Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny pomóżcie wybrać prezent na chrzest, nie mogę się zdecydować! :)

Polecane posty

Gość gość

Idę na chrzest jako gość. Dziecko ma 6m, nie chce dawać kasy bo znając rodziców to ją szybko roztrwonią. Chce dać dla dziecka prezent, tylko który? dziękuję za pomoc :) 1. leżaczek bujaczek http://allegro.pl/lezaczek-bujaczek-3w1-wibracje-dzwieki-od-0-18kg-i5525580322.html 2. ogród zabaw http://allegro.pl/little-tikes-160f-ogrodek-zabaw-3w1-muzyczny-ocean-i5187930463.html cdn post niżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
który wybrać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stolik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stolik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stolik raczej nie,zanim dziecko zacznie się bawić to trzeba poczekać jeszcze pół roku, stolik jest od 12 Mc wzwyż czyli narazie będzie niepraktyczny i będzie leżał i się kurzyl, kup ta druga rzecz ten ogród zabaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz, czy rodzice dziecka takich rzeczy już nie mają (chodzi o leżak i matę) i czy wybrane przez ciebie egzemplarze są w ich guście? Dobrze znasz rodziców dziecka? Znasz ich preferencje? Wiesz co mają w domu a czego nie? Jeśli nie, to bezpieczniej byłoby dać na taki sprzęt pieniądze, zamiast wybierać za kogoś. Nie obraź się, ale mnie osobiście się nie podobają produkty, które wybrałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zaproponuj co tobie się podoba. nie dam pieniędzy, bo znam ich doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stoilk jest jeszcze za małe dziecko, bedzie sie kurzyło tylko. Za to ogrodem zabaw może sie już teraz bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałam nad tym stolikiem.... Ten chłopczyk, do którego idę na chrzest ma siostrę 2l. i myślałam, ze mogliby się razem za jakiś czas bawić tym stolikiem. Ten stolik można rozmontować z nóg i wtedy jest sam blat, który można dziecku dać do łóżeczka do zabawy. Sama już nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepsza opcja 2. Sama kupiłam mojej chrześnicy coś podobnego, miała wtedy ok. 4 miesiące i bawiła się tym bardzo długo, bo prawie do dwóch i pół roku. Opcja jest fajna, bo zabawka rośnie z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, mam dwóch chłopców i z doświadczenia powiem tak, mieliśmy bujaczek, ale synek dostał go, gdy miał ok 2 mies a przestawiamy używać, gdy dziecka miało ok 10 mies. Jest niby do 18 kg, ale gdy miał 9 mies to nie miał już co w nim robic, ani się bawić bo wolal raczkowac, wspinać się na niego i często lądował na podłodze. Muzyczny ocean kupiliśmy mu, gdy miał 5 mies, leżąc pod nim przedstawiał go kopia nóżkami, gdy już siedział to zabawka mu porostu uciekają po panelach, musiała stać przy ścianie, bo ma dość śliskie nóżki :) a gdy już stał, to wszędzie ja pchal l, ma mało opcji, więc szybko się znudziła :) na Twoim miejscu kupiłabym stolik, można mu zdjąć nogi ( przynajmniej temu z fp się da) i dziecko siedzące może spokojnie się nim bawić. Mój syn dostał go gdy miał 5 mies na chrzciny i do tej pory jest w użyciu, a młody ma już 2 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz błędy, ale piszę z telefonu. Podsumowując bujaczek fajny, ale dla młodszego dziecka, ogródek u nas nie wypalił, a stolik 1,5 roku w użyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję ci bardzo :) przekonałaś mnie, kupie stolik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zamiast leżaczka hustawkę? z takiej huśtawki czsto mozna zrobić leżaczek właśnie no i zobacz rzeczy z Graco bo teraz do końca listopada jest promocja na ich rzeczy Graco Cashback, że po ich zakupie zwracają ci część pieniedzy - to możesz kupić troche droższy prezent bo za chwile dostaniesz zwrot - tu sobie przeczytaj o tej promocji http://www.gracobaby.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×