Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fryzjer w Warszawie dla dziecka

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, szukam w Warszawie fryzjera, który radzi sobie z małymi dziećmi. Moja pięciolatka strasznie boi się fryzjera, a ja sama nie umiem obcinać włosów. Polecacie kogoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam z moim 4-letnim synkiem u Weroniki w salonie In Harmony. To jest w centrum Warszawy. Fajny salon, a fryzjerka - genialna! Mój dzieciak był zachwycony! Ma doskonałe podejście do dzieci. I w nagrodę synek dostał słodką niespodziankę, na którą cierpliwie czekał przez całe strzyżenie. A ile śmiechu przy tym było! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martenna
fryzjerkowo w samym centrum. Kolorowa sala, bajki, zabawki i super cierpliwe panie. Ile razy widziałam, jakie cuda wyczyniają z dziećmi, które chcą uciekać. Od 7 lat tam chodzę i będę chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fryzjer w Millennium Plaza! Tylko tam moje dziecko wytrzymało strzyżenie i nie uciekało z krzykiem. Swoja drogą, anielską cierpliwość ma pani Weronika. ja z moim dzieciakiem sama nieraz nie mogę wytrzymać.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy takie małe, 4-letnie dziecko też ostrzygą w In Harmony? czy tylko starsze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne! Moje dziecko ma 4,5 roku. Pan Dawid z Panią Weroniką świetnie sobie poradzili. Jedno zabawiało, drugie strzygło. Świetny duet! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, to może ja tam zabiorę moje dzieciaki. Zawsze jest afera u fryzjera, aż mi czasem wstyd... A ten fryzjer to jest w tym biurowcu Millennium w centrum Wawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, In Harmony jest właśnie w Millennium Plaza, na parterze, po prawej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×