Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakochanie

Polecane posty

Gość gość

Witam. Zakochalam się w pewnym mężczyźnie Kiedy komplementowal mnie po " pijaku" cos we mnie prysło i od tamtej pory nie mogę przestać o nim myśleć . Mieszkamy w jednym domu, na stancji. Pewnego dnia gdy bawilam się z corka mojej sąsiadki on przyszedł i dotknął mojej ręki trzymając ją. Wczoraj napisałam do niego ze o nim myślę ale on zaczął mnie unikać. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzmi jak prowo, ale odpowiem ;) facet może sobie żartował, może nie - w każdym razie zachowałaś się jak zwierzyna, która sama wchodzi w sieci polującego - faceci tego nie lubią, dlatego ten się odsuwa od Ciebie. Bardzo możliwe, że żartował sobie, dlatego też unika, bo nie sądził, że weźmiesz na serio. Co zrobić ? Najlepiej nic - tzn. nic już mu nie pisz, nie kontaktuj się z nim, nie szukaj jego towarzystwa. Gdy on Cię sam zaczepi nie wracaj do tego tematu, ale bądź wyluzowana, zadowolona, normalna- taka jak zawsze, jak tylko możesz, nie rób fochów, sama nie unikaj, nie bądź niemiła . Nie daj mu odczuć, że jest Ci potrzebny, że jest dla Ciebie ważny lub ważniejszy niż powinien być zwykły znajomy - przynajmniej nie w tej chwili. Jeżeli facet o Tobie myśli, to wróci i sam zaczepi. Zachowaj zimną krew. Trudne, ale do zrobienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×