Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocka

Singielka.. piękna księżniczka

Polecane posty

Jeśli jesteś dramatycznie zdesperowana, by znaleźć mężczyznę swojego życia, a po latach małżeństwa z pewnością nie może już słuchać wiecznego p********ia Twojego mężulka. Mimo iż od dawna sugerujesz Twojemu facetowi, że jesteś zaniedbywana i zasługujesz na coś lepszego a on na ten moment ma to gdzieś znaczy że czas go olać. Po pierwsze, rozmiar rzeczywiście ma znaczenie. I to niebagatelne. Ale nie ma co się bać będę się nim chwalił na pierwszej randce kładąc go na stół razem z moimi okazałymi genitaliami. Drogie panie, mam na imię Dawid, skończyłem 18 lat. Posiadam sportowy samochód , kawałek ziemi, przystojną lice a z zawodu jestem wojskowym. Marzę o hucznym ślubie, kocham dzieci a poza tym mam kasy jak lodu. W wolnych chwilach lubię pisać na tym forum;) Mówiąc wprost jeśli udało mi się choć trochę wkraść się w Twoją wyobraźnię i masz niemałe życiowe ambicje napisz do mnie e-mail ;) Skontaktuj się ze mną o zobaczysz, co to znaczy bogate życie i gwarantuje, że będzie się kurzyło. x kosela.69@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
qa ty nie szukałeś przypadkiem cocka do buzi, pedale? hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałeś dopisać jak na 18lat mam dobry bajer :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niee.. Zle trafiłeś koleś.. X X Miły komplement :) dziękuje bardzo X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×