Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gołe kostki jesienią i zimą

Polecane posty

Gość gość
W tym roku gole kostki też są modne :) ale ja osobiście w zimę nie mogłabym tak chodzić brr :o lubię wysokie kozaki i najlepiej naturalne futro, takie jest najcieplejsze :) w tym roku znowu wróciła moda na futra, ja zamawiam je na http://korczakisyn.com/. Świetny sklep, zawsze jestem bardzo zadowolona z zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.44 spierniczaj z reklamą futer :O:O:O Wysłać cie do Chin może z ciebie zrobią abażur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka   1999
Też czasem podwijam. Mi ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chodzę na boso nawet zimą , najpierw okres przejściowy japonki ;) chodzę teraz na boso i do tego zakładam rybaczki takie za kolano i modne są niedogolone nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiecie ,że u panów jest nowa moda ... noszenie wiaderek ocynkowanych na głowie zamiast czapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno kalosze na głowę tzn naciągana szeroka cholewa i czepki pływackie , bo guma i kauczuk są bardzo w modzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja już chodzę z gołym brzuchem :P w sam raz pasuje do gołych kostek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczestnicy tego watku, ile macie lat?bo to moda dla malych dziewczynek i nastolatek, chyba juz nawet studentki tak sie nie nosza, podobnie jak gole kolana w dzinsach lub szpary na cala dlugosc tak ze noga wylazi z nogawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj widziałam grupę studentek z gołymi kostkami, a też myślałam, że tylko dzieciaki tak chodzą :P Niby u nas ciepło, ale według mnie to wygląda idiotycznie. Ta moda trzyma się już kilka lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobrazcie sobie przy mrozie i sniegu.ale mlodziez musi trzmac fason, gora zawinieta w szalik, czyli zimno goowniarzowi a dol odsloniety.na razie lekko na minusie, popatrze jak bedzie przy -10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotyczna moda i tyle :P po co marznąć zimą w gołe nogi ? przeciez to nie zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty na gola stopę? Fu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to moda tylko dla dziewczyn.jak kiedys bylam w szkolnej stolowce, tob trudno bylo odroznic np 14 letniego chlopaka od dziewczyny, bo dlugie wlosy, kolczyki i makijaz mieli wszyscy, tylko skarpetki rozne, chlopcy zwykle a.dziewczyny obowiazkowo gole kostki.jedynie male dzieci do 10 lat mozna bylo odroznic bez problemu a skarpetki mialy normalne Tak a propo, kiedys nie moglam znalezc normalnych damskich skarpetek w zadnym sklepie, tylko stopki, nawet grube, to kilka lat temu, kupilam sobie meskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy to prawda że facet /nastolatek z gołymi kostkami i butami na gołą stopę ( poza latem w Hiszpanii itp. ) to znak gejów/biseksów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak kolczyki i makijaz.niekoniecznie, ale zapewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×