Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy on zaczyna mnie osaczac?

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj wracałam z kolegą z restauracji. To jest taki kolega /kochanek czy jak zwał tak zwał. Jak jedlismy caly czas mi przychodzily smsy od przyjaciolki bo facet ja rzucił ,ale wtedy jej nie odpisywałam tylko one przychodziły On sie zapytał czy mi telefon pada, a ja ,ze nie to smsy, to sie zrobilo jakos sztywno Potem mnie odwoził to przekreciłam nazwe knajpy w ktorej bylismy, a on powiedział wtedy -" ta knajpa się tak nie nazywa tylko tak i tak przecież. Chyba mnie z kimś pomyliłaś." Poza tym co mnie jeszcze niepokoi- ustaliliśmy ,ze spotykamy sie niezobowiazująco. Ja mam dosc patologicznej zazdrosci po moim bylym bo juz wiem co to znaczy. A mimo ,ze mamy sie spotykac na luzie to on kilka razy w ciagu naszej znajomości pyta czy np mam kogos, dlaczego musiałam wcześniej wracac, czyżbym kogoś poznała? Itd Powiedział mi tez kiedys ,ze jak kogoś poznam mam mu szczerze powiedzieć to on odsunie sie wtdy na bok Albo ostatnio po tym jak dlugo sie nie widzielismy powiedział coś w stylu " czyli przez ten czas co sie nie widywalismy cwiczyłaś ,ale tylko na siłowni, a nie z kimś innym tak jak my przed chwila?" ja odpowiedziałam,że tak, ze z nikim nie spałam przez ten czas. A on powiedział " to dobrze" Co jemu do tego czy ja kogoś mam ,czy sie nie spotykam? Bo nie bardzo rozumiem skoro to spotkania niezobowiązując

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś kretynką. A teraz na poważnie. Widocznie Ciebie stać na niezobowiązujące spotkania, jego nie. Jesteś jego znajomą, ale jednocześnie chce mieć Cię dla siebie. Mogłaś mówić, że to sms-y od znajomej i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byc moze poczul cos do ciebie i ta relacja zrobila sie dla niego czyms powazniejszym.Byc moze nie chcial czuc czegos ale milosc nie wybiera i moze byc tak ze mu zaczelo zalezec.Jedyne co ci pozostaje to porozmawiac z nim szczerze o co chodzi.Poprostu dowiedz sie jak sprawy stoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×