Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małami111

czy się do niego odezwać

Polecane posty

Gość małami111

Witam. Mam pewien problem i proszę Was o poradę :) Od lipca zaczęłam "kręcić" z pewnym chłopakiem. Codziennie pisaliśmy, dzwoniliśmy do siebie, spotykaliśmy się co jakiś czas bo daleko od siebie mieszkamy. Tydzień temu zaprosił mnie do siebie i oczywiście z zaproszenia skorzystałam ;) mówił że tęskinił i takie tam.. Od tego ostatniego spotkania nie mamy za dużego kontaktu. CHyba wymieniliśmy tylko kilka esów. Od soboty milczy. Chciałabym się do niego odezwać ale nie chce żeby czuł że sie narzucam. Myślicie że mogę napisać mu, że tęsknię? Bo tak naprawdę nie wiem co się wydarzyło. Może coś zrobiłam nie tak na spotkaniu bo od tamtego czasu jest inaczej. Ostatnio chciał żebyśmy się przespali, ja nie byłam jeszcze na to gotowa.. Może mu chodziło tylko o jedno? a jak tego nie otrzymał to nagle zrezygnował. Boje się też ze byłam dla niego tylko pocieszeniem, bo kilka dni przed naszym zapoznaniem rozstał się z dziewczyną, z którą był trzy lata. Nie wiem czy do niego napisać, czy jeszcze poczekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie żartuj sobie. Facet ma cie w d***e, olewa a ty chcesz za nim biegać? Olewa to tez go olej. Chamsku jest bo olal po tym jak mu sie nie oddalam wiec widac o co mu chodziło. Odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej go, od razu widać że on się z tobą chciał tylko przespać, a ty mu nie dałaś więc cię olał. Poza tym fakt porzucenia dziewczyny po 3 latach też dobrze o nim nie świadczy. Olej go, nawet jak się do ciebie odezwie, szkoda czasu na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie autorka napisała, że facet rzucił dziewczynę? Wyczuwasz subtelną różnicę między "rzucić", a "rozstać się"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna się domysleć, że mu się znudzila i ją kopnal w d..., tak jest w 99% przypadkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma cie w dopie ty tez go tam miej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty już lepiej domysłów nie snuj bo słabo ci to wychodzi. Poza tym istnieje też świat poza kafeterią i tam statystyki wyglądają inaczej. Zgaś komputer i wyjdź z domu to się zdziwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małami111
To nie on rzucił tę dziewczynę tylko ona go. Nie chodzi mi też o to, że chce za nim biegać ale bardziej o to, że nie lubię niewyjaśnionych spraw. Zależy mi na nim, ale nie chce robić nic na siłę więc nie wiem co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nadal myśli jeszcze o byłej i będzie myślał,niestety nie da się zapomnieć o kimś z kim było się trzy lata w ciągu kilku dniu a Ciebie po prostu poznał i (chyba) nic dla niego nie znaczysz. Nie odzywaj się do niego a on niech najpierw "zakonczy w sercu" swój ostatni trzyletni związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukal szybkiego sexu i sie przeliczyl :-) CZEKAJ inaczej wyjdziesz na tania dziwe ,jak kocha to zadzwoni!!!! MIESZ SZACUNEK DO SIEBIE, szanuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małami111
Ale jak coś się stało i się nie odezwę to pomyśli ze mi nie zależy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiego szybkiego sexu .... przecież znają sie od lipca. Może i to było powodem, bo kilka miesięcy znajomości a ty nie chciałaś bliskości ... może stwierdził żę nie chcesz go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i skoro dziewczyna go rzuciła to chyba z jakiegos powodu prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małami111
Rzuciła bo znalazła innego, więc żadnej jego winy w tym nie było. Nie wydaje mi się jednak ze chodziło mu tylko o sex. Niby mam takie mysli ze może jednak o to mu chodziło ale z drugiej strony on nie jest taki. Kurcze już sama nie wiem co myśleć. Chyba jednak po prostu mnie nie chce. Nie czuje czegoś więcej. Nie będę mu miec tego za złe. Chce tylko żeby sie odezwał i powiedział co jest grana bo taka niepewność jest najgorsza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwanie się do chłopaka to nie jest żadne narzucanie. Zwyczajnie do niego napisz. Nie słuchaj tępych księżniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×