Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

restauracja Warszawa

Polecane posty

Gość gość

szukam dobrej restauracji w centrum warszawy, najlepiej z jakąs południową kuchnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vallencja
w centrum to tylko Salto. specjalizują się w kuchni południowoamerykańskiej także polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moich ostatnich odkryć w Warszawie to Strudel Factory;) w sumie zawsze myślałam, że strudel to takie danie na podwieczorek bardziej, a tu niespodzianka, idealnie nadaje się na obiad;) szczególnie zasmakowała mi wersja z łososiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem zwolenniczką południowej kuchni :P najbardziej podchodzi mi kuchnia hiszpańska :) jak dla mnie najlepsze hiszpańskie tapas, czy soczyste steki dostaniesz w Ole Tapas Steak przy Brackiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie bardzo ciekawą restauracją jest www.sushiwesola.pl :) Bardzo dobre sushi i ładnie urządzony lokal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno można się najeść w restauracji Ganesh na Ursynowie, a przy tym mają świeże jedzenie Nie mamy otwartej kuchni więc klient nic nie widzi. na bieżąco. To akurat jest kuchnia indyjska i powiem, że początkowo byłam sceptyczna, ale po zamówieniu pierwszego lunchu z kurczakiem i warzywami od razy się przekonałam. Smaczne, idealnie pikantne, na pewno coś oryginalnego na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość playinon
Zdecydowanie polecam Sushi Wesola :D Super sushi, mi najbardziej smakuje fotomaki ale to bardziej zalezy od gustu bo tak to maja raczej wszystko dobre ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaJakiś
Ja jestem uzależniona od kuchni japońskiej i od jakiegoś czasu jestem stałym gościem w Nanaki Sushi!!Mają mega smaczne jedzonko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może trochę dalej niż w centrum, jeśli chodzi o Warszawę i bardziej na wschód pod względem kulinarnym, jednak serdecznie polecam http://www.kanpai.com.pl z białołęki. Dzięki tej restauracji stałem się niemalże fanatykiem sushi, które przynajmniej raz w tygodniu musi wylądować na moim talerzu - w firmie, w domu lub w samym sushi barze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę z czystym sumieniem polecić Warszawski Sznyt. Obsługa jak i jedzenie na najwyższym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElaB95
A ja Ci polecę coś trochę innego - ale także o ciekawym smaku. Kuchnię hiszpańską w LaIberica. Nowo otwarty lokal, świeże produkty i ładna restauracja. Przejdź się i spróbuj. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletka12
A kuchnia hiszpańska? Na burakowskiej jest LaIberica taka restauracja właśnie z kuchnią hiszpańską, która ma jedzenie właśnie prosto z Hiszpani i jest mega dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od roku chodzimy z ziomkami do Tokyo Sushi. Nie jest to może miejsce na dłuższe spotkanie, ale raczej na krótki lunch, jednak naprawdę mi smakuje. Menu testowałem od początku prawie przez rok. Do łososia przede wszystkim wracam we wszystkich postaciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta32
Od siebie dodam Na Skrajnej http://naskrajnej.pl/ . Nie jest w centrum, ale to tylko na plus dla tego miejsca. Cisza, spokój, zieleń - las, ogród. Do tego sama restauracja bardzo stylowo i ze smakiem urządzona. Jeśli chodzi o kuchnię to serwują kuchnię polską. No i zawsze jest menu sezonowe, skomponowane z aktualnie dostępnych, najlepszych składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli interesują Was potrawy tradycyjne to gorąco zachęcam skorzystać z przepysznych potraw, jakie oferuje Restauracja Łasuch https://www.lasuch.waw.pl/ . Pyszne, domowe obiady bardzo urozmaiciły nam przyjęcie okolicznościowe, zorganizowane tam na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić Ci najlepsze sushi w Domu sushi :) Dobre ceny mają, super jedzenie - niespotykane smaki, można spróbować naprawdę czegoś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrą restauracją, która oferuje naprawdę pyszne jedzenie jest www.jajko.co Dodatkowo restauracja ta zlokalizowana jest w świetnym miejscu na Krakowskim Przedmieściu. Każdy kto zwiedza Warszawę może się tam zatrzymać na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lennya
Jeżeli ktoś lubi placki ziemniaczane i pankejki to polecam się udać na Krakowskie Przemieście do PanKejk http://pankejk.com.pl/ pyszne jedzenie, normalne ceny, bardzo miła obsługa. Za niewielkie pieniądze można smacznie zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zawsze mam ochotę gdziekolwiek wychodzić wolę sobie przez roomservice do domu jedzenie zamówić. Zjeść w spokoju. Nie muszę w korkach stać przynajmniej. Dania szybkie dowożą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Jeśli lubicie sushi to polecam wybrać się na nie do Sushi Saska Kępa!Niesamowicie smaczne!Rozpływa się w ustach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada34

Bardzo dobrze, smacznie i nie drogo zjesz także w HagielBistro, bez problemu zamówisz także na wynos, to mój ulubiony lokal w w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piOter

Niedawno poznałem restaurację Ursus przy Placu Czerwca, bardzo dobra kuchnia polska. Polecam, fajna alternatywa, jak się nie ma w domu obiadu, a ma się ochotę na coś a la domowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jadłeś pizzę z białą kiełbasą? Jeżeli nie to zachęcam do wypróbowania w https://www.ckoberza.pl/menu-pizza.html. Moje niedawne trafienie w dziesiątkę 🙂 Jadam pizzę praktycznie raz w tygodniu. Życie studenckie na razie i sobie nie żałuję. Chyba najciekawsza restauracja w kategorii pizza, bo stosują wiele nietypowych składników, a smacznie to wychodzi. Pizzy z kaszanką i białą kiełbasą nigdy do tej pory nie jadłem. Nie miała twardych rogów, a na to zwracam uwagę. Ciasto fajne, rozpływa się w ustach. Tak, jak mówię jedno z moich najlepszych trafień w ostatnim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jadłeś pizzę z białą kiełbasą? Jeżeli nie to zachęcam do wypróbowania w ckoberza.pl/menu-pizza.html. Moje niedawne trafienie w dziesiątkę 🙂 Jadam pizzę praktycznie raz w tygodniu. Życie studenckie na razie i sobie nie żałuję. Chyba najciekawsza restauracja w kategorii pizza, bo stosują wiele nietypowych składników, a smacznie to wychodzi. Pizzy z kaszanką i białą kiełbasą nigdy do tej pory nie jadłem. Nie miała twardych rogów, a na to zwracam uwagę. Ciasto fajne, rozpływa się w ustach. Tak, jak mówię jedno z moich najlepszych trafień w ostatnim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka78

Ja jestem fanką pizzy 🙂 Często zamawiamy na dowóz z Milanovo - to restauracja na Wilanowie. Mają pyszne jedzenie i co najważniejsze nie czeka się na obiad 3 godziny 😉 Sprawnie realizują zamówienia, a przy dostawie jedzenia do domu ma to swoją wartość 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Ja jestem warzywożerna i polecam gorąco Mango Vegan. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena

Bardzo fajną restauracją w centrum jest Instalacje Art Bistro. Mają pyszne jedzenie i znajdują się w bardzo ciekawym miejscu, bo w Zamku Ujazdowskim. Polecam tam zajrzeć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Elektoralnej w Warszawie jest restauracja Ogród Smaku, smaczna kuchnia a i wnętrze ładne. Można na wynos zamawiać, catering mają, polecam tekże jeśli chodzi o organizację imprez    ogrod-smaku.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×