Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki prezent na urodziny dla 88 letniej babci ? Pomóżcie

Polecane posty

Gość gość

Ona nie chodzi do kościoła , często leży , jest schorowana . Do tej pory dawałam jej krem do twarzy , kwiaty doniczkowe , piękne storczyki lub inne podobne , figurki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękny, ciepły szal na ramiona, opatuli się w łóżeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsas
Ciepły koc, szlafrok, papcie, koszulę nocną, sweter, ładny kubek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje dla twojej babci dozycia takiego wieku :) takiej babuni albo cieplutkie kapcie albo szlafrok albo sweterek albo szal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio cioci na 85 lat kupowałam właśnie taki szal jedwabny ręcznie malowany. A może jakiś ładny zestaw herbat o ile pije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakięś fajne didlo może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może coś z wełny, kamizelka albo koc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRIP
Prenumerate mszy swietej za babcie na caly rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze miałabym taki pomysl: ladne zdjęcie z tobą i np. Twoją mamą i córką jezeli masz i o ile to możliwe. Kiedyś zrobiłam dziadkom taką galeryjkę na rocznicę ślubu z całą ich rodziną, fajnie to wyszło i wzruszyli się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam o czymś fajnym , unikatowym , żeby poczuła się ceniona i potrzebna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsas
Myślałam o czymś fajnym , unikatowym , żeby poczuła się ceniona i potrzebna . xxx Jak chcesz, by tak się poczuła, to kup cokolwiek, a sama poświęcaj jej każdą wolna chwilę, siedź z babcią, rozmawiaj, podawaj leki, karm, myj, czesz, ubieraj-wtedy dasz jej najlepszy prezent, pytanie, czy Cię na niego stać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babcia mieszka z córką i resztą rodziny 30 km od nas , dzwonie do niej tak często jak tylko mogę , to mi się wyżala , mówi o problemach więc nie uważam , że moje zachowanie jest nieodpowiednie lub mogłoby być lepsze . Mam jeszcze swoje dziecko które jest malutkie . Chodziło mi o coś innego niż kwiatek czy obrazy , coś dla niej . Tak więc wymyśliłam masażer do stup , wielki bukiet róż , albo te róże i coś do ubrania odświętnego , sama sobie nic nie kupuje bo uważa , że już jej nie potrzeba , może jakieś perfumy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie , że biżuteria też jest ok , ona nie nosi kolczyków ale jakiś naszyjnik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kalendarz ze zdjeciami wnukow i rodziny, ksiazka wspomnieniowa/biograficzna, z masazerem o tyle [problem,ze moze nie bedzie jej sie chcialo masowac, nawet jak to latwe, moze jakas bardzo ladna posciel, bluzkę, szal, zestaw herbat, lampę nocną, balsam do ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciśnieniomierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepiękna satynowa pościel lub jakas poduszka. Albo ciepłe kapcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj jej coś od serca, od siebie. Coś, w co włożysz serce, a ona będzie zadowolona. Wg mnie idealnym prezentem będzie fotoksięga - tu zerknij http://www.cotofoto.pl/fotoksiazki Babcie lubią przeglądać stare albumy, zdjęcia - więc ten prezent będzie na pewno oryginalny i wzruszy się ona ;-) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio pojawiła się na rynku książka "zapiski babci".Widziałam ją już w matrasie. Uważam, że jest to świetny pomysł na prezent dla babci, która poprzez ta książkę może spędzać czas z wnukami, opowiadając im historie z życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez miałam osttanio ten problem. w końcu zdecydowałam sie na kwiaty i ciśnieniomierz elektryczny http://diagnosis.pl/, szybko wyjasniłam jej jak to obsługiwać i jest bardzo zadowolona bo wczesniej musiała prosić sąsiadke o zmierzenie cisnienia. w tym wieku to jednak bardzo przydatne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fotoalbum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś kupiłam ciśnieniomierz tak ad hoc na szybko i nie był to dobry zakup dlatego tym razem szukałam trochę dłużej choćby przez takie strony jak http://rankingcisnieniomierzy.pl/. Ranking rozbudowany każdy model ma zrobiony opis i foto, także wiadomo jak wygląda jak mierzy etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjja

Ja kupowałam już dość dawno temu Simple i wszystko działa oki, nie mam żadnych problemów z tym modelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna
Dnia 7.05.2019 o 14:19, Gość anjja napisał:

Ja kupowałam już dość dawno temu Simple i wszystko działa oki, nie mam żadnych problemów z tym modelem.

też polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska

Ja bardzo polecam Easy Med, jest on wygodny w użyciu, prosty i intuicyjny. Posiada wbudowaną pamięć pomiarów, wszystko dzieje się automatycznie. Duże ułatwienie w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja lubi ładnie wyglądać, wiec na 85 urodziny dostała klipsy (nie ma przekutych uszu), ozdobną broszkę i szminkę. Ale dostawała też szale, piżamy, kapcie, jakieś preparaty wzmacniające, kwiaty, kremy, a nawet krem do protez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki
Dnia 11.11.2015 o 18:12, Gość gość napisał:

Myślicie , że biżuteria też jest ok , ona nie nosi kolczyków ale jakiś naszyjnik .

Medalion z twoim zdjęciem albo z twoim i jej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki
Dnia 24.11.2015 o 22:09, Gość gość napisał:

Ostatnio pojawiła się na rynku książka "zapiski babci".Widziałam ją już w matrasie. Uważam, że jest to świetny pomysł na prezent dla babci, która poprzez ta książkę może spędzać czas z wnukami, opowiadając im historie z życia 🙂

Ekstra! Zaraz poszukam dla mojej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba

Nie wiem jak tam dokładnie to wygląda jeśli chodzi o ciśnieniomierze Sanity, nie używałem, ale ostatnio widziałem w aptece, że pewna starsza Pani kupowała model Senior od tej firmy, podobno właśnie z myślą o takich starszych osobach tworzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie wiem jak tam dokładnie to wygląda jeśli chodzi o ciśnieniomierze Sanity, nie używałem, ale ostatnio widziałem w aptece, że pewna starsza Pani kupowała model Senior od tej firmy, podobno właśnie z myślą o takich starszych osobach tworzony.

Ciśnieniomierz to dobry pomysł 🙂 Tej marki akurat nie znam, ale ja mam w domu Diagnostic DM 200, który jest naramienny i korzysta z niego moja mama - mówi, że bardzo wygodny w obsłudze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×