Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Perfumy z perfumik.pl

Polecane posty

Gość gość

Czy używał ktoś perfum z http://www.perfumik.pl/ ? Zastanawiam się nad kupnem, ale nie wiem jak z trwałością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio mieli konkurs na fanpage, brało udział 130 osób, wszyscy wygrali, więc firma jest solidna, wczoraj zamówiłam, jutro mam otrzymać paczuszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha..byłam jedną ze szczęśliwych wygranych ;D super firma i zapach świetny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam już po raz enty z www.perfumyforyou.com i jestem bardzo zadowolona. Jak na razie to najlepsze jakościowo jakie miałam z małych perfumetek 33 ml i 22 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałem perfum z perfumyforyou oraz z http://www.perfumik.pl/ i nie nazwałbym perfum z perfumyforyou najlepszych jakościowo :( za to z perfumika jestem niezmiernie zadowolony! ;D Używam armani code od lat i znam ten zapach na wynos. W perfumiku perfumy są trwałe i odzwierciedlają wszystkie nuty zapachowe, w tej drugiej perfumerii niestety szybko wietrzeje...:( wole już dopłacić te 2 zł, a być zadowolonym. W końcu to tylko 15 zł, a nie min. 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
perfumy to podroby, nie sa perfumowane tak jak orginaly. duzo im brakuje Uzywam paco rabanne one milion i wiem jak ten zapach pachnie. calkiem inna perfuma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka P
Uważajcie na ich skład to z dodatkiem substancji od ruskiego przemysłu chemicznego bez atestów strasznie drażnią skórę.Napisałem reklamację i jak na razie firma milczy. Odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem mega zadowolona z perfum z tej strony, nie rozumiem ludzi którzy hejtują wszystko co pojawia się w sieci nowego. Ja i moje koleżanki używamy od nich perfum i żadna nie miała reakcji na jakieś składniki "ruskie". Ludzie zajmijcie się robotą bo czas wolny poświęcacie na krzywdzenie siebie wypisując głupoty. Pozdrawiam ekipę z www.perfumik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaryzykowałam i zamówiłam 2 buteleczki na perfumik.pl. Jestem mega zadowolona. Jestem uprzedzona do tego rodzaju produktów bo często coś mi nie pasowało głównie zapachy się bardzo różniły od oryginałów. W tym przypadku jestem zaskoczona pozytywnie. Nie umiem odróżnić czy to oryginał czy podróba. Chociaż domyślam się że podróbka jak za taką cenę :) długo się trzyma, pięknie pachną. Ja akurat zamówiłam Armani Idole i Givenchy Ange ou Demon :) Dodam jeszcze że zamówiłam w piątek a w poniedziałek już je dostałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kupuję w AMBRZE. Jestem mega zadowolona. Spróbujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie strone Ronco.pl ? Bo znajoma mi ich polecała,też mają ładne,oryginalne i markowe perfumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję perfumy tylko ze sprawdzonych źródeł, żeby mieć pewność że płacę za oryginał a nie jakieś chińskie/ruskie podróby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam dwa rodzaje perfum, które mam w oryginale z perfumik.pl. Pachną przez pół godziny i zapachem daleko im do oryginału. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamówiłam na stronie perfumik.p odlewki 33 ml chanel 5 nie przypomina to zapachu chanel 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze perfumy 33ml posiada GASHIO.PL maja najtrwalsze zapachy z możliwych. Do tego świetnie dbają o każdego klienta oraz przyjumują zwroty i reklamacje . Bardzo idą na rękę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×