Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uważam że te wszystkie związki to zło!

Polecane posty

Gość gość

Tak naprawdę to każdy związek powstał z cierpienia innych osób, zdradzonych partnerów, oszukanych przyjaciół i znajomych. Niby pary to romantyczna rzecz a tak naprawdę to jest chore. Tworzymy jakieś dwuosobowe enklawy a potem wszystki się rozpada. Połowa związków jest na siłę a druga powstałą po zranieniu drugiej osoby zdradą albo nagłym rozstaniem. Więcej z tego strat niż pożytku .Jak widzę parę to nią gardze bo za każdą kryje sie jakas mroczna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może po prostu nie nadajesz się do związku? Jestem z moim chłopakiem od ponad roku, żadnej mrocznej historii nie mamy. Wcześniej z nas żadne nie miało nikogo tak bliskiego dlatego nikogo nie zraniliśmy. I nie każdy związek się rozpada. ale nawet jeżeli to warto być w związku z kimś kogo się kocha. Chociażby przez jakiś okres czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związki to zło a miłość to cierpienie! Jedyne normalne rozwiązanie to żyć samemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16:44 A co to jest rok?Mieszkacie razem i dzielicie obowiązki czy u rodziców i spotykacie się w weekendy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie każde mieszka osobno, ale bez rodziców. Nie śpieszy mi się do wspólnego mieszkania. Widujemy się kilka razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak zamieszkacie razem zmienicie zdanie. Ja tam zyję sam dla siebie, Mam w dupie co ludzie sobie o mnie pomyślą. Jebać to. Jak umrę to kazdy bedzie i tak to miał w dupie więc żyję dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17:22 Znajomość ludzi którzy nie mieszkają razem nie nazywałbym związkiem.To taka drobna namiastka związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na luzie tez mozna zyc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak macie regularnie sex to chyba jest juz zwiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ma seks do związku? nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sęk w tym że jestem z nim ponad rok i jestem szczęśliwa więc moim zdaniem warto być w związku czy w namiastce związku jak wy to nazywacie. Nawet jeżeli to ma się kiedyś skończyć to warto być w związku bo to dużo daje człowiekowi. Ma z kim dzielić codzienność, swoje problemy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×