Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

"dziewczęce " zabawki dla chłopca

Polecane posty

Gość gość

Czy kupujecie swoim synom bardziej " dziewczęce " zabawki, np. Kuchenki, zestawy sprzątające, żelazka itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn masłem taki z wózkiem sklepowy, bardzo chciał, więc przyniósł mu Mikołaj rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być ma sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie tyle kupuję, co ma po siostrze, w dodatku różowe i bawi się świetnie. Ale gdyby chciał np wózek i lalkę, to kupiłabym. Niech od małego obczaja, że kuchnia, żelazko i dziecko to Alcatraz dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mial jaksrawo rózowy , wypasny wózek dla lalek :D Razem z kolezanka z podwórka , kazde swoje , pchali te wózki :P Dziewczynka woziła w nim lalke , a mój syn... samochód ! :D Ale wózek musial byc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn 2 lata temu, jako 4 latek, dostal od Mikolaja kuchenke z akcesoriami. W tamtym czasie bylam czestym gosciem w pokoju syna na obiadach, deserach i kawie:) Zabawa byla i niezapomniane rozmowy przy plastikowej filizance kawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu kupiłam ostatnio Księżniczkę Zosię , w sumie też Barbie - chciałam go oszukać, była tańsza niż Zosia,ale w efekcie chciał obie. I dostał. Ale nie chce być dziewczynką. Pytałam. Ja mu wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie czytałam mądrości co do wychowywania i zabaw 16 miesięcznego dziecka i jest powiedziane,że w tym okresie powinno się kupić pierwszą lalkę i to dla chłopczyka też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×