Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pierwszy okres po ciąży

Polecane posty

Gość gość

Dzień dobry, mam pytanie do Pań, które już urodziły. 13.09 urodziłam synka, 5 tyg. krwawiłam. 4.11 dostałam pierwszy okres, który jest bardzo, bardzo obfity. Przed ciążą miałam skąpe krwawienia. Mam wrażenie, że z dnia na dzień jest co raz silniejszy, doszło do tego, że muszę używać tampona i podpaski, które i tak wymieniam po ok. 40 min. Chciałabym zapytać, czy to jest normalne, że po porodzie okres jest tak mocy? Czy to już tak zostanie? Wiem, że u każdej z Pań jest inaczej, jednak bardzo prosiłabym o rady, pozdrawiam! (dodam, że kp, podobno ma to znaczenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze poradz sie lekarza? Ja dostalam okres od razu po pologu,polog trwal u mnie 6 tyg(krwawienie na koniec juz skąpe)i doslownie po jednym dniu dostalam okres ale nie byl bardzo obfity. Późniejsze ju byly obfitsze. Szczegolnie pierwsze dni potrafia byc mocno obfite(2,5roku po porodzie). Wczesniej przed ciaza mialam bardziej skape i wyrownane w ciagu tyl h kilku dni. Teraz sa mocniejsze ale 3 dni bardzo obfite i 2 dni plamienia doslownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja miesiączka po porodzie była masakryczna trwała 11 dni i do 7 dnia byłam bardzo a to bardzo obfita musiałam używać podkładów co 1.5 godz zmieniane byłam na IP wszystko było w porządku. Teraz mam 3 i w miarę sie juz wyrównało sa obfitsze dłuższe ale niebolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×