Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy pozwalacie zonie na seks z innym

Polecane posty

Gość gość
Małzenstwo ślubuje sobie wierność i uczciwosc małżenską. A wy to nie dramat jak ktos wczesniej napisal. Wy to normalne bydło jestescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź debilu do pozostałych moherów i p*****aj sobie trochę bo ci z zazdrości jaja pękną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż pozwala raz był wspaniały seks z mężem i kochankiem teraz tylko z parą i się wymieniamy. Nigdy bez obecności męża bo to ZDRADA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona nieco wyzwolona
"Wierność, zachowanie zgodności między słowami a czynami, postępowanie zgodne z wyznawanymi zasadami. Wierność nie jest narzuconym nakazem, ale dobrowolną umową małżonków lub partnerów, świadomych wielu niebezpieczeństw i zagrożeń swej miłości. Oznacza deklarację dobrej woli dla ochrony miłości, małżeństwa i rodziny." My z mężem bardzo się kochamy, bzykamy się z innymi ale jesteśmy wtedy razem i robimy to za obopólną zgodą. Seks z innymi na takich zasadach daje ochronę miłości, małżeństwa i rodziny. Mój mąż to uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona wyzwolona - świetne powiedziane! Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojej kochanej zonce oficjalnie pozwolilem na kochanka. Teraz czekam na te rogi :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny - korzystajcie z takich propozycji kiedy to waszych mezow podnieca - wszyscy bede wtedy zadowoleni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinzlodzi
Mnie to pomogło. Seksowny żony z innym facetem spełnił funkcję terpeutyczną. Znikły problemy z erekcją! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×