Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego moja eks mnie blokuje a potem odbllokowuje na FB?

Polecane posty

Gość gość

24 letnia kobieta która spotykała się ze mną około półtora roku temu przez 4 miesiące blokuje mnie na fb a potem po kilku dniach odblokowuje. To ona mnie rzuciła dla byłego, zbluzgała, wyzywała mnie pod koniec i jeszcze robiła z siebie ofiarę. Teraz są razem a mimo to ona już któryś raz z rzędu odblokowuje mnie, kilka dni nic nie robi a potem znowu blokuje. O co jej kurwa chodzi? Ja na fb i tak nic od ponad roku nie mam nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zapasie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo przez chwilę myślała, że coś napisze do ciebie, albo w nadziei, że Ty do niej. Nadzieja umarła i znów jesteś zablokowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jak pomyśli o Tobie i się zdenerwuje na Cb to Cię blokuje :p a jak znów przemyśli sprawę i chciała by żebyś napisał do niej to Cie odblokowuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zapasie? kurwa przecież ona mnie zrugała jak burą sukę, wracała i zrywała, minęło półtora roku, ja mam nową wspaniała kobietę (o której na pewno nic nie wie) i na co ona kurwa liczyła. że się odezwę xD aahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz że Cię blokuje i odblokowuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mam znajomego i często wchodzę na jego konto. Jak wpiszę sobie jego literkę w wyszukiwarkę to pokazuje mi jego konto i jakieś inne. Jak mnie blokuje to jej nie widać a jak odblokuje to pojawia się zaraz pod jego nazwiskiem. Nie wiem tylko dlaczego. Potem jak mnie zabukuje ot jej już nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale skoro tamten typ jest jej wielką miłością to po co jej ja? na cholerę odblokowywać i blokować ponownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź że ją wywal i zablokuj. To że zwracasz na to uwagę nie jest normalne. A laska pewnie po prostu sprawdza co u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie odblokowuje bo chce zobaczyć czy coś się zmieniło u Ciebie. A Ty przecież musisz sam ją odwiedzać jeśli wiesz, że Cię blokuje i odblokowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest niezrownowazona psychicznie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś napisałem przecież jak dochodzę do tego czy mnie zablokowała czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty autorze po co ja trzymasz na swojej liście? chcesz sprawdzać czy blokuje cię lub nie? idiota!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jakiej liście? nigdzie jej nie trzymam, miałem ją zablokowaną ale założyła nowe konto i wtedy mnie zablokowała znowu. Nie bedę odwalał cyrku i pokazywał jej że się tym interesuję bo znowu się ode mnie nie odczepi. Nie wykazywałem żadnych znaków reakcji tylko obserwuje przypadkowo. Wpisuje nazwisko kumpla i jako że dwie pierwsze litery się zgadzają jej konto pokazuje mi się pod jego kontem. TYLE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta niezrównoważona :)pewnie czeka na wiadomość od Ciebie, a że nie piszesz, to się wkurza na Ciebie i blokuje w ramach "focha". Tak więc widzisz bracie, nawet będąc "ex" i nic nie robiąc podpadasz i to ostro ;) (albo zwłaszcza dlatego!). Widocznie rugając Cię wtedy, nie powiedziała wszystkiego i w ten sposób instaluje upgrady swojego gniewu na Ciebie ..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś ciężkim idiotą. zablokuj ja ponownie i wywal ze znajomych. swoja drogą, co cię du/p/ku żołędny obchodzi czy była cię blokuje czy nie jak jesteś z kimś innym? pytanie podstawowe za 2 zł: P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo on by pewnie chciał żeby go odblokowala na stałe... Nie zadawałbys takiego pytania tylko ją zwyczajnie olał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ty nie masz mózgu człowieku. Jak koleś może mieć ją w znajomych skoro ona go zablokowała. W takim momencie następuje wywalenie ze znajomych to raz. Dwa jak ktoś kogoś zablokuje to druga osoba nie może już tej osoby zablokować dopóki pierwsza nie odblokuje. To ty jesteś ciężkim idiotom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś oj tam, oj tam, zaraz "idiotom" :) po prostu się na pejsboooku trochę nie zna ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jak nie wie to niech się nie wypowiada bo atakuje bogu ducha winnego autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie widzę żadnego ataku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest j******a i tyle, ciekawska tez moze byc czy czasem nie masz fotki z druga polowka. mimo ze jest z tym bylym to zawsze bedzie odrobine zazdrosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona każde foto jakie wstawia to właśnie z eksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seb85
Mnue zablokowala 4dni temu i wczoraj odblokowala i jak tu zapomniec he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona pewnie dezaktuwuje konto na jakiś czas a ty sobie uroiles że cię blokuje , ja też co parę dni dezaktywuje konto (wygląda jak usunięte ) i ludzie się pytają za co ich blokuje , a ja ich nie blokuje tylko mam zawieszony profil , nie sądzę żeby ona bawiła się w blokowanie ciebie co parę dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialem inaczej zablokowałem eks bo nie chciala mi usunąć zdjęcia ze swojego blogu z moim wizerunkiem dopiero jak zrobiłem jazdę to usunęła, to ze chce mieć pamiątkę to gowno mnie to obchodzi może mieć ale nie w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×