Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

boje sie likwidacji gimnazjow

Polecane posty

Gość gość

Jestem nauczycielem z kilkuletnim stazem, sama chodzilam do gimnazjum. Ale do podstawowki chodzilam z 7,8klasami jeszcze. Nie jestem za likwidacja gimnazjow. I wiem, ze gimnazja nie sa po to by nauczyciel mial prace tylko dla uczniow ale 1) jestem nauczycielka w jednym z nich i wcale nie jest powiedziane, ze dostane prace w ktorejs z podstawowek - ucze jezyka, ktorego nie uczy sie w zadnej z podstawowek w moim miescie 2) argument, ze bedzie tyle samo uczniow wiec tyle samo nauczycieli bedzie potrzebne jest bzdurne - w istniejacych juz podstawowkach czy liceach niektorzy nauczyciele nie maja calych etatow, wiec w pierwszej kolejnosci oni dostana godziny jako dopelnienie etatow, mozliwe tez, ze dyrektorzy podst rozdziela po kilka godzin jako nadgodziny "swoim" 3) mlodziez juz lata temu siegala po uzywki, byla wulgarna itp (moze nie w takim stopniu jak teraz ale tak bylo juz za czasow 8klasowej podst - wiem bo moja siostra chodzila do takiej klasy 4) patologia jest nawet juz w podstawowkach - widzialam na wlasne oczy, bo mialam praktyki dwa tygodnie - maluchy z 1,2klas - wulgaryzmy, chuliganstwo.. 5) mlodziez sie nie zmieni od zmiany szkoly czy jej przemianowania - dzieciaki sie zmienily, rodzice maja dla nich coraz mniej czasu, nawet jesli chca dla nich dobrze, sa przepracowani i dzieciaki wychowuja sie same. Po prostu sa inne czasy. Obserwuje swoich uczniow, jacy sa gdy przychodza z podstawowki i jacy sie staja w ciagu 3 lat nauki w gimnazjum. Ci, ktorych widuje z rodzicami gdzies na miescie, ktorych rodzicow widuje na wywiadowkach, ktorych rodzice maja dla nich czas, w ogole nie ulegaja jakims zlym wplywom. Moze gdzies tam probuja roznych rzeczy, ale to jest wynik dorastania nie gimnazjum! 6) sa naprawde dobre gimnazja z osiagnieciami - rozpierniczenie tego to krzywda dla ich dyrektorow i nauczycieli 7) miaal byc praca nie obietnice ;) a w tej chwili rzuca sie haslo o wygaszaniu gimnazjow i powrocie do dawnych podstawowek bez informowania, jak to naprawde ma wygladac 8) dopiero co zostal wprowadzony do gimnazjum podrecznik darmowy!! taka miala byc idea i co dalej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9) te pieniadze ktore pojda na zmiany wszystkiego co zwiazane z reforma moglyby zostac wydane madrzej.. - na specjalistow, na jakies ciekawe projekty dla uczniow, atrakcyjniejsze zajecia pozaszkolne, na sprzet do szkol, meble, bo w niektorych to pozal sie Boze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy sa za zwłaszcza rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio jesteś nauczycielką? Po ilości błędów popełnionych, po stylu pisania (a raczej jego braku) sądzę, że jesteś w gimnazjum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo teraz zatrudniają takich nauczycieli, co piszą z błędami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gołym okiem widać, że to dziecko pisało - a nie dorosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co nas obchodzi, że nauczyciele stracą pracę? Rodzice sa za likwidacją gimnazjów i praca nauczycieli jest dla nich nieważnym argumentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciwko są tylko nauczyciele gimnazjów. Każdy inny jest za. To była największa głupota jaką kiedykolwiek zrobiono w szkolnictwie. Dzieciom wyjdzie to tylko na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakiś troll od PO :) Ostatnio zorganizowali protest wzburzonych gimnazjalistów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Społeczne protesty gimnazjalistów prosto z kancelarii PEK!Czy oni są tak nieudolni czy nas mają za takich głupków?! X Twitter X Akcja odbywa się na facebook'u :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HaHa te akcje organizują 60 letni "młodzi' z Gazety Wyborczej ! oraz jak zauważyliście trolle z PO .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×