Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość taka jedna

zakochałam się w transwestycie

Polecane posty

Gość gość taka jedna

Poznaliśmy się przez neta na erotycznych sex randkach..Od początku wiedziałam,że lubi przebierać sie w damską bieliznę.Miał kilka dziewczyn,ale żadnej nie zdradził swojej tajemnicy z obawy przed wyśmianiem.Spotkaliśmy się w parku,spodobał mi sie nie tylko z wyglądu,ale też z charakteru.Taki wesoły,żartobliwy i wogóle.Na drugiej randce poszliśmy do łóżka-jego rodzice byli w pracy,brat w szkole.On wziął dzień wolny,ja miałam też wolne więc super sie złożyło.Kochaliśmy sie namiętnie i długo.On był w damskiej bieliźnie i z początku tłumiłam śmiech,bo głupio wyglądał..niestety.Potem przestałam na to zwracać uwagę.Minęło pół roku.Kocham go.On mnie też,twierdzi że chce spędzić ze mną resztę życia bo nie znajdzie drugiej takiej jak ja,która go zaakceptuje.Nie wiem co mam robić.Nie mówie mu,ale troche mnie to odpycha,że on musi uprawiać sex w kobiecym przebraniu.Mam świadomość że to nie jest normalne.Ale z drugiej strony,to jest to sprawa drugorzędna..Co Wy byście zrobiły?A może któraś miała taką sytuację?dp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm skoro jest normlany i ci odpowiada to moze warto z nim byc? to ze ma takie widzi misie to juz inna sprawa ale z drugiej strony lepiej taki widzi mis niz jakis pajac, cwaniak czy kombinator, moze kiedys mu to przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może gaście światło, współczuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie tak egzotycznie..:D a tak szczerze, wiesz to że ma jakieś dziwne upodobania, nie świadczy o tym że jest złym facetem. Jeśli jesteś w stanie to zaakceptować to czemu nie. Wiesz mogłabyś trafić, właśnie na oszusta albo gorszego gagatka, i własciwie to w czym on byłby lepszym, od tego twojego, moim zdaniem, to nic takiego, ja bym się tym jakoś szczególnie nie przejmowała, a właściwie to nawet ciekawe mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×