Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moje nowe mieszkanie

Polecane posty

Gość gość
mieszkanko całkiem całkiem. Niewiele bym zmieniła. Może tylko dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 metrów - idealne dla singla lub dla pary, gorzej jak pojawi się nowy członek rodziny - wtedy zaczyna się już robić ciasno..a jak zaaranżować pokój dla dziecka, wydzielić miejsce dla zabawy, nauki... czytałam ostatnio ciekawy artykuł na ten temat, przejrzyjcie sobie: http://www.dopoznania.pl/poznan/pl/inspiracje_i_nowosci/wielkie_wyzwanie_w_dzieciecym1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez miałam nie lada problem z aranżacją mojego mieszkania 35 m…. jako singielka raczej nie stawiałam na umeblowanie i funkcjonalność bo nawet jak bym założyła w przyszłości rodzine to trzeba by było zamieniać mieszkanie na większe. Postawiłam na minimalizm. Kuchnie zamówiłam pod wymiar bo aneks raczej jest mikroskopijny – polecam ta firme do kuchni http://www.meblegal.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się nad kupnem mieszkania. jestem z Wrocławia i poszukuje tutaj inwestycji. Możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RepublikaWnętrz
Dzień dobry, Polecamy inwestycje Republiki Wnętrz. Osiedle Przystań znajduje się na Swojczycach. Dobra lokalizacja i ciekawa architektura podparte korzystną ceną to świetna inwestycja. Cafe Południe to inwestycja na Krzykach. Idealna okolica do zamieszkania, spokojne, zaciszne miejsce wśród zieleni na południu Wrocławia, blisko centrum a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kwestii aranżacji to zdecydowanie tu można polecić wizytę na stronie domzcegly.pl. Bardzo fajne zdjęcia, dużo informacji, ogólnie portal bardzo przydatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłam mieszkanie na osiedlu na Górnej w Kielcach, Bardzo fajne to osiedle, dobra lokalizacja, dobry dojazd, a zarazem jest spokojnie....szczerze mówiąc uważam że to była bardzo dobra decyzja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×