Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grazka3121

Czyste powietrze w domu dla alergików, astmatyków, chorych na mukowiscydozę

Polecane posty

Uciążliwy kaszel, duszności, częste zapalenia oskrzeli i płuc to częste dolegliwości dzieci chorych na mukowiscydozę,astmę, alergię. Powietrze wewnątrz pomieszczeń zawiera do 100 razy więcej substancji toksycznych niż powietrze na zewnątrz co prowadzi do alarmującego wzrostu zachorowań w ciągu ostatnich 10 lat. Możemy poprawić komfort życia codziennego dbając o czyste, zdrowe powietrze w mieszkaniu. System oczyszczania i uzdatniania powietrza z generatorem jonów ujemnych Therapy Air iOn umożliwia oddychanie krystalicznie czystym powietrzem. Therapy Air iOn posiada 5 filtrów zaprojektowanych i zainstalowanych tak, aby w optymalny sposób usuwać zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu wewnątrz pomieszczeń, oraz generator jonów ujemnych. Urządzenie może być zdalnie sterowane pilotem, posiada kilka programów w tym specjalny tryb dla dzieci, tryb nocny, tryb rytmiczny . Posiada nowoczesny design i może być przenoszone z pomieszczenia do pomieszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tydsa
Wyselekcjonowane oczyszczacze sprzedają na loveair.pl. Duży wybór, rozsądne ceny, a same urządzenia są sprawdzone, nie są to rzeczy z cyklu made in China, ale raczej made in Germany co już samo przez się gwarantuje lepszą jakość. Oczyszczanie daje dużą ulgę. Rzadziej choruję, zwłaszcza jeśli chodzi o choroby układu oddychania, mam lepsze samopoczucie, więcej energii na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydawać by się mogło że powietrze w domu jest najczystsze a tu nie. Byłam w szoku jak kiedyś przeczytałam że to wewnątrz pomieszczeń jest nawet do 10 razy bardziej zanieczyszczone niż to na zewnątrz :-/. Po uświadomieniu sobie ‘w czym’ żyje mój syn który jest alergikiem i czasami ma naprawdę silne napady kupiłam urządzenie do oczyszczania Jorgensen www.jorgensen.pl. Sprawdza się świetnie a syn o wiele lżej oddycha i ma mniej zapchany nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam też urządzenie firmy Zepter THERAPY AIR ION , oczyszcza powietrze, zabija bakterie i wirusy oraz jonizuje powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam oczyszczacz powietrza Therapy Air iOn firmy Zepter . Oczyszcza 380 metrów sześciennych w godzinę. Nowoczesny design . www.shop.zepter. com.pl/gmaciol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ViaEliza
również mam oczyszczacz z nawilzaczem z sharpa i także zakupiony dokładnie taki https://goodair.pl/sklep/sharp-kc-a40euw-oczyszczacz-i-nawilzacz-powietrza/ . wg mnie bardzo dobrze radzi sobie z usuwanie toksyn . Przez co np moja córka mniej kaszle . O wiele lepiej się czuje , mniej choruje nie tylko ona , ale my wszyscy ;)A sam sklep bardzo rzetelny a jego pracownicy potrafią bardzo dobrze dobrać odpowiedni sprzęt do potrzeb danej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiteska
U nas wybór padła na wentylacje, konsultowaliśmy wybór z panem z http://www.klimamika.pl/index.php i jak na razie działa bez zarzutu i widać zdecydowaną poprawę w samopoczuciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko klimatyzacja nie oczyszcza powietrza w pomieszczeniu a wręcz jest siedziskiem bakterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajaPawlik

Miałam to samo, zdecydowałam się i kupiłam oczyszczacz powietrza, który mi bardzo pomógł. Wybór padł na Airdog X5 https://airdog.pl/dlaczego-airdog/  i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona z jego działania. Katar praktycznie zniknął, przynajmniej w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od dawna zastanawiam się nad zakupem tego urządzenia, ale cały czas się waham... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sopa
Dnia 19.01.2019 o 18:41, elfik10 napisał:

od dawna zastanawiam się nad zakupem tego urządzenia, ale cały czas się waham... 

no to w koncu podejmij decyzje. Inwestycja w Twoje zdrowie i Twoich bliskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość sopa napisał:

no to w koncu podejmij decyzje. Inwestycja w Twoje zdrowie i Twoich bliskich 🙂

Masz moze takie urządzenie u siebie w domu ? Szczerze mówiąc waham się czy kupić coś tańszego czy lepiej zainwestować ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urządzenie do oczyszczania powietrza w domu wcale nie musi być bardzo drogie. My mamy oczyszczacz TCL, który można znaleźć w Max Elektro na promocji -  https://www.kupino.pl/gazetki/max-elektro. Kosztował nieco ponad 600zł, jest cichy i przede wszystkim ja i dziecko przestaliśmy non stop kichać i kaszleć. Pamiętajcie, na zdrowiu i dobrym samopoczuciu nie ma co oszczędzać :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sopa
22 godziny temu, elfik10 napisał:

Masz moze takie urządzenie u siebie w domu ? Szczerze mówiąc waham się czy kupić coś tańszego czy lepiej zainwestować ? 

mam od poczatku tego roku i uwazam ze to byl bardzo dobry zakup. Co do ceny wydaje mi sie ze lepiej zainwestowac. W koncu nie kupujesz tego na jeden rok tylko na kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Gość sopa napisał:

mam od poczatku tego roku i uwazam ze to byl bardzo dobry zakup. Co do ceny wydaje mi sie ze lepiej zainwestowac. W koncu nie kupujesz tego na jeden rok tylko na kilka lat

możesz podpowiedzieć na co zwrócić uwagę przy wyborze oczyszczacza ? Co ile trzeba wymieniać filtry ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarysa

@elfik10 wydaje mi się że filtry to tak jak w większości oczyszczaczy raz na rok 🙂

@sopa a gdzie najlepiej go umieścić w mieszkaniu ? Tam gdzie jest duża rotacja ludzi czy raczej w sypialni ? Jak jest u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! 
W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką oczyszczaczy powietrza Zepter. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach. 

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl

doradca@zepter.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Klarysa napisał:

@elfik10 wydaje mi się że filtry to tak jak w większości oczyszczaczy raz na rok 🙂

Filtry w przypadku oczyszczacza Therapy Air On należy wymieniać co 12 miesięcy. Wyjątek stanowi filtr antybakteryjny, który należy wymienić co pół roku oraz filtr antystatyczny, który należy czyścić raz na 2-4 tygodnie. Proszę pamiętać także, że częstotliwość wymiany filtrów może różnić się w zależności od ilości zanieczyszczeń w pomieszczeniu.

3 godziny temu, Gość Klarysa napisał:

@sopa a gdzie najlepiej go umieścić w mieszkaniu ? Tam gdzie jest duża rotacja ludzi czy raczej w sypialni ? Jak jest u Ciebie?

W przypadku wspomnianego powyżej oczyszczacza możesz umieścić go w takim miejscu, które uważasz za najlepsze. Możesz także powiesić urządzenie na ścianie.

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupa
Dnia 26.01.2019 o 19:16, DoradcaOnlineZepter napisał:

W przypadku wspomnianego powyżej oczyszczacza możesz umieścić go w takim miejscu, które uważasz za najlepsze. Możesz także powiesić urządzenie na ścianie.

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland

o fajna opcja przy małym mieszkaniu, są jakies specjalne wymogi co do wysokości sufitu?

Dnia 26.01.2019 o 19:16, DoradcaOnlineZepter napisał:

Filtry w przypadku oczyszczacza Therapy Air On należy wymieniać co 12 miesięcy. Wyjątek stanowi filtr antybakteryjny, który należy wymienić co pół roku oraz filtr antystatyczny, który należy czyścić raz na 2-4 tygodnie. Proszę pamiętać także, że częstotliwość wymiany filtrów może różnić się w zależności od ilości zanieczyszczeń w pomieszczeniu.

a czy możliwa jest wymiana takiego filtra samemu ? czy trzeba odesłać urządzenie do Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2019 o 11:30, Gość lupa napisał:

a czy możliwa jest wymiana takiego filtra samemu ? czy trzeba odesłać urządzenie do Was?

Cały proces wymiany/czyszczenia filtrów można wykonać samodzielnie stosując się do kroków opisanych w Instrukcji Obsługi urządzenia.

Dnia 28.01.2019 o 11:30, Gość lupa napisał:

o fajna opcja przy małym mieszkaniu, są jakies specjalne wymogi co do wysokości sufitu?

Urządzenie należy ustawić w odległości minimum 20 cm od najbliższej ściany i minimum 30-60 cm od sufitu - są to jedyne wymogi, które trzeba spełnić aby urządzenie mogło działać efektywnie.

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania w zakresie oczyszczaczy powietrza to zachęcam do ich zadawania. Jestem cały czas do Państwa dyspozycji!
Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl
doradca@zepter.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borys

Tak na prawdę to co mozna oczyszczać wiosną? Nie jest tak, że urządzenie typu oczyszczacz jest używane na dobrą sprawę tylko zimą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.04.2019 o 21:14, Gość borys napisał:

Tak na prawdę to co mozna oczyszczać wiosną? Nie jest tak, że urządzenie typu oczyszczacz jest używane na dobrą sprawę tylko zimą?

A to wiosną nie ma żadnych zanieczyszczeń ? W domu nie masz żadnego kurzu ? 🙂 może jakość powietrza na dworze jest lepsza, ale jak ktoś mieszka w zatłoczonym mieście to cały czas jakieś spaliny i inne cuda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.04.2019 o 21:14, Gość borys napisał:

Tak na prawdę to co mozna oczyszczać wiosną? Nie jest tak, że urządzenie typu oczyszczacz jest używane na dobrą sprawę tylko zimą?

Nie do końca, w okresie wiosennym w powietrzu unosi się niezwykle dużo pyłków i innych alergenów, z którymi oczyszczacz radzi sobie równie dobrze co ze smogiem. Oprócz tego nasze urządzenie wzbogaca powietrze o jony ujemne, które wpływają niezwykle pozytywnie na organizm człowieka.

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl

doradca@zepter.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.04.2019 o 13:28, elfik10 napisał:

A to wiosną nie ma żadnych zanieczyszczeń ? W domu nie masz żadnego kurzu ? 🙂 może jakość powietrza na dworze jest lepsza, ale jak ktoś mieszka w zatłoczonym mieście to cały czas jakieś spaliny i inne cuda 

Dokładnie! Poza tym każdy z nas chciałby mieć jak najczystsze powietrze w domu. Jest to szczególnie ważny gdy w domu przebywają dzieci dla których oddychanie czystym powietrzem jest bardzo ważne.

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl

doradca@zepter.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluna

@doradcaonlinezepter a czy oczyszczacz jest w stanie pomóc w leczeniu alergii? Czy jedynie ogranicza czynniki uczulające?

@doradcaonlinezepter a czy te jony ujemne mogą pomóc w lepszym samopoczuciu i jakiejś pozimowej chandrze i osłabieniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jorek
21 godzin temu, DoradcaOnlineZepter napisał:

Dokładnie! Poza tym każdy z nas chciałby mieć jak najczystsze powietrze w domu. Jest to szczególnie ważny gdy w domu przebywają dzieci dla których oddychanie czystym powietrzem jest bardzo ważne.

Maluchy są najważniejsze ! Ja swój oczyszczacz dlatego ulokowałem w pomieszzczeniu w ktorym najczyeściej są dzieciaki!

 

19 godzin temu, Gość laluna napisał:

@doradcaonlinezepter a czy te jony ujemne mogą pomóc w lepszym samopoczuciu i jakiejś pozimowej chandrze i osłabieniu ? 

Ja zauważyłem po sobie że lepiej funkcjonuje i śpie :) Moja ukochana miała wieczne problemy ze wstawaniem, a teraz jets dużo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Jorek napisał:

Maluchy są najważniejsze ! Ja swój oczyszczacz dlatego ulokowałem w pomieszzczeniu w ktorym najczyeściej są dzieciaki!

 

Nie boisz się że podczas zabawy przewrócą oczyszczacz ? No chyba że da radę go powiesić na ścianę to co innego 😜

1 godzinę temu, Gość Jorek napisał:

Ja zauważyłem po sobie że lepiej funkcjonuje i śpie 🙂 Moja ukochana miała wieczne problemy ze wstawaniem, a teraz jets dużo lepiej 🙂

W sumie nie wiedziałam że czyste powietrze może polepszyć nasze samopoczucie, zawsze wydawało mi się że zanieczyszczone powietrze powoduje kłopoty z oddychaniem czy coś podobnego i tyle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo
16 godzin temu, elfik10 napisał:
18 godzin temu, Gość Jorek napisał:

 

Nie boisz się że podczas zabawy przewrócą oczyszczacz ? No chyba że da radę go powiesić na ścianę to co innego 😜

mozna powiesić na scianie, nie ma żadnego problemu :D

16 godzin temu, elfik10 napisał:

W sumie nie wiedziałam że czyste powietrze może polepszyć nasze samopoczucie, zawsze wydawało mi się że zanieczyszczone powietrze powoduje kłopoty z oddychaniem czy coś podobnego i tyle 

Czyste powietrze to lepsze samopoczucie lepszy sen i ogolnie jest jakos tak inaczej. ciezko to opisac. Musisz sama zobaczyc :D Mam i polecam. NIgdy tak nie podchodzilem do tego i nie mialem pojecia że jest taka różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×