Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego musimy zyc?

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego czlowiek nie moze odebrac sobie zycia, nie ma takiego prawa. Jest wielu ludzi ktorz maja mniej lub bardziej szczesliwe z problemami, ale jakos sobie rodza, bo maja zyczliwe osoby w otoczeniu. Ale sa tez ludzie samotni, ktorzy mieli przez cale zycie same klody i nie maja po ludzku sil zyc. Dla ktorych meka wstawanie z lozka kazdego dnia, niektorzy sie poddali i nie wstaja. Ja mam podobnie, staram sobie wmowic, ze trzeba walczyc. Ale wlasnie, czemu jest taka presja, ze czlowiek musi zyc i istniec? A jesli ktos popelni samobojstwo to zaraz jest tchorzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dlaczego musimy zyc? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musimy zyć zeby zjadać swinie. Gdybysmy niezyli to swinie by sie tak rozmnozyly ze,zasraly by caly swiat i co wtedy? a tak to zyjemy se rozmnazamy sie zremy swinie i swiat niejest zasrany,ale to proste nie?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Martyną 33. Nasze życie jest egzaminem z miłości przed wiecznością. Jesteśmy stworzeniem Bożym. Mamy siebie ale nie należymy do siebie. Podobnie jak mieszkamy w naszym mieszkaniu ale to mieszkanie nie należy do nas. Należymy do Boga, który właśnie Daje nam z Miłości życie wieczne. Na końcu naszej drogi Bóg naszą każdą łzę obetrze i sprawiedliwie oceni nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×