Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do ilu lat dawać czopki i temperaturę mierzyć dziecku w pupce?

Polecane posty

Gość gość
Do około 3 lat czopek, termometr w pupie do roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Niemczech, tutaj nie czegoś takiego jak syrop dla dwumiesieczniaka. Do roczku tylko czopek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokąd nie poszła do przedszkola, czyli 3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie dałam dziecku czapka, temp mierzona termometrem na podczerwień. Jak niby bym miała "utrzymac" np roczne czy 2 letnie dziecko, żeby mu w ogole mierzyć temp w taki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 2 latkowi normalnie pod pachą nieraz mierzyłam termometrem galowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askadid
Od zeszłego miesiąca mam w domu termometr bezdotykowy Baby Temp i ulga niesamowita. Teraz badanie zajmuje sekundę czy dwie i jest o wiele bardziej higieniczne nie roznosi się bakterii po domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaroza
Hej, sama kupiłam Baby Temp niedawno i pierwsze odczucia są raczej dobre, na pewno szybki i na pewno nieskomplikowany w sterowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używamy od tego roku aparatu Baby temp i na pewno jest wygodniejszy niż klasyczne termometry, mierzy się szybciej, nie trzeba trzymać tego pod pachą czy jeszcze w innym niewygodnym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze mi się mierzy przez nonContact, ma podświetleną tarczę, widać wyraźnie wyniki, fajnie też ze zapisuje pomiary w pamieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pasierbowi podawalam czopki do 13 roku zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poleciłabym Baby Temp jak na bezdotykowe to jest wyjątkowo szybki, podczerwień łapie kontakt od zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia. Dziecko ma 4 lata, drugi rok w przedszkolu i nigdy nie miało gorączki, ani nawet kataru. Nigdy nie miał aplikowanych żadnych leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybraliśmy z mężem model nonContact, jak na razie bada ładnie, bardzo szybko, nie fałszuje wyniczków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz sie spam reklamowy zaczal :/ Ale wy wiecie ze czopki dla niemowlat sa naprawde male? No i nie obciazaja ukladu pokarmowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi ojczym czopka podawał do prawie 12 lat.Jak mialam zaparcia to mi wkladał palec w o***t. Zaczął to potem robić codziennie. Poszłam z mamą do lekarza i mama chciała czapki,ale lekarz powiedział, że jestem już za duża. Powiedziałam, że często boli mnie brzuch,a mama powiedziała, że często mam zaparcia. I przez przypadek powiedziałam lekarzowi jak mnie leczy ojczym. Do domu już nie wróciłam. Oddano mnie dziadkom na wychowanie. Ojczym jak siedział w więzieniu to matka do niego jeździła. Nadal są razem. Ja w tamtych czasach myślałam, że tak musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termometr mam bezdotykowy Baby Temp od Sanity. Bardzo dobra jakość pomiaru, podczerwień szybko łapie sygnał z ciałem, przedmiotem, czy jak mierzę tempkę powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×