Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiteczka89

wielkość ma jednak znaczenie

Polecane posty

Gość kiteczka89

Nie wiem już co mam robić. Jestem młodą kobiet. Byłam w idealnym mogło by się wydawać związku, partner się starał, zaskakiwał mnie i podobne rzeczy którymi kobieta jest wniebowzięta. I tu pojawia się problem. Bardzo kochałam i nadal kocham swojego partnera jednak gdy tylko doszło do zbliżenia seksualnego ...no co mam powiedzieć strasznie mi się nie podobalo, nic nie czułam. Oczywiście znajdą się teraz tacy którzy powiedzą że Piz*a rozjechana to każdy wydaje się maly, ale tak naprawdę był to mój pierwszy raz i wydawało mi się że jest to jakas lepsza sprawa. Oczywiście on się przejmował tym że wie że ma małego że zdaje sobie sprawę że mnie nie zaspokaja jak powinien. Z powodu że strasznie mi na nim zależało klamalam mówiąc mu że wszystko jest okej. Naprawdę strasznie mi na nim zależy i nie chce go zostawiac, ale od pewnego czasu umawiam się z innym ma o wiele więcej do za oferowania i jest mi z nim cudownie tylko podczas seksu. To jest typowy kobieciarz i nie zależy mi na nim w ogóle nie wyobrażam sobie żyć do końca życia u boku kogoś takiego. Natomiast mój partner jest idealny do założenia rodziny. Mój problem tkwi w tym że on zaczyna coś podejrzewać. Nie wiem co robić .powiedzieć czy nie trudno mi będzie zerwać z tym drugim kontakt bo naprawdę jest wspaniałym kochankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po ile tak na oko mają cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mow,korzystaj poki mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz mu powiedzieć skoro go kochasz. Chyba zasłużył na szczerość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dość sporego i nie wiem czy to aż tak dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiteczka89
Z tym z którym w związku jestem jak jest dobry dzień to może ma tak z 11/12 cm natomiast drugi ma 17cm niby tylko 5 cm różnicy ale doznania zupełnie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam lekko ponad 20 to byś miała ze mną raj kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiteczka89
Jest to dla mnie spory problem. Nie wiem czy będę chciała do końca zadawalac się jego małymi atutami , a jak mu powiem o tym wszystkim co zaszło przez ostatni czas no załamie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jest gruby i wchodzi cały? Odpisz to powiem ci czy to niedopasowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20,5/15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i te 17 to sama powierzchnia użytkowa czy całość penisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dawna go zdradzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiteczek89
Nie wiem już co mam robić. Jestem młodym facetem Byłem w idealnym mogło by się wydawać związku, partnerka się starała, zaskakiwała mnie i podobne rzeczy którymi facet jest wniebowzięty. I tu pojawia się problem. Bardzo kochałem i nadal kocham swoja partnerke jednak gdy tylko doszło do zbliżenia seksualnego ...no co mam powiedzieć strasznie mi się nie podobalo, nic nie czułem. Oczywiście znajdą się teraz tacy którzy powiedzą że jak maly wacek to kazda mycha wydaje sie wielka, ale tak naprawdę był to mój pierwszy raz i wydawało mi się że jest to jakas lepsza sprawa. Oczywiście ona się przejmowała tym że wie że ma pipe jak wiadro że zdaje sobie sprawę że mnie nie zaspokaja jak powinna. Z powodu że strasznie mi na niej zależało klamalem mówiąc jej że wszystko jest okej. Naprawdę strasznie mi na niej zależy i nie chce jej zostawiac, ale od pewnego czasu umawiam się z inna ma o wiele więcej do za oferowania i jest mi z nia cudownie tylko podczas seksu. To jest typowa blachara i nie zależy mi na niej w ogóle nie wyobrażam sobie żyć do końca życia u boku kogoś takiego. Natomiast moja partnerka jest idealna do założenia rodziny. Mój problem tkwi w tym że ona zaczyna coś podejrzewać. Nie wiem co robić .powiedzieć czy nie trudno mi będzie zerwać z ta druga kontakt bo naprawdę jest wspaniała kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiteczka, przeczytalem twoja niesamowita opowiesc i naprawde zal mi twojego faceta. Niby ci na nim zalezy a go zdradzasz. Ja osobiscie gardze takimi szmatami jak ty. No ale, rob co chcesz to twoje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia1 2 3
a ja ci powiem ze to z tym rozmiarem to bzdura po drugie skąd wiesz że ma 17 cm chodzisz z linijką? po trzecie miałam chłopaka w czasach liceum też nie miał dużego penisa a dawał mi rozkosz jak dotychczas najlepszą spośród wszystkich partnerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość olo
Katia 123 Ja też mam problem. Tak nie do końca zgadzam się z Tobą. Mam problem ze znalezieniem odp. partnerki.Wszystko jest ok.ale gdy dochodzi już do zbliżenia(choć używam wszystkiego-aż do osiągnięcia orgazmu przez partnerkę)zaczyna się lament-że ją rozrywam,że czuje aż w kręgosłupie itp.Oczywiście na koniec przytulania,gorące całusy ipodziękowania ale również pada tekst-nigdy więcej ci nie dam ,mogę tylko do buzi lub ręką.I to jest problem z nadwymiarowego,pracowitego sprzętu.Próbowałem z różnymi,starsze i młodsze ale zawsze ta sama historia. pozostanie mi tylko szukać mężatki która urodziła kilkoro dzieci bo inaczej to mój pistolet będzie strzelał w usta lub na biusty a nie w cipkę. I co mam z tym zrobić?olo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×