Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Galmur

Firm transportowa

Polecane posty

Gość Galmur

Prowadzę małą firmę transportową i zastanawiam się nad tym, czy może nie warto wykupić Monitoringu pojazdów, na stronie http://www.finder.pl/co-oferujemy że jest to bardzo korzystny system i szybko się zwraca ta inwestycja, czy któraś z was miała już może z tym jakiś kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Ja mogę polecić firmę transportową  z Niegowa k. Warszawy DAR-TRANS DARIUSZ TOLAK.  Firma oferuję  i zajmuję się  transportem samochodów ciężarowych, ponadgabarytowym i specjalistycznym.  Firma oferuję  transport międzynarodowy i w granicach Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirex

Jak już jesteśmy w temacie logistycznym to ja mogę polecić firmę, która specjalizuję się w dystrybucji paliw płynnych i jest to firma Agra-Oil  z Łodzi. Firma działa sprawnie i bezpiecznie posiadając wszystkie potrzebne pozwolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rufus34

Ja polecam usługi firmy Cargo Transport, my  z nich korzystamy. Są terminowi, rzetelni, a kontakt z nimi jest bez zarzutu. Dzięki takim partnerom nasza firma osiąga sukcesy. Jest to na wagę złota. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomexBus

Ja ostatnio zmieniałem profil mojej firmy i wszystkie busy dostawcze zmieniłem na busy osobowe. Ktoś by pomyślał, że taka zmiana wiąże się z wymianą wszystkich aut, nic bardziej mylnego bo ja po prostu przebudowałem stare busy transportowe na osobowe. W takie przebudowie pomogła mi firma HITBUS  z Krakowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas za transport i spedycje odpowiada firma Cargo Transport, z której korzystamy. Oferują transport krajowy i międzynarodowy. Na ich stronie można sobie wycenić taki przykładowy transport. Moim zdaniem warunki mają naprawdę bardzo korzystne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Galmur, skoro prowadzisz taką firmę, to powiedz mi czy brałaś może udział w jednym z tych https://www.akademiaczasupracy.pl/ kursów online? Konkretnie są one o rozliczaniu czasu kierowców. Możesz coś o nich powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może pomyśl o systemie safeway fx2 ? Znajomy ma i mówi, że sprawdza się bardzo fajnie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli są tutaj osoby zainteresowane tematem budowy domu, to zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić stronę https://zbudujmydom.pl/kategoria/budowa , gdzie znajdziecie najlepszy portal informacyjny związany z budową domu. Na stronie znajdziecie wiele przydatnych artykułów na różne tematy związane z budową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do transportu związanego z przeprowadzkami, to warto odezwać się do firmy Japa&Co. Jest to bardzo profesjonalna ekipa, która wszystko ma cały czas pod kontrolą i pomaga w przeprowadzkach od A do Z. Można na nich liczyć w każdej sytuacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×