przy dużym tłoku kelnerzy ogarniają i widać, że nie zmieniają składu zbyt często. To się odbija na jakości, bo ci ludzie wiedzą po prostu, co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BazyliaBrazylia

Jak dla mnie synonimem dobrej restauracji jest Baracuda z Spotu i tez w Gdyni mają swoj oddział. Bardzo miło wspominam posiłek tam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom, które mieszkają w Szczecinie lub odwiedzają to miasto polecam wybrać się do restauracji www.chinaming.pl Zjecie tam przepyszne dania pochodzące kuchni Chińskiej oraz Wietnamskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam panoramarestauracja.pl. Wpadłem na żurek początkowo z ciekawości. Przyniesiono mi gorący, taki jak lubię. Świeże składniki, czuć od razu po pierwszym łyku. Kolejne danie golonka, a żona makaron dostała. Jeszcze nie widziałem tak dużych porcji na talerzu, szczególnie makaronu. Żona nie mogła do końca zjeść, a i ja się już nie podjąłem. Klasa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Białymstoku polecam restaurację przy hotelu Sosnowe Zacisze. Restauracja elegancka, ale na tyle elastyczna, że można tam wpaść na niedzielny obiad albo na spotkanie biznesowe czy uroczystą kolację. Jedzenie wyśmienite, obsługa przemiła, klasa sama w sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuzetka88

Również ze swojej strony polecam PanKejk. Są na Krakowskim Przedmieściu. Świetne jedzenie, zwłaszcza naleśniki. Dla kogoś kto lubi taką kuchnię to będzie odpowiednie miejsce, nie tylko na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina874

Najlepsza restauracja? Pod Złotą Pipą w krakowie! Mmimo że mieszkam tam już kilka lat to dopiero kilka miesięcy temu ją znalazłam z koleżankami, organizowałam tam też chrzciny. 🙂 Jak bd w Krk to koniecznie trzeba tam zajść 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam szczerze restaurację http://www.restauracjazacisze.eu w Pszczynie. Pyszna i świeża kuchnia. Sympatyczna obsługa i przyjemne wnętrze. Moje dzieci chętnie jedzą tam obiad. Posiłki są zawsze świeże i czyściutko podane przez miłą obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Ja bardzo polecam restauracje Zachodni Brzeg w Warszawie. Gdyby ktoś miał okazję odwiedzieć, to na moją odpowiedzialność zachęcam do skosztowania hummus z jagnięciną i orzeszkami pini i szkszukę z kozim serem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Myślę, że jeśli chodzi o te sensowne propozycje to będzie można zwrócić uwagę na www.tapas.pl. Restauracja z tradycjami, która obecna jest na rynku już od około 19 lat więc myślę, że będziesz zadowolony z tego jakie posiłki serwuje, na pewno warto zerknąć do oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kannj

Jak na razie mam bardzo dobre doświadczenia z Maxipizza. Zamawiamy u nich co jakiś czas przez ich aplikację i jest okej. Szybka dostawa, porządnie zabezpieczają jedzenie na czas transportu tak żeby się nie schłodziło po drodze ani nie uszkodziło w żaden sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Świetna restauracja przy Jeziorze Maltańskim to www.cybina13.pl – dla mnie rewelacyjne jedzenie polski i włoskie, ale kiedyś też trafiłam na jakiś tematyczny tydzień i było jedzenie prosto z Grecji więc widać, że właściciele przygotowują różne propozycje dań i starają się coś tam nowego wprowadzić więc na pewno nudy nie ma. Warto zajrzeć jak chcecie coś dobrego zjeść w tej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Nie dawno byłam z kolezanką w super restauracji pod Pod  Leliwą w Krakowie https://www.facebook.com/slawkowska13.15/ .Maja przepyszne jedzenie, bardzo byłam zadowlona , że mnie tam zabrała. Polecam kazdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarek
Dnia 9.08.2019 o 10:51, Gość kannj napisał:

Jak na razie mam bardzo dobre doświadczenia z Maxipizza. Zamawiamy u nich co jakiś czas przez ich aplikację i jest okej. Szybka dostawa, porządnie zabezpieczają jedzenie na czas transportu tak żeby się nie schłodziło po drodze ani nie uszkodziło w żaden sposob.

Tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara

Ryż jest moim ulubionym przysmakiem, dlatego regularnie jadam w chińskiej restauracji www.lees-chinese.pl/. Posiłki są bardzo smaczne i podane przez przemiłą obsługę. Można zjeść zdrowo i niedrogo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Smaczne jedzenie jest w restauracji Panorama. Na stronie panoramarestauracja.pl masz ich menu, regularnie pojawiają się też jakieś nowe propozycje jeśli chodzi o oferowane dania więc myślę, że coś sensownego będzie można wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×